Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за вересень 2012 року icon

Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за вересень 2012 рокуНазваниеВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за вересень 2012 року
Дата конвертации23.02.2013
Размер212.17 Kb.
ТипВиконання плану
скачать >>>

ЗВІТ


про виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації

за вересень 2012 року


Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації структурними підрозділами райдержадміністрації у вересні 2012 року було здійснено такі заходи.

25 вересня проведено спільне засідання колегії районної державної адміністрації та Координаційної ради з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків, на якому було розглянуто 3 питання: «Про стан готовності житлово-комунального господарства району до осінньо-зимового періоду 2012-2013 років», «Про хід виконання Чугуївським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розпорядження голови райдержадміністрації від 23.04.2010 № 258 «Про затвердження районних заходів щодо підтримки сімей Чугуївського району на 2009-2013 роки», Про розгляд проекту плану роботи районної державної адміністрації на ІV квартал 2012 року.

За результатами розгляду питань видано 3 розпорядження голови райдержадміністрації.

10 вересня відбулася розширена нарада голови райдержадміністрації з заступниками голови, керівником апарату, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району, сільськими, селищними головами, на якій було розглянуто 9 питань, одне з яких у порядку контролю.

6 вересня проведено навчання працівників райдержадміністрації та кадрового резерву, 13 вересня – семінар-нараду з сільськими, селищними головами та секретарями місцевих рад, 19 вересня – Телефонний зв’язок з населенням району «Пряма лінія» за темою «Біліє колос – давай жатці голос. Чугуївщина – гордість області з збирання врожаю».

3, 17 вересня головою райдержадміністрації проведено оперативні робочі наради з заступниками голови, керівником апарату, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, служб району.

За звітний період проведено засідання комісії з питань нагородження райдержадміністрації та райради. Всього нагороджено 22 чоловіки: 16 – Почесною грамотою райдержадміністрації і районної ради, 6 – Подякою голови райдержадміністрації та голови районної ради (з нагоди ювілею – 3, з нагоди Дня фармацевтичного працівника – 2, Дня рятівника – 5, Дня мобілізаційного працівника – 2, Дня працівника лісу – 2, Дня працівника нафтової, газової та нафтопереробної промисловості – 1, Дня підприємця 3, з нагоди 360-річчя

смт Малинівка – 3).

26 вересня проведена комплексна перевірка стилю і методів роботи, надання практичної і методичної допомоги архівного відділу райдержадміністрації.

Керівництво райдержадміністрації та відповідальні працівники райдержадміністрації брали участь у засіданнях виконкомів та сесіях сільських, селищних рад, зборах громадян за місцем проживання та інших заходах.

Протягом місяця організаційним відділом апарату райдержадміністрації та відповідальними за виборчі дільниці контролювалося виконання Плану щодо усунення недоліків за результатами обстеження приміщень виборчих дільниць.

Надавалася інформація до облдержадміністрації та РВ ГУМВС України в Харківській області щодо встановлення програмно-апаратних комплексів на виборчих дільницях. Були сформовані комісії виборчих дільниць. Проведено обстеження виборчих дільниць на предмет встановлення програмно-апаратних комплексів.

1 вересня працівники райдержадміністрації брали участь у проведенні урочистих заходів у навчальних закладах району до Дня знань.

9 вересня святкувався День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості; 15 вересня – День фармацевтичного працівника; 16 вересня – День працівників лісу.

У вересні 2012 року головою райдержадміністрації прийнято 116 розпоряджень з основних питань та 28 розпоряджень з кадрових питань: 13 – з особового складу, 13 – про відпустки, 2 – про відрядження.

Загальним відділом апарату райдержадміністрації у вересні зареєстровано 153 письмових звернення громадян, з них 5 колективних (83 особи), повторних звернень немає. На прийомі у голови побувало 8 осіб.

На виконання Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” за звітний період проведено 1 виїзне засідання постійно діючої комісії райдержадміністрації з питань розгляду звернень громадян в смт Кочеток.

Протягом місяця відбувалися за окремим графіком особисті прийоми громадян керівництвом районної державної адміністрації. Всього проведено 20 особистих прийомів громадян (30 осіб) керівництвом райдержадміністрації, в тому числі 10 виїзних (14 осіб).

Протягом серпня відділом кадрової роботи проводився прийом документів для участі в конкурсах на заміщення вакантних посад державних службовців райдержадміністрації.

До Управління Головдержслужби України в Харківській області у вересні направлено інформацію:

  • про наявність вакантних посад державних службовців райдержадміністрації;

  • щодо працевлаштування та перебування на державній службі випускників НАДУ;

  • щодо працевлаштування, звільнення, переведення на інше місце роботи випускників, які навчалися за державним замовленням ;

  • щодо розміщення в громадсько-інформаційній газеті «Красная звезда» та на офіційному веб-сайті адміністрації позиційних матеріалів.

У вересні 2012 року здійснювався контроль за виконанням розпоряджень та доручень голів обласної і районної державних адміністрацій, доручень заступників голови обласної державної адміністрації та інших контрольних документів.

На початок вересня 2012 року на контролі перебувало 485 документа. Протягом місяця на контроль взято 61, загальна кількість документів, що перебувала на контролі, складала 546.

За звітний період до районної державної адміністрації надійшло 38 документів з дуже стислими строками виконання, з них: 18 – з терміном виконання від 1 до 3 днів та 20 – від 4 до 7 днів; з періодичністю виконання «щороку» – 2, «один раз на півріччя» – 1, «щокварталу» – 2, «щомісяця» – 1, «щотижня» – 1, «щоденно» – 2.

Управліннями, відділами та іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації виконано в повному обсязі та знято з контролю 70 документів, що складає 12,8% від загальної кількості контрольних документів (546), з них: 8 розпоряджень та 5 доручень голови облдержадміністрації, 7 розпоряджень і 1 доручення голови райдержадміністрації, 31 лист та інших документів посадових осіб облдержадміністрації; 18 документ з підприємств, організацій області, району та інших, з них: 1 депутатське звернення, 7 – з Чугуївської міжрайонної прокуратури, 1 внутрішній документ районної державної адміністрації.

На нараді з розгляду звернень громадян та виконавської дисципліни розглянуто питання щодо розгляду порушень терміну виконання документів управлінням агропромислового розвитку районної державної адміністрації.

Протягом місяця здійснювався контроль за станом виконання завдань, визначених у протокольних дорученнях голови за підсумками проведення ним зустрічей з активами територіальних громад та населенням сільських і селищних рад району, шляхом: збору інформацій про виконання завдань, з наступною підготовкою узагальненої відповіді голові районної державної адміністрації.

У вересні 2012 року спеціалісти юридичного сектору райдержадміністрації брали участь у засіданні «круглого столу» з питань безоплатної вторинної правової допомоги у Харківській області, організованого Головним управлінням юстиції Харківської області.

У вересні 2012 року до громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги Чугуївської районної державної адміністрації звернулися два мешканця району.

Протягом вересня 2012 року відділом оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації проаналізовано стан роботи по протидії та запобігання корупції в управліннях та відділах райдержадміністрації, а також стан криміногенної ситуації у населених пунктах району за серпень 2012 р.

Зроблено аналіз щоденної звітності Чугуївського РВ ГУ МВС України в Харківській області про злочини та пригоди скоєні на території району у серпні 2012 р.

Направлені листи до РВ МВС України в Чугуївському районі по забезпеченню громадського порядку під час проведення масових заходів в районі.

Підготовлено та проведено засідання районної спостережної комісії та засідання Ради протидії злочинності і корупції при райдержадміністрації.

Сектором з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації протягом місяця здійснювалася робота щодо збирання, узагальнення та аналізу інформації за основними напрямками, які характеризують суспільно-політичну ситуацію в районі. Протягом місяця проводилися співбесіди з лідерами та представниками районних осередків політичних партій щодо планування та ведення їх діяльності, організації суспільно-політичних заходів. Забезпечено участь у зустрічах кандидатів у народні депутати України:

– Д.О. Шенцева – з мешканцями селищ Введенка, Малинівка, сіл Гракове, Коробочкине, Волохів Яр;

– С.Б. Гавриша – мешканцями села Кам’яна Яруга та селища Новопокровка;

Забезпечено участь народного депутата Д.О.Шенцева та голови райдержадміністрації Лобойченка В.В. у:

– відкритті приміського автобусного маршруту м. Харків – с.Стара Покровка;

– зустрічі з активом територіальної громади та населенням Іванівської сільської ради ;

– заході щодо підписання угоди між кандидатом у народні депутати України Д.О. Шенцевим та громадськими організаціями районів, які входять до 176 округу (26 вересня);

– зустрічі народного депутата України В.М. Олійника з населенням міста Чугуєва (27 вересня);

У вересні 2012 року робота відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Чугуївської райдержадміністрації була спрямована на виконання основних завдань які визначені в Законі України “Про Держаний реєстр виборців”. Основними напрямками роботи в вересні місяці були:

– виконання календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення позачергових виборів Зарожненського сільського голови 9 вересня 2012 року;

– виконання календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення виборов народних депутатів України 28 жовтня 2012 року;

У відповідності до виконання календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення позачергових виборів Зарожненського сільського голови 9 вересня 2012 року виконані наступні заходи:

– прийняття заяв від виборців щодо уточнення попереднього списку виборців;

– отримано відомості від суб’єктів подання про виборців для складання уточнених списків виборців;

– виготовлені уточнені списки виборців у 2 примірниках на паперових носіях;

– виготовлення актів передачі уточнених списків виборців;

– передано по акту уточнені списки виборців у 2 примірниках на паперових носіях Зарожненьській територіальної виборчої комісії;

– проведено чергування працівників відділу ведення Державного реєстру виборців 9 вересня 2012 року під час проведення виборів;

– отримано від дільничної виборчої комісії копію списку виборців за якою проводилося голосування для внесення відповідних змін до Державного реєстру виборців та внесено зміни до Реєстру.

Протягом вересня 2012 року відділом ведення Державного реєстру виборців було підготовлено та надіслано до СГІРФО Чугуївського РВ ГУМВС України в Харківській області 4 запити, які містили записи про 26 виборців, для уточнення їх персональних даних та виборчих адрес. Отримано від СГІРФО Чугуївського РВ ГУМВС України в Харківській області 3 відповіді на запити про 22 виборців. Всі відповіді були відпрацьовані та внесені відповідні зміни до АІТС ДРВ.

У вересні сектором зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю апарату райдержадміністрації та районними засобами масової інформації проведено інформаційну кампанію фестивалю авторської пісні “Осінній Есхар”: написано прес-реліз та програму фестивалю (укр. та рос.мовами), розміщено на веб-сайті райдержадміністрації, надіслано до районних ЗМІ, обласних газет та на сайти. Матеріали про фестиваль надруковано в 2-х номерах газети “Красная звезда”, оприлюднено через міське та районне радіо. ТРК “Слобожанка” транслювала відеоролик про фестиваль в кількох випусках новин “Вісті Чугуївщини”, в Телеблокноті та “рухливим рядком”. За підсумками проведення заходу написано матеріал для газет про проведення фестивалю авторської пісні “Осінній Есхар” та прес-реліз, які надіслано до обласного веб-сайту, газет “Слобідський край” та “Время регионов”.

Оновлювалися матеріали веб-сайту райдержадміністрації та сайт приводився у відповідність до Закону України „Про доступ до публічної інформації”. Зокрема, у розділі “Громадське обговорення” було розміщено проекти документів про проведення фестивалю авторської пісні “Осінній Есхар”. Підготовлено щомісячний звіт до облдержадміністрації про наповнення офіційного веб-сайту райдержадміністрації (всього за місяць на сайті оприлюднено 41 матеріал про діяльність райдержадміністрації і 34 розпорядження голови адміністрації). Збільшилася у порівнянні з попередніми місяцями кількість розміщених на сайті фото-новин.

З метою відзначення кращих працівників Чугуївщини в усіх сферах діяльності та розповсюдження матеріалів про них було підготовлено необхідні дані на 55 чоловік і 8 підприємств району та надіслано до редакції енциклопедії “Кращі люди України”.

В рамках удосконалення стилю та методів роботи структурних підрозділів райдержадміністрації сектором підготовлено довідку про роботу з висвітлення управління агропромислового розвитку. Підбито підсумки висвітлення фольклорного фестивалю “Весілля в Малинівці-плюс”. Оформлено протокол чергового засідання Громадської ради при райдержадміністрації.

Вжито заходів щодо організації передплати на обласну газету «Слобідський край» на 2013 рік. З цією метою підготовлено доручення голови райдержадміністрації на виконання доручення голови Харківської обласної державної адміністрації від 31.07.2012 № 01-15/5974 за підсумками селекторної наради від 27 липня 2012 року з порядком денним «Про стан передплати на газету «Слобідський край» у П півріччі 2012 року», де рекомендовано керівникам райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій району сприяти передплаті на обласну газету.

Фінансовим управлінням райдержадміністрації проведено аналіз виконання бюджету району за 8 місяців 2012 рік з наданням інформації з цих питань голові райдержадміністрації, районної ради, управлінню економіки райдержадміністрації.

Продовжено роботу щодо формування прогнозних показників до бюджету на 2013 рік та проведення аналізу даних по бюджетних запитах на 2013 рік.

Проводився щоденний моніторинг виконання доходної частини бюджету району та стан виплат захищених статей видатків, проводиться постійна робота з казначейством щодо стану проведення видатків, надання та повернення короткотермінових позичок та інша бюджетна робота.

 Управлінням економіки райдержадміністрації за звітний була підготовлена та надана інформація районній раді щодо підсумків економічного і соціального розвитку району за січень-серпень 2012 року.

Проведено аналіз фактичних (за серпень 2012 року) та очікуваних
(за вересень 2012 року) обсягів промислового виробництва району в розрізі промислових підприємств.

Протягом місяця фахівці управління агропромислового розвитку виїжджали в сільськогосподарські підприємства всіх форм власності для надання методичної та практичної допомоги з питання збирання кукурудзи на зерно та шляхів її якісного зберігання.

На постійному контролі знаходиться питання щодо погашення заборгованості перед державним бюджетом, по заробітній платі, до Пенсійного фонду та розрахунки за земельні та майнові паї. Проведено аналіз роботи галузей рослинництва і тваринництва по господарствам району.

Постійно проводиться моніторинг цін на молоко, організовуються продовольчі ярмарки в населених пунктах району.

Відділом житлово-комунального господарства управлінням розвитку інфраструктури райдержадміністрації здійснено комплексну підготовку до зими 2012-2013 років об’єктів житлового фонду, виконано запланований ремонт будівель та покрівель житлових будинків, внутрішньобудинкових водопровідних, каналізаційних та теплових мереж житлових будинків комунальної власності, 13-ти каналізаційно-насосних та 5-ти водопровідно-насосних станцій, 41-ї артезіанської свердловини, 5-ти очисних споруд каналізації та 3-х водопровідно - очисних споруд. Теплопостачальними підприємствами здійснено підготовку 32-х котелень та теплових мереж в населених пунктах району. Готові до зими всі 23 загальноосвітні школи, 10 дошкільних, 28 медичних та 39 закладів культури.

Членами районного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери району до осінньо-зимового періоду 2012-2013 спільно з органами місцевого самоврядування перевірено якість виконання вищевказаних заходів, за результатами перевірки виявлені недоліки та визначено терміни їх усунення.

На виконання «Програми розвитку і реформування житлово-комунального господарства Чугуївського району на 2010-2014 роки» в с.Дослідне Чкаловської селищної ради утворено 4 нових ОСББ. На черзі утворення ще 3-х нових ОСББ в смт Кочеток.

У 8-ми населених пунктах району визначено виконавця житлово-комунальних послуг, переглянуті та переукладено договори на їх надання. Станом на 01.10.12 переукладено 11158 договорів, що складає 76,0% від усієї кількості споживачів житлово-комунальних послуг.

З метою підтримання стабільності роботи та покращення фінансово-економічного стану житлово- комунальних підприємств району продовжувався моніторинг діючих тарифів на надання житлово-комунальних послуг щодо відповідності рівню економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво.

Протягом місяця проведену роботу щодо ліквідації існуючої заборгованості підприємств за спожиті енергоносії. З початку 2012 року подано до суду 193 заяви на боржників, розглянуто в суді 110 заяв на суму 291,1 тис.грн., отримано через виконавчу службу 102,3 тис.грн. Питання оформлення субсидій, отримання матеріальної допомоги вирішуються задовільно.

Рівень сплати споживачами за спожиті житлово-комунальні послуги за район в цілому, з початку 2012 року станом на 01.10.2012 становить:

за водопостачання – 91,3 %, за надане тепло - 115,7 %.

Вживалися інші можливі заходи щодо забезпечення своєчасності розрахунків за спожиті енергоносії та надані ЖК послуги установами та організаціями, що фінансуються з державного бюджету.

Надано інформацію до Чугуївський міжрайонній прокуратурі щодо виконання місцевими органами влади заходів зі зменшення споживання газу та електроенергії.

Надано інформацію до управління паливно-енергетичного комплексу Харківської обласної державної адміністрації щодо безхазяйних енергетичних об’єктів та тих, що належать абонентам, які його не використовують та не обслуговують належним чином.

Проводилась активна робота щодо санітарної рубки лісосмуг вздовж доріг загального користування, а саме обстеження ділянки дороги «Київ-Харків -Довжанський».

Відділом містобудування і архітектури управління розвитку інфраструктури у вересні 2012 року було прийнято 17 фізичних осіб з особистих питань у сфері містобудування і архітектури, яким у робочому порядку було надано усні роз’яснення, а також розглянуті питання оформлення у власність земельних ділянок для містобудівних потреб та введення житла в експлуатацію.

У вересні поточного року була проведена робота із забудовниками району стосовно виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства від 24.06.11 №91 щодо введення житлових індивідуальних будинків в експлуатацію, які самовільно побудовані без дозволу на виконання будівельних робіт. За вересень 2012 року було введено в експлуатацію 5 будинків загальною площею 699 кв.м.

Відділом з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації організована робота комісії МНС України щодо контрольної перевірки стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту та організації роботи з питань техногенної і пожежної безпеки у Чугуївському районі.

Проведено моніторинг виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 19.06.2012 № 471 «Про проведення обстежень та здійснення профілактичних заходів стосовно дотримання правил пожежної безпеки у приватному секторі, де проживають соціально незахищені громадяни та неблагополучні сім’ї». Рейдовими групами сільських, селищних рад проведено обстеження житлового сектору – індивідуальних житлових будинків садибного типу, багатоповерхових будинків комунальної власності, будівель підприємств. За результатами обстежень складено 38 актів. Обстежено 144 сім’ї, з них 114 сім’ї соціально незахищені громадян, 34 неблагополучні сім’ї.

Видано у громадсько-інформаційній газеті Чугуївщини «Красная звезда» від 29.09.11 №40 статтю «Тихе полювання» на ваше життя».

Проведено технічну перевірку автоматизованої системи оповіщення АДУ-СЦВ. Сумісно зі службою цивільного захисту у Чугуївському районі Головного територіального управління МНС України у Харківській області організована робота щодо знищення виявлених на території району вибухонебезпечних предметів часів Великої Вітчизняної війни.

У вересні 2012 року відділом забезпечення доступу до публічної інформації районної державної адміністрації (далі – відділом) здійснювалися заходи щодо забезпечення виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 05.05.2011 № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», постанов Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади», від 21.11.2011 № 1277 «Питання системи обліку публічної інформації», розпоряджень голів обласної та районної державних адміністрацій з питань забезпечення доступу до публічної інформації.

Відділ забезпечував роботу щодо розгляду двох запитів на інформацію, що надійшли електронною поштою від фізичних осіб. У запитах порушувалися питання щодо надання роз’яснення про порядок присвоєння почесного звання України «Мати-героїня», інформації про населені пункти району з чисельністю до 1000 жителів, в яких розташовані фельдшерсько-акушерські пункти. Запити було опрацьовано у встановлений законодавством термін. Оприлюднені тематика та найбільш характерні питання, які порушувалися в запитах на інформацію, що надходили до Чугуївської районної державної адміністрації за період з січня по серпень 2012 року.

У вересні 2012 року було зареєстровано і внесено до бази даних публічної інформації районної державної адміністрації 192 документи, всього станом на 01.10.2012 внесено до системи обліку 4062 документи. Своєчасно оприлюднено 5 проектів рішень районної ради, що вносяться на розгляд головою районної державної адміністрації, та 1 проект розпорядження голови районної державної адміністрації нормативно-правового характеру.

На семінарі-нараді з сільськими, селищними головами та секретарями місцевих рад розглядалося питання «Практичне заняття. Ознайомлення з прикладами відмов на задоволення запитів на інформацію і відповіддю органу влади про направлення запиту належному розпоряднику інформації згідно з методичними рекомендаціями щодо практичного впровадження Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Протягом вересня 2012 року управлінням праці та соціального захисту населення були проведені засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат; засідання районної ради з питань надання допомоги малозабезпеченим верствам населення; засідання комісії з питань звільнення громадян від сплати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) в структурних підрозділах територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації.

Надана матеріальна допомога – 29 чол. на суму 5550 грн.

Проведені виїзди спеціалістів територіального центру до Введенської селищної та Великобабчанської, Старопокровської та Юрченківської сільських рад з метою перевірки якості обслуговування одиноких непрацездатних громадян та виявлення осіб, які потребують обслуговування, а також виїзди державного соціального інспектора до Введенської селищної та Великобабчанської, Старопокровської та Юрченківської сільських рад з метою обстеження матеріально-побутових умов проживання малозабезпечених сімей.

Проведено засідання районної комісії для розгляду документів і видачі посвідчень громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Відбувся виїзд районного мобільного соціального офісу до смт Есхар.

Проведені перевірки «Есхарівського ЖКЕУ-2011», Кочетоцького ВКПВКГ та ПП «Покровські сладощі» щодо додержання вимог законодавства про працю.

Проведені засідання районної конфліктної комісії з питань призначення державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям, надання населенню пільг та субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Було розглянуто 65 справ по нарахуванню субсидій та 6 справ по допомогах.

За вересень нараховані допомоги згідно з Законом України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» 2657 сім’ям на суму 2107,0 тис.грн, виплачено 2107,0 тис.грн, згідно з Законом України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» нараховані допомоги 23 сім’ям на 45,0 тис.грн, виплачено 45,0 тис.грн, заборгованості немає.

У вересні службою у справах дітей райдержадміністрації 2012 року було проведено 7 рейдів-перевірок по виявленню бездоглядних та безпритульних дітей. Неповнолітніх, які бродяжать і жебракують не виявлено, обстежено умови проживання дітей в 27 сім’ях пільгового контингенту.

Влаштовано до Харківського обласного притулку для дітей 2 дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.

На особистому прийомі громадян в службі у справах дітей звернулось 19 осіб, прийнято 7 заяв. Всі звернення задовільнені.

Взято участь в 4 засіданнях виконкомів сільських, селищних рад та органів опіки і піклування.

Взято участь у 8 судових засіданнях по визначенню юридичного статусу 3 дітей, по кримінальним справам відносно неповнолітніх.

Було проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації, на якій розглянуто 6 питань щодо захисту житлових і майнових прав дітей, соціального захисту дітей. Розпорядженням голови райдерадміністрації 1 неповнолітня дитина виведена із складу прийомної сім’ї.

Протягом місяця фахівцями центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді та фахівцями із соціальної роботи було обстежено умови проживання 126 сімей, з них 34 сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах. Даній категорії сімей надано комплекс соціальних послуг.

В Місцевому банку даних сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах перебуває 108 сімей, в них виховується 227 дітей. Станом на 01.10.2012 року, фахівцями із соціальної роботи, всі сім’ї стовідсотково охоплено соціальним супроводом. Даній категорії сімей надано 609 соціальних послуг. Було влаштовано до державних закладів: дві дитини – на тимчасове перебування до притулку і дві – до санаторного закладу. За сприянням центру соціальних служб одна особа з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування отримала реєстрацію та влаштована на навчання до Чугуївського професійного ліцею, забезпечена кімнатою в гуртожитку. Дві сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах, отримали матеріальну допомогу від народного депутата Д.Шенцева на ремонт даху та купівлю твердого палива.

Протягом вересня відділом у справах молоді та спорту райдержадміністрації проводились заходи щодо подальшого розвитку сфери фізичної культури і спорту, а саме:

– спортивно-масові заходи до Дня фізичної культури та спорту по населеним пунктам району (с.Іванівка, Волохів Яр), фізкультурно-оздоровчі (смт. Есхар, Малинівка) та нагородження найкращих фахівців у галузі фізичної культури та спорту;

Було взято участь у ХІV Всеукраїнській Спартакіаді серед команд державних службовців м. Алушта, вихованцем відділення з самбо у чемпіонаті Європи серед кадетів (посів ІІ місце), вихованцями з легкої атлетики в чемпіонаті Харківської області серед юнаків та дівчат.

На виконання районної Програми «Соціальна підтримка сімей, дітей, молоді та жінок на 2012-2016 роки» в районі організовані та проведені наступні заходи:

оформлено 19 посвідчень для отримання пільг на комунальні послуги батькам з багатодітних сімей та їх дітей; підготовлено два клопотання до Харківської обласної державної адміністрації щодо присвоєння почесного звання України “Мати-героїня”.

До відділу звернулось 14 осіб щодо отримання посвідчень та підготовки документів щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня”.

01 вересня у загальноосвітніх навчальних закладах району пройшло свято з нагоди Дня знань.

12 вересня у Малинівську, Старопокровську загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів та Новопокровський навчально-виховний комплекс був здійснений методичний виїзд працівників Центру атестації педагогічних працівників Харківської академії непевної освіти з питань атестації педагогічних працівників. У результаті перевірки даного питання визнано, що робота закладів ведеться на достатньому рівні.

З метою розгляду питання особливостей нормативно-правового та науково-методичного забезпечення навчально-виховного процесу навчальних закладів у 2012-2013 навчальному році була проведена нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи.

Протягом вересня 2012 року відділом охорони здоров'я проводилась робота щодо збору інформації для поповнення бази даних Державного реєстру виборців про постійну нездатність виборців пересуватися самостійно. Здійснювався особистий прийом громадян.

Організовано медичне супроводження проведення міжнародного фестивалю авторської пісні «Осінній Есхар-2012».

У звітному місяці організовано 4 виїзди бригад лікарів-фахівців, включаючи офтальмолога до населених пунктів району.

Архівний відділ райдержадміністрації надавав методичну та практичну допомогу з питань організації роботи з документами, включаючи їх підготовку, реєстрацію, облік і контроль за виконанням, зі складання положень про експертні комісії, архівні підрозділи, інструкції з діловодства, номенклатури справ, з проведення експертизи цінності документів та оформлення її результатів, проведення перевіряння наявності та фізичного стану документів тощо діловодам (відповідальним за діловодство) та відповідальним за архів в апараті, управліннях економіки, праці та соціального захисту населення, агропромислового розвитку, службі у справах дітей, відділах молоді та спорту, освіти районної державної адміністрації; Чугуївській районній, Зарожненській, Кам’яноярузькій, Коробочкинській, Леб’язкій, Юрченківській сільських та Чкаловській селищних радах; управліннях ветеринарної медицини в Чугуївському районі, Пенсійного фонду України у Чугуївському районі, Окружній виборчій комісії № 176. Допомогу було надано в архівному відділі, за телефоном та в установі-фондоутворювачі.

Було взято участь у проведенні Днів зустрічей з населенням району за темою: «2012 рік – Рік спорту і здорового способу життя в Україні» у с. Стара Покровка.

Протягом місяця кожні вівторок та п’ятницю проводився особистий прийом громадян, прийнято 18 громадян. За звітний період до архівного відділу надійшли 8 запитів соціально-правового характеру, у тому числі – 1 поштою та 1 – тематичного.

Протягом місяця проводилось виконання запитів, здійснювалось ведення діловодства, проводились санітарно-гігієнічні роботи у сховищах архівного відділу.

За звітний період відділом культури і туризму райдержадміністрації були проведені культурно-масові заходи:

– мітинг, присвячений відкриттю Пам’ятного знаку учасникам бойових дій в Афганістані 79-80-х років (смт Введенка);

– участь колективів району (народний фольклорний колектив «Слобожани» Чкаловського селищного Будинку культури, народного хорового колективу ВУВГ «Дінець», солістів Чкаловського селищного Будинку культури у етнофестивалі «Печенізьке поле»;

Організовано участь у Великому Слобожанському Ярмарку на площі Свободи міста Харкова 08-09 вересня 2012 році, концертній програмі заходу та презентації експозиції Чугуївського району.

З метою популяризації та пропаганди авторської пісні на території району, виявлення і заохочення кращих творчих колективів та талановитих авторів і виконавців цього жанру було організовано та проведено відкритий фестиваль авторської пісні «Осінній Есхар – 2012», який відбувся на базі Есхарівської селищної ради, районного Будинку культури, урочищі Фігуровка.

Було взято участь в обласному заході, який відбувся в Харківському академічному театрі опери і балету ім. Лисенка, з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек та організовано проведення урочистого заходу з нагоди 360-річчя заснування селища Малинівка.

Проведення культурно-масових заходів постійно висвітлювалося громадсько-інформаційною газетою Чугуївщини «Красная звезда» та телерадіокомпанією «Слобожанка».

Засідання консультативно-дорадчих органів, що створені в райдерж-адміністрації, проводилися згідно з їх положеннями.


Керівник апарату районної

державної адміністрації І. Ю.КОВТУН


Штрифанова Н.П. 40 906
Похожие:

Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за вересень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за серпень 2012 року
Ро виконання плану роботи райдержадміністрації за серпень 2012 року до порядку денного розширеної наради голови райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за вересень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за травень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за вересень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за червень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за вересень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за квітень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за вересень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за березень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за вересень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за лютий 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за вересень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за січень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за вересень 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за липень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за вересень 2012 року iconРозпорядження 29 серпня 2012 року Сколе №422 Про затвердження плану роботи райдержадміністрації на вересень 2012 року
На виконання п. 8 Регламенту районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 16 сереня...
Виконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за вересень 2012 року iconВиконання плану роботи райдержадміністрації за ІIІ квартал 2012 року
Чугуївської райдержадміністрації у звітному періоді було спрямовано на реалізацію державної регіональної політики, державних і регіональних...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов