Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за липень 2012 року icon

Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за липень 2012 рокуНазваниеВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за липень 2012 року
Дата конвертации23.02.2013
Размер251.02 Kb.
ТипВиконання плану
скачать >>>

ЗВІТ


про виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації

за липень 2012 року


Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації структурними підрозділами райдержадміністрації у липні 2012 року було здійснено такі заходи.

24 липня проведено спільне засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району, на якому було розглянуто 5 питань: «Про формування мережі дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів на 2012/2013 навчальний рік», «Про стан розроблення (оновлення) генеральних планів населених пунктів району та Схеми планування території району», «Про стан роботи із зверненнями громадян у райдержадміністрації за І півріччя 2012 року», «Про стан державно-церковних відносин у районі, тенденції та перспективи їх розвитку», «Про стан роботи з контрольними документами в структурних підрозділах райдержадміністрації за підсумками І півріччя 2012 року».

За результатами розгляду питань видано 5 розпоряджень голови райдержадміністрації.

2 липня відбулася розширена нарада голови райдержадміністрації з заступниками голови, керівником апарату, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району, сільськими, селищними головами, на якій було розглянуто 10 питань.

5 липня проведено навчання працівників райдержадміністрації та кадрового резерву, 12 – семінар-нараду з сільськими, селищними головами та секретарями місцевих рад, 18 – телефонний зв’язок з населенням району «Пряма лінія» за темою: «Успіх соціальної політики на ринку праці – чи є прогрес».

9 липня головою райдержадміністрації проведено оперативну робочу нараду з заступниками голови, керівником апарату, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, служб району.

11 липня відбувся виїзд комплексної комісії до Юрченківської сільської ради для контролю за здійсненням делегованих повноважень органів виконавчої влади, надання методичної та практичної допомоги та прийому громадян за місцем проживання. За результатами перевірки складені акт про перевірку здійснення виконкомом Юрченківської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади, протокол підбиття підсумків роботи комплексної комісії райдержадміністрації, районної ради та служб району для контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів виконавчої влади, надання методичної та практичної допомоги виконкомам сільських, селищних рад та прийому громадян за місцем проживання у виконкомі Юрченківської сільської ради та доповідна записка за результатами надання фахівцями апарату, архівного відділу та відділу забезпечення доступу до публічної інформації райдержадміністрації методичної та практичної допомоги виконкому Юрченківської сільської ради.

Перевірено виконання органами місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів виконавчої влади з окремих статей Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», а саме:

відділом з паливно-енергетичних питань та транспорту управління агропромислового розвитку інфраструктури райдержадміністрації – виконкому Волохово-Ярської сільської ради щодо належної організації обслуговування населення підприємствами транспорту та зв’язку;

відділом у справах молоді та спорту райдержадміністрації – виконкому Іванівської сільської ради щодо забезпечення здійснення передбачених законодавством заходів з питань поліпшення житлових і матеріально-побутових умов багатодітних сімей, надання пільг і допомоги, пов’язаних з охороною материнства і дитинства;

загальним відділом апарату райдержадміністрації – виконкому Старопокровської сільської ради.

Відділом культури і туризму райдержадміністрації узагальнено досвід роботи виконкому Чкаловської селищної ради щодо вирішення питання про надання неповнолітнім, студентам, пенсіонерам та інвалідам права на безкоштовне і пільгове користування об’єктами культури.

З метою вдосконалення роботи із зверненнями громадян та якості роботи з документами проведено перевірку архівного відділу районної державної адміністрації стосовно додержання вимог чинного законодавства України про звернення громадян та додержання вимог Інструкції з діловодства.

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента України від 07.02.2008 р. №109/2008 «Про першочергові заходи щодо реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» протягом місяця відбувалися за окремим графіком особисті прийоми громадян керівництвом районної державної адміністрації. Всього проведено 15 особистих прийомів громадян (42 особи) керівництвом райдержадміністрації, в тому числі - 7 виїзних (11).

У липні зареєстровано 126 письмових звернень громадян, з них 5 колективних (35 осіб), повторних звернень немає. На прийомі у голови побувало 28 осіб.

У липні 2012 року прийнято 95 розпоряджень голови районної державної адміністрації з основних питань. Надійшло 247 документів із облдержадміністрації та обласних органів виконавчої влади, 89 – із місцевих організацій, установ, підприємств.

У райдержадміністрації протягом липня видано 70 розпоряджень голови райдержадміністрації з основних питань та 38 - з кадрових: 10 - з особового складу, 25 - про відпустки, 3 - про відрядження.

Протягом липня проводився прийом документів для участі в конкурсах на заміщення вакантних посад державних службовців райдержадміністрації.

Станом на 1 серпня складено список наявних вакантних посад державних службовців райдержадміністрації; проаналізовано стан кадрової роботи. Підготовлені аналітичні інформації про якісний склад державних службовців райдержадміністрації; щодо призначення на посаду та звільнення з посади керівників територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади та працевлаштування, звільнення, переведення на інше місце роботи випускників, які навчалися за державним замовленням за спеціальностями галузі знань «Державне управління».

В громадсько-інформаційній газеті «Красная звезда» та на офіційному веб-сайті райдержадміністрації розміщені позиційні матеріали щодо формування Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації».

У липні сектором контролю апарату здійснювався контроль за виконанням розпоряджень та доручень голів обласної і районної державних адміністрацій, доручень заступників голови обласної державної адміністрації та інших контрольних документів.

На початок липня 2012 року на контролі перебувало 494 документи. Протягом місяця на контроль взято 80, загальна кількість документів, що перебувала на контролі, складала 574.

За звітний період до районної державної адміністрації надійшло 41 документ з дуже стислими строками виконання, з них: 26 з терміном виконання від 1 до 3 днів та 15 – від 4 до 7 днів; з періодичністю виконання «один раз на півріччя» – 2, «щокварталу» – 5, «щомісяця» – 2, «щотижня» – 5.


Структурними підрозділами районної державної адміністрації підготовлено та надано 339 інформацій на виконання контрольних документів, що в середньому складало майже по 15 інформацій щоденно.

Протягом місяця здійснювався контроль за станом виконання завдань, визначених у протокольних дорученнях голови за підсумками проведення ним зустрічей з активами територіальних громад та населенням сільських і селищних рад району, шляхом: збору інформацій про виконання завдань, з наступною підготовкою узагальненої відповіді голові районної державної адміністрації.

У липні юридичним сектором була проведена робота по вивченню та кодифікації нормативного законодавства. Здійснювалася перевірка рішень виконкомів сільських, селищних рад на предмет дотримання чинного законодавства.

Працівники сектору взяли участь у семінарі за темою «Перевірки», організований Харківським обласним відділенням Всеукраїнської громадської організації «Антикорупційний форум». Проведена робота з відпрацюванням аналітичних матеріалів «Про стан додержання законодавства у сфері земельних відносин». Протягом місяця була організована робота громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги районної державної адміністрації.

Проводилися збір та узагальнення звітів про проведення Дня зустрічей у трудових колективах та з активом населених пунктів району. На їх підставі вивчалися характер проблем, пропозицій, скарг та прохань мешканців сіл та селищ.

Здійснювалася подальша робота щодо сприяння розвитку демократії та толерантному існуванню осередків політичних партій в районі, налагодженню конструктивної взаємодії між органами виконавчої влади і об’єднаннями громадян з метою розв’язання актуальних проблем, забезпечення громадянського миру і злагоди.

Протягом місяця проведено співбесіди з лідерами та представниками районних осередків Партії регіонів, КПУ, ВО «Батьківщина», Фронт змін щодо планування та ведення їх діяльності, організації суспільно-політичних заходів.

Відстежувалася діяльність на території району народного депутата України Д. Шенцева, депутатів обласної та районної рад.

У липні 2012 року відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Чугуївської райдержадміністрації у відповідності до ст.22 Закону України «Про Державний реєстр виборців» щодо «Порядку періодичного поновлення персональних даних Реєстру» проводив щомісячне проведення періодичного поновлення персональних даних Реєстру.

За звітний період проведено прийняття, перевірку (перевірочною формою CheckForm 1.9.1), завантаження до АІТС ДРВ та обробку відомостей періодичного поновлення персональних даних реєстру за липень 2012 року. Відомості періодичного поновлення персональних даних реєстру були отримані від: СГІРФО Чугуївського РВ ГУ МВС України в Харківській області, Чугуївського міськрайонного управління юстиції, в/ч А-2467, відділу охорони здоров’я райдержадміністрації, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації, сільських, селищних голів.

Всього отримано та занесені до АІТС ДРВ 16 відомостей по 40 населеним пунктам Чугуївського району, які містили дані про 309 виборців. За результатами опрацювання відомостей періодичного поновлення прийняти наступні рішення:

всього включено до наказів - 226 виборців;

включено до Державного реєстру виборців - 27;

внесено змін до персональних даних у Державному реєстру

виборців - 199;

включено до звернень до інших відділів ведення ДРВ - 77;

виконано переадресування для прийняття рішення на інші відділи ДРВ - 3;

прийнято переадресувань з інших відділів ДРВ - 10;

відмовлено в змінах в АІТС ДРВ - 3 виборцям.

За результатом опрацювання відомостей періодичного поновлення даних Державного реєстру виборців, заяв виборців, виконання доручень Розпорядника Реєстру, переадресації з інших відділів ведення Реєстру та переадресації на інші відділи ведення Реєстру підготовлено та видано 5 наказів начальника відділу про внесення запису до бази даних Державного реєстру виборців, 21 наказ начальника відділу про внесення змін до персональних даних виборця, включеного до Державного реєстру виборців та 4 накази про знищення запису Державного реєстру виборців. Загальна кількість внесених змін до персональних даних виборців за липень склала 309 записів.

Протягом липня 2012 року було підготовлено та надіслано до СГІРФО Чугуївського РВ ГУМВС України в Харківській області 2 запити, які містили записи про 12 виборців, для уточнення їх персональних даних та виборчих адрес. Отримано від СГІРФО Чугуївського РВ ГУМВС України в Харківській області 2 відповіді на запити про 16 виборців. Всі відповіді були відпрацьовані та внесені відповідні зміни до АІТС ДРВ.

Також було надіслано 6 повідомлень виборцям Чугуївського району про уточнення їх виборчих адрес для усунення кратного включення до Реєстру та уточнення їх персональних даних.

Продовжувалась робота щодо виконання рішень семінару-наради, яка відбулася 12 жовтня 2011 року із залученням всіх суб’єктів надання інформації про виборців, відповідно до ст. 22 Закону України «Про Державний реєстр виборців» та працівників, які відповідають за реєстрацію фізичних осіб в населених пунктах Чугуївського району. Було проведено перевірку відомостей про виборців, які надійшли від учасників семінару-наради. (на 31.07.2012р. надійшли відомості від 18 сільських та селищних рад. Загальна кількість перевірених та внесених змін в відомості про виборців склала 983).

Згідно з планом робіт з захисту інформації в АІТС ДРВ, здійснено організаційні та інженерно-технічні заходи - контроль ведення документації, контроль відповідності записів у паспортах АРМ, контроль працездатності системи пожежної сигналізації, контроль використання ПАЗІ, контроль доступу до приміщення відділу, контроль наявності захисних саморуйнівних наклейок, контроль працездатності системи охоронної сигналізації, контроль працездатності телекомунікаційного обладнання та КЗІ, контроль оновлення антивірусу, контроль за виконанням інструкцій в АІТС ДРВ.

Протягом місяця здійснювалися заходи щодо забезпечення виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» та інших нормативних документів з цього питання.

На навчанні працівників районної державної адміністрації та кадрового резерву 5 липня розглянуто питання «Про Порядок передачі структурними підрозділами районної державної адміністрації документів, що містять публічну інформацію, відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 02.07.2012 № 504 «Про Систему обліку публічної інформації, розпорядником якої є районна державна адміністрація».

Протягом звітного періоду до райдержадміністрації надійшло поштою 3 запити: один від юридичної особи, два – від фізичної особи. У запитах порушувалися питання щодо надання інформації про загальноосвітні навчальні заклади району, у яких кількість учнів складає до 300 осіб, за формою, вказаною у запиті; переліку загальноосвітніх навчальних закладів району з російською мовою навчання із зазначенням точної поштової адреси, П.І.Б. директора; відомостей і відповідних документів про оренду, користування тощо водним об’єктом, що утворився із джерела та межує з садівничими товариствами на території Великобабчанської сільської ради з роз’ясненням порядку оренди земельних ділянок із розташованими на них водними об’єктами. Усі запити було опрацьовано у встановлені законодавством терміни. Щотижнево на офіційному веб-сайті поновлялася інформація про кількість запитів на публічну інформацію, що надійшли до районної державної адміністрації.

Формувалася система обліку документів, що знаходяться у структурних підрозділах районної державної адміністрації і містять публічну інформацію. У липні 2012 року було зареєстровано і внесено до бази даних публічної інформації районної державної адміністрації 378 документів, усього станом на 01 серпня внесено до системи обліку 3683 документи. Забезпечено оприлюднення інформації, зазначеної у статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», іншої інформації щодо діяльності районної державної адміністрації. Продовжувалася робота щодо оприлюднення більш розгорнутої інформації про діяльність структурних підрозділів районної державної адміністрації, зокрема реєстрів консультативно-дорадчих органів райдержадміністрації, за організацію роботи і ведення документації яких відповідають структурні підрозділи райдержадміністрації, оновлена номенклатура справ деяких відділів. Своєчасно оприлюднено 6 проектів рішень районної ради, що були внесені на розгляд головою районної державної адміністрації.

Протягом місяця здійснювалася робота щодо збирання, узагальнення та аналізу інформації за основними напрямками, які характеризують суспільно-політичну ситуацію в районі (діяльність органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, народних депутатів та депутатів обласної ради, політичних партій та громадських організацій, конфліктоутворюючі ситуації та акції протесту, моніторинг районних ЗМІ тощо).

З метою постійного об’єктивного інформування населення району з актуальних питань державного будівництва, політичного та соціально-економічного життя Чугуївщини у районі було організовано підготовку та проведення 19 липня Дня зустрічей у трудових колективах та з активом населених пунктів району за участю відповідальних працівників райдержадміністрації за темою «Основні засади, організація та порядок проведення парламентських виборів відповідно до Закону України «Про вибори народних депутатів України». Для цього було розроблено методичні матеріали з наступним їх поширенням серед відповідальних працівників райдержадміністрації.

Протягом липня відділом оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації проводилася робота по контролю за виконанням комплексної Програми профілактики правопорушень та злочинності в Чугуївському районі на 2011-2015 роки.

Проаналізовано стан криміногенної ситуації у населених пунктах району за червень 2012 року.

Надана методична допомога виконкому Кам’яноярузької сільської ради по виконанню вимог ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» в частині забезпечення законності і правопорядку на території ради.

Апаратом райдержадміністрації, відділом забезпечення доступу до публічної інформації, архівним відділом райдержадміністрації проведено комплексне вивчення стилю та методів служби у справах дітей районної державної адміністрації

Проаналізовано виконання бюджету району за січень - липень 2012 рік. Протягом місяця постійно надавалась практична і методична допомога з питань бюджету всім сільським та селищним радам. Проведено аналіз та підведені підсумки виконання місцевих бюджетів за січень – липень 2012 рік.

Постійно проводився контроль за виконанням Бюджетного кодексу України, в тому числі ст.77, а також Закону України «Про Державний бюджет України на 2012 рік» щодо забезпечення виконання бюджету району у 2012 році.

Підбито підсумки економічного і соціального розвитку району за І півріччя 2012 року, проаналізовано фактичні та очікувані обсяги промислового авиробництва району в розрізі промислових підприємств.

Проведено моніторинг цін на основні продовольчі товари на підприємствах торгівлі та ринках району.

Забезпечено презентацію експозиції Харківської області товарами промислових підприємств району на Курському Коренському ярмарку.

Проведено засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів та ефективного використання бюджетних коштів, на якому заслухано 6 керівників-боржників до бюджетів всіх рівнів та Пнсійного Фонду, засідання Координаційної комісії з питань розвитку підприємництва при райдержадміністрації.

Проведені організаційні заходи щодо підготовки та проведення фольклорного фестивалю обрядового та сучасного весільного дійства «Весілля в Малинівці-плюс».

Протягом липня були організовані виїзди для надання методичної і практичної допомоги щодо безпечних умов праці при збиранні ранніх зернових та зернобобових культур (СТОВ «Колос – 2000», ТОВ «Новопокровка», ПП «Ясіон», ТОВ АФ «Каяри», ПСП «Фенікс», ТОВ АФ «Зоря»).

Протягом місяця відбулися наради з керівниками сільськогосподарських підприємств щодо підготовки грунту під посів озимих культур урожаю 2013 року.

Проведено нараду з сільськими, селищними головами з питання стану виконання постанови Кабінету Міністрів України від 02.03.2012 року № 246 щодо нарахування спеціальної бюджетної дотації фізичним особам за утримання та збереження молодняку великої рогатої худоби. Проводилась робота з фахівцями сільгосппідприємств щодо якісного зберігання кормів та підготовки приміщень до зимівлі; з питань пожежної безпеки на польових станах.

Проведено аналіз роботи галузей рослинництва і тваринництва по господарствам району.

Щоп’ятниці проводився моніторинг цін на молоко.

По вихідним дням в населених пунктах району працювали продовольчі ярмарки.

На базі ТОВ АФ «Надія» та ПАТ «Мосьпанівське» проведено семінари щодо готовності господарств до збирання ранніх зернових та зернобобових культур.

Управлінням розвитку інфраструктури райдержадміністрації продовжувалось здійснення ряду заходів щодо організації безперебійного надання житлово-комунальних послуг, підвищення рівня розрахунків за надані послуги, подальшого розвитку житлово-комунальних підприємств району, контролю за роботою виконкомів сільських, селищних рад щодо виконання ними делегованих повноважень органів виконавчої влади в житлово-комунальній сфері.

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 05.06.2012 № 434 «Про заходи щодо підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2012-2013 років» затверджено склад районного штабу та заходи з підготовки до осінньо-зимового періоду. Виконкомами сільських, селищних рад, керівниками житлово-комунальних підприємств, установ та організацій розроблено та затверджено відповідні заходи на місцях.

На виконання Програми «Питна вода Чугуївського району 2006-2020 років» проводився поточний ремонт системи водопостачання населених пунктів району.

За рахунок коштів фонду навколишнього природного середовища сільських, селищних рад проводилися роботи по поліпшенню технічного стану шахтних колодязів, озелененню території, каналізаційних мереж та споруд на них.

Проводився моніторинг діючих тарифів на надання житлово-комунальних послуг щодо відповідності рівню економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво.

Продовжувалась претензійно-позовна робота. З початку року подано до суду 193 заяви на боржників, розглянуто в суді 98 заяв на суму 258,3 тис.грн., отримано через виконавчу службу 76,4 тис.грн.

Рівень сплати споживачами за спожиті житлово-комунальні послуги по району в цілому становить: за водопостачання – 86,1%, за надане тепло - 103,3%.

Організовано та проведено обстеження місць для купання людей на р. Сіверський Донець.

Проводився моніторинг пожеж в лісництвах лісокористувачів району; щодо накопичення матеріально-технічних цінностей в об’єктових резервах підприємств.

Відділом містобудування і архітектури управління розвитку інфраструктури у липні була проведена робота із забудовниками району стосовно виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 24.06.2011 № 91 щодо введення житлових індивідуальних будинків в експлуатацію, які самовільно побудовані без дозволу на виконання будівельних робіт. За звітний місяць було введено в експлуатацію 2 житлових будинків загальною площею 381,7 кв.м.

Управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації за липень нараховані допомоги згідно з Законом України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» 2625 сім'ям на суму 1900,7 тис. грн, виплачено 1900,7 тис. грн, згідно з Законом України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» нараховані допомоги 36 сім’ям на 63,4 тис.грн, виплачено 63,4 тис.грн, заборгованості немає.

За липень призначено субсидій на житлово-комунальні послуги 20 сім’ям на 3,3 тис.грн.

17 липня проведена перевірка ФОП Мариниченко В.В., 23 липня ДП «Новопокровський комбінат хлібопродуктів» щодо додержання вимог законодавства про працю.

Проведені виїзди спеціалістів Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації та державного соціального інспектора до Кочетоцької, Малинівської, Новопокровської, Чкаловської та Есхаріської селищних рад з метою перевірки якості обслуговування одиноких непрацездатних громадян та виявлення осіб, які потребують обслуговування.

Проведені два засідання районної конфліктної комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, надання населенню пільг та субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Було розглянуто 2 справи по нарахуванню субсидій.

16 липня проведено засідання районної ради з питань надання допомоги малозабезпеченим верствам населення. Надана матеріальна допомога 25 чол. на суму 4000 грн.

Протягом місяця відділом охорони здоров’я райдержадміністрації проводилась робота щодо збору інформації про постійну нездатність виборців пересуватися самостійно для поповнення бази даних Державного реєстру виборців Організовано медичне супроводження оздоровлення дітей в КЗ «Дитячий оздоровчий табір «Орлятко» та медичне супроводження уборочної стради.

Здійснено чотири виїзди бригад лікарів-фахівців, включаючи офтальмолога до населених пунктів району. Охоплено 155 мешканців району.

У закладах освіти району протягом липня проведені поточні ремонти. За рахунок спонсорських коштів в основному завершено капітальний ремонт даху Старогнилицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Розпочато капітальний ремонт даху Зарожненського навчально-виховного комплексу. Тривала робота щодо реконструкції Коробочкинського навчально-виховного комплексу. Станом на 01 липня обсяг робіт з реконструкції складає 60% від загального об’єму.

Також проведена роботи щодо переоснащення систем опалення навчальних закладів району (переведення на альтернативні види палива).

У першій половині липня тривала робота ІІ зміни КП «Чугуївський оздоровчий табір «Орлятко», на базі якого пройшли оздоровлення 157 дітей.

16 липня відбувся заїзд дітей на ІІІ оздоровчу зміну до КП «Чугуївський оздоровчий табір «Орлятко», 19 липня відбулося урочисте відкриття ІІІ оздоровчої зміни.

Була підготовлена візитка району та матеріали до інформаційно-методичного вісника району «Освіта Чугуївського району у 2011-2012 навчальному році».

25 липня на базі оздоровчого табору «Орлятко» перед юними глядачами виступали артисти театру юного глядача.

29 липня проведений день відкритих дверей для батьків дітей, які відпочивали у таборі.

30 липня – велике спортивне свято «День здоров’я та спорту».

Відділом у справах молоді та спорту районної державної адміністрації протягом звітного періоду видано 8 наказів.

Проведено засідання Координаційної ради з питань молодіжної політики та з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

Протягом липня місяця проводились заходи щодо подальшого розвитку сфери фізичної культури і спорту, а саме:

- участь районної команди в ХХІ Спартакіаді області 2012 року з масових видів спорту на Кубок голови обласної державної адміністрації зі спортивної рибалки, Дергачівський район;

- проведення Спартакіади присвяченої іграм літньої олімпіади у Лондоні з відпочиваючими в КП «Чугуївський районний дитячий оздоровчий табір «Орлятко».

На виконання районної Програми «Соціальна підтримка сімей, дітей, молоді та жінок на 2012-2016 роки» в районі були організовані та проведені заходи для відпочиваючих на ІІІ зміні КП «Чугуївський районний дитячий оздоровчий табір «Орлятко» за темою «Профорієнтаційний експрес».

Діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки направлялись до закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів обласного бюджету в КП «Дитячий заклад санаторного типу «Таврія» Херсонської області; УДЦ «Молода гвардія»; ПЗОВ «Орлятко» Ізюмського району.

До організаційного відділу Харківської обласної державної адміністрації надано пакети документів на 3 жінки-кандидатки щодо присвоєння звання України «Мати-героїня».

До відділу звернулось 19 осіб щодо отримання пільг як багатодітна сім’я та видачу посвідчень багатодітної сім’ї та 12 осіб щодо літнього відпочинку та оздоровлення дітей.

У липні службою у справах дітей було проведено 9 рейдів-перевірок по виявленню бездоглядних та безпритульних дітей, дітей, які бродяжать та жебракують. Обстежено умови проживання дітей в 29 сім’ях пільгового контингенту.

Здійснено відвідування дітей району, які виховуються в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу в с. Кам’яна Яруга, с. Коробочкине і с. Леб’яже.

27 липня проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації.

Протягом місяця фахівцями районного центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді проінспектовані умови проживання 12 сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Надано 58 соціальних послуг. Під соціальним супроводженням центру перебуває 9 прийомних сімей, в них виховуються 17 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 3 дитячих будинки сімейного типу, де виховується 18 дітей.

Протягом місяця працювала спеціалізована соціальна служба підтримки ін’єкційних споживачів наркотиків. Зазначеній категорії надано 63 індивідуальних соціально-педагогічних, соціально-медичних, соціально-психологічних послуг.

На виконання Соціальних ініціатив Президента України протягом місяця спеціалістами центру проводилось навчання осіб, що претендують зайняти посади працівників з соціальної роботи за програмою: «Підготовка фахівців із соціальної роботи щодо виявлення, оцінки потреб, надання послуг та здійснення соціального супроводу сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах». На посаду фахівців із соціальної роботи прийнято 12 осіб.

Відділом культури і туризму райдержадміністрації були проведені наради з працівниками закладів культури району та завідуючими бібліотеками-філіями комунального закладу «Чугуївська районна централізована бібліотечна система» та засідання ради.

За звітний період проведені такі культурно-масові заходи:

02 липня організовано та проведено районне свято Івана Купали;

07 липня організовано участь народного колективу «Слобожани» Чкаловського СБК у регіональному фестивалі пісенно-обрядового фольклору «Сьогодні Купала, а завтра Івана»;

13 липня – ювілейний концерт з нагоди 60-річчя з Дня народження Заслуженого працівника культури України, директора Малинівського селищного Будинку культури, керівника народного фольклорного колективу «Малинова криниця»;

Протягом місяця проводилася робота щодо підготовки і проведення відкритого фестивалю обрядового та сучасного весільного дійства «Весілля в Малинівці – плюс», а саме:

проведено нараду з працівниками культури району на тему підготовки та проведення відкритого фестивалю обрядового та сучасного весільного дійства «Весілля в Малинівці – плюс».

Сектором зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю апарату райдержадміністрації була здійснена поточна робота щодо підготовки новин для офіційного веб-сайту райдержадміністрації, щоденний огляд новин мережі „Інтернет”, огляд газет, організація інформаційного супроводу заходів райдержадміністрації. Постійно оновлювалися матеріали офіційного веб-сайту (всього за місяць оприлюднено 50 матеріалів). Зокрема, на сайті розміщено нові матеріали про Єдине реєстраційне вікно, Єдиний дозвільний офіс, довідки з розділу “Поточна інформація”. Оприлюднено проект розпорядження про фестиваль “Весілля в Малинівці-плюс”. Переформатовано розділ “Планування роботи” та розміщено 7 місячних планів роботи і 5 місячних звітів про роботу райдержадміністрації. До облдержадміністрації надіслано інформацію про виконання Закону України „Про доступ до публічної інформації” в липні 2012р.

Розроблено план інформаційного забезпечення фестивалю, який зараз виконується. Написано прес-реліз для ЗМІ “Відкритий фестиваль обрядового та сучасного весільного дійства ”Весілля в Малинівці-плюс”. Організовано виступ начальника відділу культури Т.Кулешової по телебаченню із запрошенням взяти участь у “Весіллі в Малинівці”, відредаговано програму фестивалю та передано до ЗМІ.

Проведено організаційну роботу для підвищення рівня передплати на обласну газету «Слобідський край».

За звітний період проведено засідання комісії з питань нагородження райдержадміністрації та райради. Всього нагороджено 3 чоловіки: 2 - Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради, 1 – Подякою голови райдержадміністрації та голови районної ради (з нагоди 60-річчя з дня народження – 1, з нагоди Дня працівників торгівлі – 2).

У липні підготовлено 6 проектів рішень та матеріалів до них на пленарне засідання районної ради.

Керівництво райдержадміністрації та відповідальні працівники райдержадміністрації брали участь у засіданнях виконкомів та сесіях сільських, селищних рад, зборах громадян за місцем проживання та інших заходах.

Протягом місяця організаційним відділом та відповідальними за виборчі дільниці контролювалося виконання Плану щодо усунення недоліків за результатами обстеження приміщень виборчих дільниць робочою групою райдержадміністрації за участю представників Головного управління Держтехногенбезпеки у Харківській області, Територіального управління Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду по Харківській області, Головного управління Міністерства внутрішніх справі України в Харківській області, Харківської філії ВАТ «Укртелеком» та санітарно-епідеміологічної служби.

13 липня запрошені працівники райдержадміністрації взяли учать у пленарному засіданні районної ради.

Проведення культурно-масових заходів постійно висвітлювалося громадсько-інформаційною газетою Чугуївщини «Красная звезда» та телерадіокомпанією «Слобожанка», а також на офіційному сайті райдержадміністрації.

Засідання консультативно-дорадчих органів, що створені в райдержадміністрації, проводилися згідно з їх положеннями.


Керівник апарату районної

державної адміністрації І. Ю.Ковтун


Штрифанова 40 906


^
Основні завдання райдержадміністрації на серпень 2012 року:
з/п

Дата

Заходи

1.

Щодня


Нарада голови райдержадміністрації з заступниками голови, керівником апарату райдержадміністрації.

2.

02.08.12

Навчання працівників райдержадміністрації та кадрового резерву.

3.

03.08.12

31.08.12

Пленарне засідання районної ради.

4.

06.08.12

20.08.12

Оперативна робоча нарада з заступниками голови, керівником апарату, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, служб району.

5.

07.08.12


Нарада голови райдержадміністрації Лобойченка В.В. з питань розгляду звернень громадян та виконавської дисципліни.

6.

08.08.12

Виїзд комплексної комісії райдержадміністрації, районної ради та служб району до виконкому Есхарівської селищної ради для контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади, надання методичної та практичної допомоги та прийому громадян за місцем проживання.

7.

09.08.12

Семінар-нарада з сільськими, селищними головами, секретарями місцевих рад.

8.

10.08.12

24.08.12

Робота громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги Чугуївської районної державної адміністрації.

9.

13.08.12

Розширена нарада голови райдержадміністрації з заступниками голови, керівником апарату, начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками служб району, сільськими, селищними головами.

10.

15.08.12

Телефонний зв’язок з населенням району «Пряма лінія» за темою «Влада повинна бути ближчою до людей. Методи та засоби досягнення» за участю голови райдержадміністрації Лобойченко В.В.

11.

17.08.12

Засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків, інших обов’язкових платежів та ефективного використання бюджетних коштів.

12.

18.08.12

Засідання координаційної ради представників районних осередків політичних партій при голові райдержадміністрації.

13.

16.08.12

Проведення дня зустрічей в трудових колективах та з активом населених пунктів району.
14.

22.08.12

Комплексне вивчення стилю та методів роботи управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

15.

23.08.12

Районні урочисті заходи до Дня Державного Прапора України та 21-ї річниці незалежності України.

16.

25.08.12

Організація та проведення відкритого фестивалю обрядового та сучасного весільного дійства «Весілля в Малинівці – плюс».

17.

28.08.12

Виїзне засідання колегії районної державної адміністрації на базі Новопокровського навчально-виховного комплексу Чугуївської районної ради Харківської області (голова колегії – голова райдержадміністрації Лобойченко В.В.). Питання для розгляду:

1. Про результативність роботи з сім’ями, що опинилися у складних життєвих обставинах.

2. Про рівень середньомісячної заробітної плати на підприємствах району, стан її виплати.

3. Про стан розвитку тваринництва у сільськогосподарських підприємствах та господарствах населення району.

4.Про усунення недоліків за результатами перевірки ходу виконання Закону України «Про відходи» виконкомами Есхарівської, Малинівської селищних рад та їх комунальними підприємствами.

5. Про виконання відділом ведення Державного реєстру виборців норм законодавства України щодо проведення чергових виборів народних депутатів України в частині, що стосується списків виборців.

18.

31.08.12

Засідання комісії з питань захисту прав дитини.

19.

Щоп’ятниці

Участь голови райдержадміністрації Лобойченка В.В. в обласній селекторній нараді.

20.

Протягом

місяця

Організація особистих прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації, в тому числі виїзних.

Похожие:

Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за липень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за серпень 2012 року
Ро виконання плану роботи райдержадміністрації за серпень 2012 року до порядку денного розширеної наради голови райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за липень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за вересень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за липень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за лютий 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за липень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за червень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за липень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за травень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за липень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за квітень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за липень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за березень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за липень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за січень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за липень 2012 року iconВиконання плану роботи райдержадміністрації за ІIІ квартал 2012 року
Чугуївської райдержадміністрації у звітному періоді було спрямовано на реалізацію державної регіональної політики, державних і регіональних...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за липень 2012 року iconРозпорядження 01 липня 2013 року Сколе №14 7 Про затвердження плану роботи райдержадміністрації на липень 2013 року
На виконання п. 8 Регламенту районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 18 червня...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов