Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за серпень 2012 року icon

Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за серпень 2012 рокуНазваниеВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за серпень 2012 року
Дата конвертации23.02.2013
Размер294.15 Kb.
ТипВиконання плану
скачать >>>


1.Звіт про виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за серпень 2012 року довести до відома заступників голови та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

2.Організаційному відділу апарату райдержадміністрації (Штрифанова Н.П.) включити звіт про виконання плану роботи райдержадміністрації за серпень 2012 року до порядку денного розширеної наради голови райдержадміністрації з заступниками голови, керівником апарату, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, служб району та сільськими, селищними головами у вересні 2012 року.


Голова районної

державної адміністрації В.В. ЛОБОЙЧЕНКО


«___» _______________ 2012р.

____________________________________________________________________

Голові районної державної адміністрації ЛОБОЙЧЕНКУ В.В.

^ ЗВІТ


про виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації

за серпень 2012 року


Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації структурними підрозділами райдержадміністрації у серпні 2012 року було здійснено такі заходи.

28 серпня проведено виїзне засідання колегії районної державної адміністраціїна базі Новопокровського навчально-виховного комплексу Чугуївської районної ради, на якому було розглянуто 5 питань: «Про результативність роботи з сім’ями, що опинилися у складних життєвих обставинах», «Про рівень середньомісячної заробітної плати на підприємствах району, стан її виплати», «Про стан розвитку тваринництва у сільськогосподарських підприємствах та господарствах населення району», «Про виконання відділом ведення Державного реєстру виборців норм законодавства України щодо проведення чергових виборів народних депутатів України в частині, що стосується списків виборців».

За результатами розгляду питань видано 5 розпоряджень голови райдержадміністрації.

13 серпня відбулася розширена нарада голови райдержадміністрації з заступниками голови, керівником апарату, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району, сільськими, селищними головами, на якій було розглянуто 9 питань.

2 серпня проведено навчання працівників райдержадміністрації та кадрового резерву, 9 серпня – семінар-нараду з сільськими, селищними головами та секретарями місцевих рад, 15 серпня – Телефонний зв’язок з населенням району «Пряма лінія» за темою «Влада повинна бути ближчою до людей. Методи та засоби досягнення».

6,20 серпня головою райдержадміністрації проведено оперативні робочі наради з заступниками голови, керівником апарату, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, служб району.

8 серпня відбувся виїзд комплексної комісії райдержадміністрації, районної ради та служб району до виконкому Есхарівської селищної ради для контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади, надання методичної та практичної допомоги та прийому громадян за місцем проживання. За результатами перевірки складені акт про перевірку здійснення виконкомом Есхарівської селищної ради делегованих повноважень органів виконавчої влади, протокол підбиття підсумків роботи комплексної комісії райдержадміністрації, районної ради та служб району, а також доповідна записка за результатами надання фахівцями апарату, архівного відділу та відділу забезпечення доступу до публічної інформації райдержадміністрації методичної та практичної допомоги виконкому Есхарівської селищної ради.

Перевірено виконання органами місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів виконавчої влади з окремих статей Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», а саме:

відділом оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату районної державної адміністрації виконкому Кочетоцької селищної ради щодо утворення комісії з питань боротьби зі злочинністю, спрямування її діяльності.

відділом з питань надзвичайних ситуацій управління розвитку інфраструктури районної державної адміністрації виконкому Кам’яноярузької сільської ради щодо організації та участі у здійсненні заходів, пов’язаних з цивільною обороною.

відділом містобудування і архітектури управління розвитку інфраструктури районної державної адміністрації виконкому Граківської сільської ради щодо здійснення в установленому порядку державного контролю за дотриманням законодавства, затвердженої містобудівної документації при плануванні та забудові відповідних територій; зупинення у випадках, передбачених законом, будівництва, яке проводиться з порушенням містобудівної документації і проектів окремих об’єктів.

За звітний період проведено засідання комісії з питань нагородження райдержадміністрації та райради. Всього нагороджено 3 чоловіки: 3 – Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради, 1 – Подякою голови райдержадміністрації та голови районної ради (з нагоди ювілею – 2, з нагоди Дня працівників торгівлі – 1).

22 серпня проведена комплексна перевірка стилю і методів роботи, надання практичної і методичної допомоги управлінню агропромислового розвитку.

10,12,13 серпня проведені урочисті заходи з нагоди 69-ї річниці визволення смт Кочеток, Есхар, Введенка, Новопокровка, сіл Зарожне, Тернова, Тетлега, Кам’яна Яруга, Велика Бабка, Стара Покровка від німецько-фашистських загарбників (мітинги, покладання квітів до пам’ятників загиблим воїнам, благодійні обіди для ветеранів).

23 серпня було організовано районні урочисті заходи до Дня Державного Прапора України та 21-ї річниці Дня незалежності України.

24 серпня організовані і проведені в населених пунктах району заходи з нагоди Дня Державного Прапора України та 21-ї річниці Дня незалежності України.

26 серпня – урочисті заходи з нагоди 365-ї річниці заснування с.Зарожне ,

с. Кам’яна Яруга, а 28 серпня – урочисті заходи з нагоди 365-ї річниці заснування с. Стара Покровка.

Протягом місяця організаційним відділом апарату райдержадміністрації та відповідальними за виборчі дільниці контролювалося виконання Плану щодо усунення недоліків за результатами обстеження приміщень виборчих дільниць.

Керівництво райдержадміністрації та відповідальні працівники райдержадміністрації брали участь у засіданнях виконкомів та сесіях сільських, селищних рад, зборах громадян за місцем проживання та інших заходах.

У серпні 2012 року головою райдержадміністрації прийнято 151 розпорядження з основних питань та 28 розпоряджень з кадрових питань: 13 – з особового складу, 13 – про відпустки, 2 – про відрядження. Надійшло 231 документів від обласної державної адміністрації та обласних органів виконавчої влади, 69 – із місцевих організацій, установ, підприємств.

У серпні зареєстровано 141 письмове звернення громадян, з них 4 колективних (95 осіб), повторних звернень немає. На прийомі у голови побувало 29 осіб.

На виконання Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” за звітний період проведено 1 засідання «Постійно діючої комісії райдержадміністрації з питань розгляду звернень громадян».

З метою вдосконалення роботи із зверненнями громадян та якості роботи з документами проведено перевірку архівного відділу районної державної адміністрації стосовно додержання вимог чинного законодавства України про звернення громадян та додержання вимог Інструкції з діловодства.

Протягом місяця відбувалися за окремим графіком особисті прийоми громадян керівництвом районної державної адміністрації. Всього проведено 21 особистий прийом громадян (48 осіб), в тому числі 11 виїзних (30 осіб).

У серпні 2012 року сектором контролю апарату районної державної адміністрації (далі – сектор) проведено статистичний аналіз руху контрольних документів у районній державній адміністрації та аналіз роботи управлінь, відділів районної державної адміністрації з контрольними документами.

Щотижня готувалися інформації заступникам голови районної державної адміністрації, керівнику апарату щодо необхідності виконання контрольних документів підпорядкованими їм, згідно з розподілом обов’язків, структурними підрозділами районної державної адміністрації.

На початок серпня 2012 року на контролі перебувало 486 документів. Протягом місяця на контроль взято 73, загальна кількість документів, що перебувала на контролі, складала 559.

За звітний період до районної державної адміністрації надійшло 26 документів з дуже стислими строками виконання, з них: 10 з терміном виконання від 1 до 3 днів та 16 – від 4 до 7 днів; з періодичністю виконання «щороку» – 1, «щокварталу» – 1, «щомісяця» – 3, «щотижня» – 1,«щоденно» – 2.

Структурними підрозділами районної державної адміністрації підготовлено та надано 221 інформацію на виконання контрольних документів, що в середньому складало майже по 10 інформацій щоденно.

Протягом місяця сектором вносилися пропозиції голові районної державної адміністрації щодо зняття з контролю розпоряджень та доручень голови районної державної адміністрації. Взагалі управліннями, відділами та іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації виконано в повному обсязі та знято з контролю 74 документа, що складає 13,2% від загальної кількості контрольних документів (559), з них: 4 розпорядження та 7 доручення голови облдержадміністрації, 5 розпоряджень голови райдержадміністрації, 36 листів та інших документів посадових осіб облдержадміністрації, 1 районна програма; 21 документ з підприємств, організацій області, району та інших, з них: 2 депутатське звернення, 4 – з Чугуївської міжрайонної прокуратури, 5 внутрішніх документа районної державної адміністрації.

Протягом місяця здійснювався контроль за станом виконання завдань, визначених у протокольних дорученнях голови за підсумками проведення ним зустрічей з активами територіальних громад та населенням сільських і селищних рад району, шляхом збору інформацій про виконання завдань.

Відділ кадрової роботи апарату райдержадміністрації свою роботу в серпні 2012 року здійснював відповідно до регламенту і плану роботи райдержадміністрації, а також плану роботи відділу.

Протягом серпня проводився прийом документів для участі в конкурсах на заміщення вакантних посад державних службовців райдержадміністрації.

До Управління Головдержслужби України в Харківській області в серпні направлено інформацію:

 • про наявність вакантних посад державних службовців райдержадміністрації;

 • щодо призначення на посаду та звільнення з посади керівників територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади та ін..;

 • щодо розміщення в громадсько-інформаційній газеті «Красная звезда» та на офіційному веб-сайті адміністрації позиційних матеріалів;

 • щодо працевлаштування та перебування на державній службі випускників НАДУ;

 • щодо потреб у підвищенні кваліфікації державних службовців, посади яких віднесено до ІУ категорії.

У серпні відділом кадрової роботи оформлено на посади державних службовців 7 осіб, заведено особові справи, внесено зміни до облікових даних державних службовців районної державної адміністрації за програмою «Картка» Єдиної державної комп’ютерної системи «Кадри». Проведено спільно із структурними підрозділами райдержадміністрації функціональне обстеження діяльності райдержадміністрації, узагальнений звіт надано до Харківської облдержадміністрації.

У серпні 2012 року юридичним сектором апарату райдержадміністрації була виконана поточна робота, вивчено і кодифіковано нормативне законодавство.

Постійно вносились зміни та доповнення до розпоряджень голови райдержадміністрації в установленому порядку.

Здійснювалася перевірка рішень виконкомів сільських, селищних рад на предмет дотримання чинного законодавства, надано методичну та практичну допомогу виконкому Есхарівської селищної ради.

Протягом місяця готувались проекти відповідей на скарги та звернення громадян.

У серпні 2012 року до громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги Чугуївської районної державної адміністрації звернулися три мешканця району.

Сектором з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністра-

ції протягом місяця здійснювалася робота щодо збирання, узагальнення та аналізу інформації за основними напрямками, які характеризують суспільно-політичну ситуацію в районі.

За підсумками цього аналізу підготовлено 5 щотижневих інформацій про суспільно-політичну ситуацію у районі.

З метою постійного об’єктивного інформування населення району з актуальних питань державного будівництва, політичного та соціально-економічного життя Чугуївщини у районі було організовано підготовку та проведення 16 серпня Дня зустрічей у трудових колективах та з активом населених пунктів району за участю відповідальних працівників райдержадміністрації за темою «Стан та тенденції розвитку релігійної ситуації у районі».

Проводилися збір та узагальнення звітів про проведення Дня зустрічей у трудових колективах та з активом населених пунктів району. На їх підставі вивчалися характер проблем, пропозицій, скарг та прохань мешканців сіл та селищ.

Забезпечувалася подальша робота щодо сприяння розвитку демократії та толерантному існуванню осередків політичних партій в районі, налагодженню конструктивної взаємодії між органами виконавчої влади і об’єднаннями громадян з метою розв’язання актуальних проблем, забезпечення громадянського миру і злагоди. Протягом місяця проводилися співбесіди з лідерами та представниками районних осередків політичних партій щодо планування та ведення їх діяльності, організації суспільно-політичних заходів.

Відстежувалася діяльність на території району кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих в одномандатному виборчому окрузі № 176, політичних сил та процес утворення виборчих штабів. Відвідано виборчі штаби ВО «Батьківщина», Партії регіонів, С. Гавриша, політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

Взято участь у:

- освяченні єпископом Ізюмським і Куп’янським Єлисеєм Свято-Троїцького храму в с.Гракове (26 серпня);

- відкритті дитячого спортивного майданчика у смт Есхар від фонду братів Кличків (31 серпня).

Основними напрямками роботи відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації у серпні були:

 • виконання календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення позачергових виборів Зарожненського сільського голови 9 вересня 2012 року;

 • виконання календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення виборов народних депутатів України 28 жовтня 2012 року;

 • проведення щомісячного періодичного поновлення персональних даних Реєстру у відповідності до ст.22 Закону України “Про Державний реєстр виборців” щодо “Порядку періодичного поновлення персональних даних Реєстру”.

У відповідності до виконання Календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення позачергових виборів Зарожненського сільського голови 9 вересня 2012 року виконані наступні заходи:

 • отримано подання від територіальної виборчої комісії щодо утворення виборчої дільниці;

 • отримано відомості від суб’єктів подання про виборців для складання попередніх списків виборців;

 • виготовленні попередні списки виборців у 2 примирниках на паперових носіях;

 • передано по акту попередні списки виборців у 2 примірниках на паперових носіях Зарожненьській територіальній виборчій комісії;

 • передано подання до Зарожненської територіальної виборчої комісії про кількість виборців, включених до попередніх списків виборців;

 • отримано відомості від суб’єктів подання про виборців для складання уточнених списків виборців;

У відповідності до виконання Календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення виборов народних депутатів України 28 жовтня 2012 року виконані наступні заходи:

Відпрацьовані документи для проведення колегії районної державної адміністрації 28 серпня 2012 року з питання: “Про виконання відділом ведення Державного реєстру виборців норм законодавства України щодо проведення чергових виборів народних депутатів України в частині, яка стосується списків виборців”.

У серпні 2012 року відділ ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації у відповідності до ст.22 Закону України “Про Державний реєстр виборців” проводив періодичне поновлення персональних даних Реєстру.

За звітний період відділ ведення Державного реєстру виборців провів прийняття, перевірку (перевірочною формою CheckForm 1.9.1), завантаження до АІТС ДРВ та обробку відомостей періодичного поновлення персональних даних реєстру за липень 2012 року. Відомості періодичного поновлення персональних даних реєстру були отримані від: СГІРФО Чугуївського РВ ГУ МВС України в Харківській області, міськрайонного управління юстиції, в/ч А-2467, відділу охорони здоров’я райдержадміністрації, територіального центру обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської районної державної адміністрації, сільських, селищних голів.

Всього отримано та внесено АІТС ДРВ 17 відомостей по 40 населеним пунктам Чугуївського району, які містили дані про 265 виборців.

Підготовлено та видано 6 наказів начальника відділу про внесення запису до бази даних Державного реєстру виборців, 17 наказів ­– про внесення змін до персональних даних виборця, включеного до Державного реєстру виборців та 3 накази про знищення запису Державного реєстру виборців.

Протягом серпня 2012 року відділом ведення Державного реєстру виборців було підготовлено та надіслано до СГІРФО Чугуївського РВ ГУМВС України в Харківській області 3 запити, які містили записи про 16 виборців, для уточнення їх персональних даних та виборчих адрес та було надіслано 5 повідомлень виборцям Чугуївського району про уточнення їх виборчих адрес.

У серпні 2012 року відділом забезпечення доступу до публічної інформації підготовлено проект розпорядження голови районної державної адміністрації «Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 02.11.2011 № 777 «Про затвердження розміру витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію Чугуївською районною державною адміністрацією», який з 20 серпня оприлюднено на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації для обговорення.

Відділ забезпечував роботу щодо розгляду одного запиту на інформацію, що надійшов поштою від фізичної особи. У запиті порушувалося питання щодо надання інформації про кількість водойм із зазначенням їх загальної площі. Запит було опрацьовано у встановлений законодавством термін. Щотижнево на офіційному веб-сайті поновлялася інформація про кількість запитів на публічну інформацію, що надійшли до районної державної адміністрації.

У серпні 2012 року було зареєстровано і внесено до бази даних публічної інформації районної державної адміністрації 187 документів, усього станом на 01.09.2012 внесено до системи обліку 3870 документів. Забезпечено оприлюднення інформації, зазначеної у статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», іншої інформації щодо діяльності районної державної адміністрації. Своєчасно оприлюднено 3 проекти рішень районної ради, що вносяться на розгляд головою районної державної адміністрації, та 1 проект розпорядження голови районної державної адміністрації нормативно-правового характеру.

09.08.2012 на семінарі-нараді з сільськими, селищними головами та секретарями місцевих рад розглядалося питання «Практичне заняття. Ознайомлення з прикладами форм для подання запитів на інформацію різних типів згідно з методичними рекомендаціями щодо практичного впровадження Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Діяльність архівного відділу райдержадміністрації у серпні була спрямована на реалізацію законодавства про архівну справу і діловодство.

Підготовлено до державного архіву Харківської області інформацію про підготовку до осінньо-зимового періоду приміщень архівного відділу.

Надано методичну та практичну допомогу з ведення діловодства, зі складання номенклатури справ, описів справ постійного зберігання, з особового складу та нотаріальних справ, з проведення перевіряння наявності та стану справ відповідальним за діловодство в управлінні Пенсійного фонду України у Чугуївському районі; Чугуївському міськрайонному управлінні юстиції, управлінні ветеринарної медицини в Чугуївському районі, діловодам у виконавчих комітетах Кам’яноярузької та Старогнилицької сільських радах, архіваріусу у відділі освіти райдержадміністрації.

Проведено засідання експертної комісії архівного відділу, на якому розглянуті та схвалені описи справ постійного зберігання та з особового складу управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, інструкція з діловодства, положення про архівний підрозділ та експертну комісію виконавчих комітетів Іванівської сільської ради, Чкаловської селищної ради, інструкція з діловодства управління ветеринарної медицини в Чугуївському районі, положення про архів та експертну комісію Чугуївської районної ради; повернуто на доопрацювання інструкцію з діловодства Чугуївської районної ради.

Протягом місяця кожні вівторок та п’ятницю проводився особистий прийом громадян, прийнято 3 громадянина. За звітний період до архівного відділу надійшли 2 запити соціально-правового характеру та 10 – тематичного.

Протягом місяця проводилось виконання запитів соціально - правового характеру, здійснювалось ведення діловодства, проведені заходи щодо функціонального обстеження.

З 01 по 09 серпня 2012 року відділом освіти здійснено огляд готовності загальноосвітніх, позашкільних та дошкільних навчальних закладів району до нового 2012-2013 навчального року.

За сумлінну працю та якісну підготовку навчальних закладів до 2012–2013 навчального року оголошена подяка відділу освіти педагогічним колективам Введенського, Зарожненського, Мосьпанівського, Леб’язького, Чкаловського, Тернівського навчально-виховних комплексів.

4 серпня відбулося урочисте закриття ІІІ оздоровчої зміни КП «Чугуївський районний дитячий оздоровчий табір «Орлятко», де оздоровилося 163 дитини, 9 серпня відбувся заїзд дітей на ІV оздоровчу зміну до КП «Чугуївський оздоровчий табір «Орлятко».

У серпні було підведено підсумки огляду готовності навчальних закладів району до нового навчального року.

21 серпня педагогічні працівники району взяли участь у зустрічі з Міністром освіти і науки України Д.В. Табачником.

21 серпня на майдані Свободи відбулося урочисте вручення шкільного автобуса для учнів району.

30 серпня у районному Будинку культури пройшла районна серпнева педагогічна конференція, у якій взяли участь педагогічні працівники району. У цей же день були проведені районні методичні об’єднання учителів-предметників.

Протягом серпня відділом у справах молоді та спорту райдержадміністрації проводились заходи щодо подальшого розвитку сфери фізичної культури і спорту, в тому числі:

проведено змагання «Богатир Чугуївщини» та міні-футбольного турніру в рамках відкритого фестивалю обрядового та сучасного весільного дійства «Весілля в Малинівці – плюс».

На виконання районної Програми «Соціальна підтримка сімей, дітей, молоді та жінок на 2012-2016 роки» в районі організовані та проведені наступні заходи:

профорієнтаційних заходи на тему: «Насилля в сім’ї» для відпочиваючих на ІV змінe КП «Чугуївський районний дитячий оздоровчий табір «Орлятко»;

направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки до закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів обласного бюджету в:

ПДЗОВ «Олімпія», Балакліївський район (5 осіб, з 03.08 – 23.08.2012);

КП «Дитячий заклад санаторного типу «Таврія» Херсонської обласної ради, Херсонська область (4 особи, з 06.08 – 26.08.2012);

ДЗОВ «Школа Бойка», Харківський район (5 осіб, з 06.08 – 26.08.2012);

МДЦ «Артек», АР Крим (3 особи, з 09.08 – 29.08.2012).

Батькам з багатодітних сімей оформлено 6 посвідчень для отримання пільг на комунальні послуги.

Було вручено посвідчення на нагрудний знак до почесного звання України «Мати-героїня» Горєлковій Н.Я, смт Новопокровка та вручено нагрудний знак Чумак В.М, смт Малинівка.

За звітний період до відділу у справах молоді та спорту звернулось 11 осіб щодо отримання почесного звання України «Мати-героїня» та літнього відпочинку і оздоровлення дітей.

Всі питання розв’язані позитивно.


Фінансовим управлінням проведений аналіз виконання бюджету району за серпень 2012 року.

Проведено семінар-нараду з головними бухгалтерами сільських, селищних рад та головних розпорядників бюджетних коштів з питань виконання місцевих бюджетів в поточному році та формування бюджетних показників на 2013 рік. Проведена робота щодо прийняття та узагальнення даних по бюджетних запитах на 2013 рік.

Було здійснено аналіз та надана інформації щодо виконання районного бюджету на офіційний веб-сайт Харківської облдержадміністрації.

Протягом місяця постійно надавалась практична і методична допомога з питань бюджету всім сільським та селищним радам. Проведено аналіз та підведені підсумки виконання місцевих бюджетів за 7 місяців 2012 року. Підготовлені та надані висновки місцевим радам про перевиконання доходної частини бюджетів для внесення змін до річних показників.

Постійно проводиться контроль за виконанням Бюджетного кодексу України, в тому числі ст.77, а також Закону України “Про Державний бюджет України на 2012 рік”, щодо забезпечення виконання бюджету району у 2012 році.

Всі контрольні завдання Головного фінансового управління Харківської облдержадміністрації протягом серпня 2012 року виконані в зазначені терміни.

Управлінням економіки райдержадміністрації проведено моніторинг функціонування мережі побуту та уточнення дислокації об’єктів побутового обслуговування .

Проведені організаційні заходи щодо підготовки та участі промислових та сільськогосподарських підприємств району у проведенні Великого Слобожанського ярмарку на площі Свободи у м. Харкові.

 Забезпечено ефективну діяльність Єдиного реєстраційного вікна та звітність по роботі Єдиного дозвільного офісу.

Протягом місяця фахівці управління агропромислового розвитку райдержадміністрації виїжджали в сільськогосподарські підприємства всіх форм власності для надання методичної та практичної допомоги щодо:

- безпечних умов праці при збирання пізніх зернових та круп’яних культур ( СТОВ «Колос - 2000», ТОВ «Новопокровка», ПП «Ясіон» ; ТОВ АФ «Каяри», ПСП «Фенікс», ТОВ АФ «Зоря», ПАТ «Мосьпнівське», АФ «Надія» ТОВ, ТДВ «Гракове» ).

- з питання заготівлі силосу та умов його зберігання.

Було проведено наради з головами сільських та селищних рад щодо продовження виконання постанови КМУ від 02.03.12 №246 про нарахування спеціальної бюджетної дотації фізичним особам за утримання та збереження молодняку ВРХ, подання від них Реєстрів на виплату коштів; з головними агрономами сільськогосподарських підприємств щодо формування структури посівних площ урожаю 2013 року, а також з питань перевірки якості насіннєвого матеріалу ярих культур; з головними зоотехніками щодо заготівлі силосу та умов його зберігання і завершення готовності приміщень до зимівлі; з головними інженерами з питань якісного підбору пізніх культур.

На постійному контролі в управлінні знаходиться питання щодо погашення заборгованості перед державним бюджетом, по заробітній платі, до Пенсійного фонду та розрахунки за земельні та майнові паї.

Постійно проводиться моніторинг цін на молоко.

Відділом житлово-комунального господарства управлінням розвитку інфраструктури у серпні 2012 року продовжувалось здійснення ряду заходів щодо організації безперебійного надання житлово-комунальних послуг, підвищення рівня розрахунків за надані послуги, подальшого розвитку житлово-комунальних підприємств району.

Районний штаб з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2012-2013 років забезпечував координацію діяльності управлінь і відділів райдержадміністрації, виконкомів сільських та селищних рад, підприємств, організацій та установ району з означеного питання. За головуванням Першого заступника голови райдержадміністрації Ю.К. Варжеїнова щопонеділка в райдержадміністрації відбувалися засідання районного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2012-2013 років. На цих засіданнях заслуховувались керівники житлово-комунальних підприємств, окремі сільські, селищні голови та керівники основних служб району з питань підготовки до зими та деяких окремих питань.
^

За рахунок фінансування з місцевих бюджетів за кошти комунальних підприємств та за рахунок інших джерел фінансування продовжувався ремонт покрівель.


Виконуючи заходи, передбачені Програмою «Питна вода Чугуївського району 2006-2020 років» силами ТОВ «ЧРРЕП» (Гречаний В.П.) проводився поточний ремонт систем водопостачання і водовідведення а також виконувалися окремі заходи щодо покращання якості питного водопостачання в селах, де відсутні комунальні підприємства (села Зарожне, Базаліївка, Гракове, Леб’яже, Іванівка та Коробочкине).

В селищах Чкаловське, Есхар, Малинівка та Кочеток аналогічні роботи проводилися місцевими комунальними підприємствами.

На виконання «Програми розвитку і реформування житлово-комунального господарства Чугуївського району на 2010-2014 роки» відділом надавалась необхідна методична та консультативна допомога щодо утворення нових ОСББ в населених пунктах району, з метою підтримки їх функціонування та вирішення проблем щодо ремонту покрівель будинків.

Продовжувалося поетапне оснащення житлового фонду та бюджетних установ району приладами обліку природного газу, гарячої та холодної води, теплової енергії із залученням всіх можливих джерел фінансування. Станом на 01.09.12 встановлено 30 будинкових лічильників тепла та 1 лічильник води. Надано пропозиції до Харківської облдержадміністрації щодо виділення коштів з Державного бюджету на встановлення 24 побудинкових лічильників тепла на житлових будинках в районі.З метою підтримання стабільності роботи та покращення фінансово-економічного стану житлово- комунальних підприємств району продовжувався моніторинг діючих тарифів на надання житлово-комунальних послуг щодо відповідності рівню економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, продовжувалась претензійно-позовна робота.

Рівень сплати споживачами за спожиті житлово-комунальні послуги за район в цілому, з початку 2012 року станом на 22.08.2012 становить:

за водопостачання – 81,1 %, за надане тепло - 109,9 %.

Вживалися інші можливі заходи щодо забезпечення своєчасності розрахунків за спожиті енергоносії та надані ЖК послуги установами та організаціями, що фінансуються з державного бюджету.

Відділом з паливно-енергетичних питань та транспорту управління розвитку інфраструктури проводилась робота щодо поетапного розв’язання найбільш гострих та резонансних проблем, які турбують жителів Чугуївського району стосовно забезпечення сталого електропостачання населених пунктів.

Підготовлено інформації щодо виконання місцевими органами влади заходів зі зменшення споживання газу та електроенергії, надано інформацію до управління паливно-енергетичного комплексу Харківської обласної державної адміністрації щодо безхазяйних енергетичних об’єктів та тих, що належать абонентам, які його не використовують та не обслуговують належним чином.

Проводилась активна робота щодо санітарної рубки лісосмуг вздовж доріг загального користування, а саме обстеження ділянки дороги «Київ-Харків -Довжанський».

Постійно проводилась робота стосовно поліпшення якості пасажирських перевезень на приміських маршрутах Чугуївського району.

Відділом з питань надзвичайних управління розвитку інфраструктури проведено у першій декаді серпня поточного року корегування та уточнення Плану дій органів управління та сил районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту при загрозі або виникнення надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру на території Чугуївського району Харківської області та додатку № 4.19 до нього: «План реагування на НС місцевого рівня, пов’язані унаслідок пожежі, вибуху на арсеналі, складі боєприпасів або іншому об'єкті військової призначення».

Проведено уточнення бази даних невоєнізованих формувань ЦО на об’єктах господарювання району.

Проведено моніторинг лісових пожеж в лісництвах лісокористувачів району. В лісах Мохначанського лісництва ДП «Скрипаївське навчально – дослідне лісове господарство ХНАУ ім. В.В. Докучаєва» виникло одна низова пожежа на площі 0,02га.; Чугуївського лісництва ДП «Новомосковський військовий лісгосп» виникло три низові пожежі на площі 0,15га. Всього виникло чотири низові пожежі на площі 0,17га.

Проведено моніторинг можливостей комунальних та державних підприємств району виконувати першочергові роботи в разі загрози виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Проведено контроль за обладнанням та функціонуванням місць масового відпочинку на водних об’єктах району.

Відділом сумісно зі службою цивільного захисту у Чугуївському районі Головного територіального управління МНС України у Харківській області організована робота щодо знищення виявлених на території району вибухонебезпечних предметів часів Великої Вітчизняної війни:

- артилерійські снаряди - 4од.

За звітний період відділом оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації виконано: коригування розділів мобілізаційного плану району, прийнято участь у проведенні навчання з мобілізаційної підготовки, які проводилися Територіальним управлінням «Північ» з Харківським обласним та районним військовим комісаріатом.

Проаналізовано стан роботи по протидії та запобігання корупції в управліннях та відділах райдержадміністрації, стан криміногенної ситуації у населених пунктах району, зроблено аналіз щоденної звітності Чугуївського РВ ГУ МВС України в Харківській області про злочини та пригоди скоєні на території району у липні 2012 року.

Було надано методичну допомогу в організації роботи громадських формувань по охороні громадського порядку виконкомам сільських та селищних рад; виконкому Есхарівської селищної ради по виконанню вимог ст.38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» в частині забезпечення законності і правопорядку на території ради.

Службою у справах дітей райдержадміністрації в серпні 2012 року було проведено 4 рейди-перевірки по виявленню бездоглядних та безпритульних дітей, дітей, які бродяжать та жебракують, відповідно графіку на ІІ півріччя 2012 року. Неповнолітніх, які бродяжать і жебракують не виявлено, обстежено умови проживання дітей в 27 сім’ях пільгового контингенту.

Влаштовано до інтернатного закладу 1 дитину, позбавлену батьківського піклування.

На особистому прийомі громадян в службі у справах дітей звернулось 19 осіб, прийнято 7 заяв.

Здійснено 100% відвідування сімей, в яких були усиновлені діти протягом 1997-2011 років. Складені акти перевірок.

Проведено День правових знань для дітей, які оздоровлюються в КП ДОТ «Орлятко» та тренінг для дітей І загону на тему «Молодіжне лідерство».

Проведено семінар-нараду з інспекторами у справах дітей виконкомів сільських, селищних рад району.

07.08.2012 року проведено «Круглий стіл» для прийомних батьків та батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу на тему «Дитина та її права».

31.08.2012 року проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації, на якій розглянуто 5 питань щодо захисту житлових і майнових прав дітей, соціального захисту дітей, тощо.

Протягом місяця центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді здійснено 2 виїзди до населених пунктів району. Проінспектовані умови проживання 7 сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. Надано 48 соціальних послуг.

Станом на 01.09.2012 року під соціальним супроводженням центру перебуває 9 прийомних сімей, в них виховується 17 дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та 3 дитячих будинки сімейного типу, де виховується 19 дітей.

Протягом місяця фахівцями із соціальної роботи було обстежено сім’ї опікунів, піклувальників, складено акти.

В Місцевому банку даних сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах перебуває 74 сім’ї, в них виховується 162 дитини. Станом на 01.09.2012 року фахівцями із соціальної роботи всі сім’ї стовідсотково охоплено соціальним супроводом. Даній категорії сімей надано 1473 послуги. За сприянням центру дві особи було працевлаштовано на підприємства району, двох дітей із сім’ї, яка опинилася у складних життєвих обставинах влаштовано до дитячого садочка, одна особа отримала реєстрацію, на одну дитину отримано свідоцтво про народження. Було організовано збір речей для сімей, які потребують речової допомоги.

Спеціалісти центру, спільно з Чугуївським міськрайонним центром зайнятості населення, відділом у справах молоді райдержадміністрації та спорту приймали участь у масовому профорієнтаційному заході для неповнолітніх, які перебувають в таборі оздоровлення та відпочинку «Орлятко». Було проведено 2 групових заняття з елементами тренінгу на тему «Здоровий спосіб життя – запорука професійного успіху». Дітям було надано 8 групових та 12 індивідуальних послуг.
Протягом місяця працювала спеціалізована соціальна служба підтримки ін’єкційних споживачів наркотиків. Було організовано роботу груп взаємопідтримки наркозалежної молоді та їх близького оточення, де кожен учасник мав змогу висловити свою думку, отримати відповідь на ті чи інші запитання, отримати підтримку та замислитися про необхідність змін у своєму житті. Зазначеній категорії надано 72 індивідуальних соціально-педагогічних, соціально-медичних, соціально-психологічних послуг.

Управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації проведені перевірки ТОВ «Ігма-2011» та ПРАТ «Теплічний» щодо додержання вимог законодавства про працю.

Спеціалістами територіального центру соціального обслуговування були здійснені виїзди до виконкомів Мосьпанівської, Базаліївської Зарожненської та Іванівської сільських рад з метою перевірки якості обслуговування одиноких непрацездатних громадян та виявлення осіб, які потребують обслуговування.

Проведені виїзди державного соціального інспектора управління праці та соціального захисту населення до Мосьпанівської, Базаліївської Зарожненської та Іванівської сільських рад з метою обстеження матеріально-побутових умов проживання малозабезпечених сімей.

Проведено виїзд комісії з обстеження щодо безоплатного ремонту житлового приміщення Мисливець Г.С.

Була надана методична допомога Слесарчук О.М. з оформлення житлової субсидії.

Проведено засідання районної комісії для розгляду документів і видачі посвідчень громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Проведена районна комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Проведені засідання районної конфліктної комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, надання населенню пільг та субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Було розглянуто 17 справ по нарахуванню субсидій, 1 справа щодо допомоги, 1 – по пільгах.

Проведена підготовка даних по персоніфікованому обліку отримувачів допомоги до управління Пенсійного фонду України в Чугуївському районі.

Проведено засідання комісії з питань звільнення громадян від сплати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) в структурних підрозділах територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації.

Проведено нарахування допомоги та компенсацій для подання заявки до фінансових органів та взято зобов’язання в держказначействі для здійснення виплат. Проведено засідання координаційної ради з питань соціальної політики.

За серпень нараховані допомоги згідно з Законом України “Про державну допомогу сім’ям з дітьми” 2646 сім’ям на суму 2080,3 тис.грн, виплачено 2080,3 тис.грн, згідно з Законом України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям” нараховані допомоги 34 сім’ям на 82,3тис.грн, виплачено 82,3 тис.грн, заборгованості немає.

За серпень призначено субсидій на житлово-комунальні послуги 39 сім’ям на 4,2 тис.грн.

Протягом серпня відділом охорони здоров'я райдержадміністрації проводилась робота щодо збору інформації для поповнення бази даних Державного реєстру виборців про постійну нездатність виборців пересуватися самостійно.

У звітному місяці здійснено 4 виїзди бригад лікарів-фахівців, включаючи офтальмолога до населених пунктів району. Охоплено 256 мешканців району.

Протягом серпня організовано медичне супроводження збиральної жниви.

Організовано медичне супроводження проведення районного заходу «Весілля в Малинівці».

Прийнято участь у медичній нараді головного лікаря КЗОЗ «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І. Кононенка», присвячену питанням профогляду мешканців району, роботі донорських пунктів та підготовки до роботи в осінньо-зимовий період.

У серпні завершено проведення поглиблених медичних оглядів школярів. Оглянуто 100% учнів від плану.

Станом на 01 вересня 2012 року всі лікувальні заклади району підготовлено до роботи в осіньо-зимовий період.

Відділом містобудування та архітектури управління розвитку інфраструктури в серпні 2012 року було прийнято 17 фізичних осіб з особистих питань у сфері містобудування і архітектури, а також розглянуті питання оформлення у власність земельних ділянок для містобудівних потреб та введення житла в експлуатацію.

У серпні поточного року була проведена робота із забудовниками району стосовно виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства від 24.06.11 №91 щодо введення житлових індивідуальних будинків в експлуатацію, які самовільно побудовані без дозволу на виконання будівельних робіт. За серпень 2012 року було введено в експлуатацію 10 будинків загальною площею 1050 кв.м.

Відділом культури і туризму райдержадміністрації проведені наради працівників культури району та засідання рад, на яких розглядалися питання:

- щодо підготовки та проведення відкритого фестивалю обрядового та сучасного весільного дійства «Весілля в Малинівці плюс»;

- щодо підготовки та проведення районного заходу до Дня незалежності України та Дня Прапору України.

Фестиваль «Весілля в Малинівці плюс» проводився з метою популяризації та пропаганди народного фольклорного жанру, як унікального явища вітчизняної культури; розвитку народної та фольклорної обрядовості, впровадження її у повсякденному житті; виявлення і заохочення кращих творчих колективів та виконавців народного та фольклорного жанрів, створення умов для творчого спілкування аматорських колективів та виконавців, збереження та пропаганда трудових традицій слобожанського села

З метою вдосконалення роботи із зверненнями громадян та якості роботи з документами проведено перевірку архівного відділу районної державної адміністрації стосовно додержання вимог чинного законодавства України про звернення громадян та додержання вимог Інструкції з діловодства.

Найвизначнішою подією серпня був відкритий фестиваль обрядового та сучасного весільного дійства «Весілля в Малинівці – плюс». Сектором зв'язків із засобами масової інформації та громадськістю апарату райдержадміністрації ще в попередньому місяці було розроблено План інформаційного забезпечення фестивалю. Прес-реліз, програму та фото фестивалю було надіслано до обласних газет “Время”, “Слобідський край”, “Время регионов Харьковщини”; організовано брифінг режисера фестивалю О.Гави для ЗМІ; організовано прес-конференцію голови райдержадміністрації для обласних ЗМІ.

За мінімальними підрахунками, фестиваль висвітлювали 7 газет, 4 інформаційних агенції, 6 телеканалів, місцеве та обласне радіо. Після проведення заходу сектором підготовлено прес-реліз про відкритий фестиваль обрядового та сучасного весільного дійства «Весілля в Малинівці – плюс», розміщено його на веб-сайті райдержадміністрації та надіслано до сайту облдержадміністрації.

За допомогою інформаційної кампанії планувалося залучити до участі у відкритому фестивалі обрядового та сучасного весільного дійства “Весілля в Малинівці – плюс” значну кількість гостей та учасників, а також поширити досвід Чугуївської районної державної адміністрації про проведення культурного заходу на високому організаційному та художньому рівні. План виконано повністю, поставлені цілі досягнуто.

У кінці серпня відбувся візит голови облдержадміністрації М.Добкіна до Чугуївського району. Він побував у Старогнилицькій школі, де до нового навчального року проведено капітальний ремонт, та відкрив нову лінію пакування борошна на ДП «Новопокровський КХП». В сел.Новопокровка губернатору показали навчально-виховний комплекс, який за підсумками районного огляду-конкурсу визнано кращим щодо підготовки до нового навчального року. У школі М.Добкін провів також зустріч з населенням.

Сектором здійснювалася поточна робота – підготовка новин для сайту райдержадміністрації; щоденний огляд новин мережі „Інтернет”; огляд газет. Постійно оновлювалися матеріали офіційного веб-сайту адміністрації (всього за місяць на сайті оприлюднено 50 матеріалів). Збільшилася у порівнянні з попередніми місяцями кількість розміщених на сайті фото-новин. До облдержадміністрації було надіслано інформацію про наповнення веб-сайту з метою виконання Закону України „Про доступ до публічної інформації”.

Проведення культурно-масових заходів постійно висвітлювалося громадсько-інформаційною газетою Чугуївщини «Красная звезда» та телерадіокомпанією «Слобожанка», а також на офіційному сайті райдержадміністрації.

Засідання консультативно-дорадчих органів, що створені в райдержадміністрації, проводилися згідно з їх положеннями.


Керівник апарату районної

державної адміністрації І. Ю.Ковтун


Штрифанова 40 906
Похожие:

Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за серпень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за вересень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за серпень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за липень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за серпень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за січень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за серпень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за травень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за серпень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за квітень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за серпень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за березень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за серпень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за червень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за серпень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за лютий 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за серпень 2012 року iconРозпорядження 31 липня 201 3 року Сколе №17 7 Про затвердження плану роботи райдержадміністрації на серпень 2013 року
На виконання п. 8 Регламенту районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 18 червня...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за серпень 2012 року iconВиконання плану роботи райдержадміністрації за ІIІ квартал 2012 року
Чугуївської райдержадміністрації у звітному періоді було спрямовано на реалізацію державної регіональної політики, державних і регіональних...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов