Виконання плану роботи райдержадміністрації за ІIІ квартал 2012 року icon

Виконання плану роботи райдержадміністрації за ІIІ квартал 2012 рокуНазваниеВиконання плану роботи райдержадміністрації за ІIІ квартал 2012 року
Дата конвертации23.02.2013
Размер154.24 Kb.
ТипВиконання плану
скачать >>>


З В І Т

про виконання плану роботи райдержадміністрації

за ІIІ квартал 2012 року


Керуючись Конституцією України, Законами України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», «Про місцеве самоврядування в Україні» та іншими нормативно-правовими актами з питань організаційно-правової роботи органів державної влади, Регламентом районної державної адміністрації та відповідно до перспективного плану (основних напрямів) діяльності на 2012 рік зусилля Чугуївської райдержадміністрації у звітному періоді було спрямовано на реалізацію державної регіональної політики, державних і регіональних програм соціально-економічного та культурного розвитку, здійснення інших, наданих державою, а також делегованих районною радою, повноважень.

Завдяки постійній координації роботи структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів виконавчої влади вирішувалися найважливіші питання життєдіяльності району. Особлива увага приділялася покращанню соціально-економічних показників району, розвитку малого бізнесу, розв’язанню соціальних проблем інвалідів, ветеранів війни і праці, забезпеченню функціонування житлово-комунального господарства району, поліпшенню санітарного стану населених пунктів району.

Однією з форм оперативного розгляду та вирішення питань, що стоять перед райдержадміністрацією, залишається щотижневе проведення апаратних нарад, у тому числі заступниками голови, керівником апарату райдержадміністрації.

У ІІІ кварталі проведено 3 розширених та 2 оперативних наради голови райдержадміністрації з його заступниками, керівником апарату, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, служб району, сільськими, селищними головами. Всі наради протоколювалися із зазначенням конкретних завдань з конкретними термінами виконання та відповідальними.

За звітний період проведено 3 засідання колегії, з них два спільно зі зборами адміністративно-господарського активу району (липень,вересень) та одне виїзне (серпень) на яких розглянуто 13 питань, за результатами розгляду видано 13 розпоряджень голови райдержадміністрації.

З метою контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів виконавчої влади, надання методичної та практичної допомоги було здійснено виїзди до виконкомів Есхарівської селищної і Юрченківської сільської рад та прийому громадян за місцем проживання. За результатами підготовлено протоколи підбиття підсумків роботи комплексних комісій та довідки про загальний стан справ у населених пунктах.

Крім того, виконкомами сільських, селищних рад району надавались до райдержадміністрації копії рішень, прийнятих з питань здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади, для їх аналізу на предмет дотримання чинного законодавства.

З метою надання консультативної та методичної допомоги, підвищення ефективності роботи виконавчих комітетів місцевих рад, структурних підрозділів райдержадміністрації щомісяця організовувалися навчання працівників райдержадміністрації та кадрового резерву, посадових осіб місцевого самоврядування згідно з розробленою тематикою.

Протягом кварталу у трудових колективах та з активом населених пунктів району проведено зустрічі: 19 липня за темою «Основні засади, організація та порядок проведення парламентських виборів відповідно до Закону України «Про вибори народних депутатів України»; 16 серпня – «Стан та тенденції розвитку релігійної ситуації в районі»; 20 вересня – «2012 –рік спорту і здорового способу життя в Україні».

У райдержадміністрації щомісяця проводився телефонний зв’язок з населенням «Пряма лінія». За темою:

18 липня 2012 року на тему: «Влада повинна бути ближчою до людей. Методи та засоби досягнення» – головою районної державної адміністрації Лобойченком В.В.

15 серпня 2012 року на тему: «Успіх соціальної політики на ринку праці – чи є прогрес» – заступником голови районної державної адміністрації Ковальчук В.Г.

19 вересня 2012 року на тему: «Біліє колос – давай жатці голос. Чугуївщина – гордість області зі збирання врожаю» – заступником голови районної державної адміністрації Перервою І.М.

Інформація щодо питань, які порушувалися під час проведення телефонного зв’язку, висвітлювалася в місцевих засобах масової інформації.

Проведено комплексне вивчення стилю та методів роботи, надання методичної і практичної допомоги структурним підрозділам райдержадміністрації: службі у справах дітей, управлінню агропромислового комплексу та архівному відділу.

Першочерговими для розгляду залишаються питання щодо стану виконавської дисципліни і роботи з документами, із зверненнями громадян, стану виконання бюджету та фінансування захищених статей бюджету, виконання заходів державних і районних програм, виплати заробітної плати, здійснення соціального захисту населення та його медичного обслуговування. Не залишається без уваги керівництва райдержадміністрації стан роботи з державної політики щодо дитинства, материнства, сім’ї та молоді, розвитку освіти, культури, фізичної культури і спорту.

У ІІІ кварталі 2012 року прийнято 362 розпорядження голови районної державної адміністрації з основної діяльності, з них 96 з кадрових питань: 33 проекти розпоряджень з особового складу, 53 – про відпустки, 10 – про відрядження. В ІIІ кварталі проведено 2 конкурси на заміщення двох вакантних посад державних службовців. Надійшло 663 документа із облдержадміністрації та обласних органів виконавчої влади, 254 – із місцевих організацій, установ, підприємств.

За поточний період зареєстровано 416 письмових звернень громадян, з них 14 колективних (213 осіб), повторних звернень немає. На прийомі у голови районної державної адміністрації, його заступників та керівника апарату побувало 121 особа.

У звітному періоді районною державною адміністрацією взято на контроль 214 документів, з них: 10 розпоряджень голови облдержадміністрації, 14 доручень голови облдержадміністрації, 15 розпоряджень і 2 доручення голови районної державної адміністрації, 111 листів та інші документи посадових осіб облдержадміністрації, 5 районних програм, 59 інших документів територіальних органів центральних органів виконавчої влади, правоохоронних та контролюючих органів, звернень депутатів місцевих рад, в тому числі внутрішніх документів районної державної адміністрації.

Відділом оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами контролювався хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 16.08.2012 р.№ 689 « Про проведення призову громадян 1987-1994 років народження на строкову військову службу восени 2012 року».

Проведено відповідну роботу з працівниками військово-облікових столів району по організації призову громадян на військову службу восени 2012 року.

Щомісячно протягом кварталу аналізувалась інформація, що надходила до районної спостережної комісії з виправних колоній України щодо умовно-дострокового звільнення засуджених.

Надано інформацію голові райдержадміністрації про стан виконання Програми профілактики злочинності і правопорушень у Чугуївському районі на 2011-2015 роки.

Було забезпечено участь в суспільно-політичних заходах, що проводилися на території району, у тому числі за ініціативи політичних партій та громадських організацій:

- зустрічі Міністра освіти і науки, молоді та спорту Д. Табачника з освітянами Чугуївського, Вовчанського, Печенізького районів та м. Чугуєва ;

- урочистому заході з нагоди Дня Державного Прапора України та 21-ї річниці незалежності України у смт Малинівка ;

- освяченні єпископом Ізюмським і Куп’янським Єлисеєм Свято-Троїцького храму в с. Гракове (26 серпня);

- візиті голови Харківської облдержадміністрації М. Добкіна до Чугуївського району (28 серпня);

- відкритті дитячого спортивного майданчика у смт Есхар від фонду братів Кличків (31 серпня);

- відкритті приміського автобусного маршруту м. Харків – с. Стара Покровка (20 вересня);

У III-му кварталі 2012 року робота відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Чугуївської райдержадміністрації (ВВ ДРВ) була спрямована на

  • виконання календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення позачергових виборів Зарожненського сільського голови 9 вересня 2012 року;

  • виконання календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення виборов народних депутатів України 28 жовтня 2012 року.

Також відділом ведення Державного реєстру виборців було надіслано 16 повідомлень виборцям Чугуївського району, про уточнення їх виборчих адрес для усунення кратного включення до Реєстру та уточнення їх персональних даних.

Юридичним сектором постійно вносилися зміни та доповнення до розпоряджень голови райдержадміністрації в установленому порядку.

Щомісячно здійснювалась перевірка рішень виконкомів сільських, селищних рад на предмет дотримання чинного законодавства.

Протягом кварталу працівники брали участь в роботі комплексних комісій з надання допомоги органам місцевого самоврядування та комплексних комісій з перевірки роботи управлінь та відділів райдержадміністрації, підготовлені відповідні довідки. Також була прийнята участь у семінарі за темою «Перевірки», організований Харківським обласним відділенням всеукраїнською громадською організацією «Антикорупційний форум».

Взято участь у засіданні «круглого столу» з питань безоплатної вторинної правової допомоги у Харківській області, організованого Головним управлінням юстиції Харківської області.

Аналіз висвітлення діяльності райдержадміністрації у засобах масової інформації показав, що у 27-ми номерах газети “Красная звезда” 120 матеріалів стосувалися діяльності райдержадміністрації, з них 38 були авторськими. У 52-х новостійних випусках телерадіокомпанії Чугуївщини “Слобожанка” понад 157 сюжетів висвітлювали діяльність райдержадміністрації.

Лише за мінімальними підрахунками, відкритий фестиваль обрядового та сучасного весільного дійства «Весілля в Малинівці-плюс» висвітлювали 7 газет, 4 інформаційних агенції, 6 телеканалів, місцеве та обласне радіо, що дало змогу залучити до участі значну кількість гостей та учасників, а також провести захід на високому організаційному та художньому рівні.

Не такою широкою була інформаційна кампанія фестивалю “Осінній Есхар-2012”, що пояснюється певною елітарністю поезії та авторської пісні.


Фінансовим управлінням підведені підсумки виконання місцевих бюджетів за 9 місяців 2012 року та проведення прогнозних розрахунків до проекту бюджету на 2013 рік.

Протягом ІІІ кварталу 2012 року було прийнято участь в проведених райдержадміністрацією нарадах по підвищенню професійного рівня працівників райдержадміністрації та осіб, зарахованих до кадрового резерву на 2012 рік та участь у проведенні засідань районних конфліктних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, з питань надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення та з питань своєчасної сплати податків та ефективності використання бюджетних коштів.

Управлінням економіки райдержадміністрації підбито підсумки економічного і соціального розвитку району за 9 місяців 2012 року. Підготовлені документи для нагородження кращих працівників району з нагоди професійних свят – Дня працівників торгівлі та Дня підприємця.

Забезпечена участь промислових та сільськогосподарських підприємств району у проведенні Великого Слобожанського ярмарку на площі Свободи м. Харків.

Управлінням агропромислового розвитку проводились збори представників господарств району з питань підготовки господарств до постановки на стійлове утримання великої рогатої худоби, забезпечення господарств району паливом на період збирання зернових культур. Було проведено семінар на базі ТОВ «Агрофірма «Надія» та ПАТ «Мосьпанівське» з питання збирання врожаю ранніх зернових культур.

Велика увага приділяється питанню розрахунків за земельні та майнові паї. Поточна заборгованість сплачується регулярно та в повному обсязі.

Господарства району, а саме; ДП «Новопокровський» КХП, СК «Вітязь», СФГ «Дружба», ПрАТ «Тепличний», ПрАТ «Чугуївський молокозавод», ТОВ АПК «Агросвіт» проводили продовольчі ярмарки в населених пунктах району та м.Харкова. Ярмарки проводяться з метою наповнення ринку якісними продовольчими товарами вітчизняного виробництва. Проведення ярмарків забезпечує стабільну цінову ситуацію на продовольчому ринку регіону.

Відділом містобудування та архітектури райдержадміністрації була проведена робота із забудовниками району щодо введення житлових індивідуальних будинків в експлуатацію, які самовільно побудовані без дозволу на виконання будівельних робіт. В третьому кварталі поточного року було введено в експлуатацію 17 житлових будинків загальною площею 2130,7 кв.м.

У III кварталі поточного року було продовжено роботу по вихідним даним першого етапу проектних робіт «Схеми планування території Чугуївського району».

Станом на 01.10.2012  здійснено комплексну підготовку об’єктів житлового фонду, виконано запланований ремонт будівель та покрівель житлових будинків, внутрішньобудинкових водопровідних, каналізаційних та теплових мереж житлових будинків комунальної власності, 13-ти каналізаційно-насосних та 5-ти водопровідно-насосних станцій, 41-ї артезіанської свердловини, 5-ти очисних споруд каналізації та 3-х водопровідно-очисних споруд. Теплопостачальними підприємствами здійснено підготовку 32-х котелень та теплових мереж в населених пунктах району. Готові до зими всі 23 загальноосвітні школи, 10 дошкільних, 28 медичних та 39 закладів культури.

Рівень сплати споживачами за спожиті житлово-комунальні послуги за район в цілому з початку 2012 року станом на 01.10.2012 становить: за водопостачання – 91,3 %, за надане тепло - 115,7 %. Вживалися інші можливі заходи щодо забезпечення своєчасності розрахунків за спожиті енергоносії та надані ЖК послуги установами та організаціями, що фінансуються з державного бюджету.

Станом на 30.09.2012 із передбачених 929,6 тис.грн. на виконання ремонтних робіт на дорогах, отримано 668, 6 тис.грн., виконано робіт на 573,5 тис.грн.

В ІІІ кварталі у Чугуївському районі було проведено вирівнювання 35 одиниць опор повітряних ліній електропередач, перетягнуто 11 км проводу, а також з метою недопущення пожеж, ураження струмом людей та знеструмлення споживачів було проведено обрізування гілок.

НС Проведено моніторинг лісових пожеж в лісництвах лісокористувачів району. Всього виникло 11 низових пожеж на площі 1,69га.

Здійснено контроль за створенням лісокористувачами спільно з Чугуївським РВ ГУМВС України в Харківській області патрульних постів для попередження доступу населення та заїзду транспортних засобів у хвойні ліси в дні з високим класом пожежної небезпеки.

Проведено моніторинг стану створення об’єктових матеріальних резервів для запобігання, ліквідації НС техногенного і природного характеру та їх наслідків.

Належна увага приділяється соціальній захищеності населення Чугуївського району. За рахунок усіх джерел фінансування створено 201 робоче місце: з них 143 – на підприємствах, в організаціях та установах району, 23 – фізичними особами, 35 чоловік працює за договорами трудового найму.

В оплачуваних громадських роботах взяло участь 268 осіб.

За направленням служби зайнятості одержали нову професію або підвищили кваліфікацію 102 особи.

Станом на 01.10.2012 в районі заборгованість із заробітної плати складає 297,5 тис.грн, а саме: КП «Малинівка» – 176,3 тис.грн, ДП «Житловик» – 17,1 тис.грн, Кочетоцьке ВКПВКГ – 4,3 тис.грн, «Есхарівське ЖКЕУ-2011» - 99,8 тис. грн.

У ІІІ кварталі 2012 року зареєстровано 1 нещасний випадок на підприємствах району та 338 нещасних випадків невиробничого характеру.

Субсидії на житлово-комунальні послуги нараховані на суму 2497,7 тис.грн,

що на 155,0 тис.грн більше ніж в аналогічному періоді 2011 року. Середній розмір субсидії на житлово-комунальні послуги становить 142,7 грн, що на 85,03 грн. більше ніж у аналогічному періоді 2011 року.

На обліку в районі перебуває 14031 пенсіонер, інвалідів війни – 218, учасників бойових дій - 86, вдів загиблих та померлих учасників війни - 372, учасників війни - 1517.

Путівки на санаторно-курортне лікування отримали 4 учасника бойових дій, 7 учасників війни, 4 інваліди війни, 2 вдови, 8 інвалідів загального захворювання.

Засобами пересування та реабілітації забезпечені 70 інвалідів. Видано 155 направлень для забезпечення протезними виробами.

Протягом кварталу відділ доступу до публічної інформації забезпечував роботу щодо розгляду запитів на інформацію, їх надійшло 6. Із них отримано по 3 поштою та електронною поштою, особисто від громадян – 0, факсом – 0, телефоном – 0.

Один запит надійшов від юридичної особи, 5 – від фізичних, з яких один колективний.

Найбільш характерні питання, які порушувалися в запитах на інформацію стосувалися: охорони здоров'я, освіти, земельних та водних відносин, сім'ї. Усі запити було опрацьовано у встановлені законодавством терміни, запитувачам інформації надано ґрунтовні відповіді. Оскарження рішень, дій чи бездіяльності районної державної адміністрації як розпорядника публічної інформації з боку запитувачів не було.

У ІІІ кварталі 2012 року було зареєстровано і внесено до бази даних публічної інформації районної державної адміністрації 757 документів, усього станом на 01.10.2012 внесено до системи обліку 4062 документи.

Відділ освіти У закладах освіти району протягом ІІІ кварталу тривали поточні ремонти закладів освіти. За рахунок спонсорських коштів завершений капітальний ремонт даху Старогнилицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Зарожненського навчально-виховного комплексу. Продовдена робота щодо реконструкції Коробочкинського навчально-виховного комплексу, обсяг проведених робіт з реконструкції якого складає 90% від загального об’єму. Планується відкриття даного закладу на 25.10.2012 року.

Протягом кварталу тривали роботи щодо переоснащення систем опалення навчальних закладів району (переведення на альтернативні види палива).

Протягом кварталу тривала робота ІІ та ІІІ змін в КП «Чугуївський оздоровчий табір «Орлятко». Під час ІІ зміни оздоровилося 157 дітей, під час ІІІ зміни – 163 дітей, ІV зміни – 153 дитини.

З 01 по 09 серпня 2012 року пройшов огляд готовності загальноосвітніх, позашкільних та дошкільних навчальних закладів району до нового 2012-2103 навчального року. За результатами огляду готовності до нового навчального року дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів району переможцями стали:

І місце: педагогічні колективи Новопокровського навчально-виховного комплексу, Малинівської гімназії;

ІІІ місце: педагогічний колектив Волохово-Ярського навчально-виховного комплексу.

Служба у справах дітей На території району проживає 7849 неповнолітніх, з них перебуває на обліку служби: 122 дитини-сироти та дитини, позбавлені батьківського піклування, 32 дитини, які виховуються в сім’ях, що опинились в складних життєвих обставинах, 10 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Протягом ІІІ кварталу 2012 року проведено 34 рейди-перевірки по виявленню бездоглядних і безпритульних дітей, виявлено 36 дітей (34 дитини передані під нагляд батьків, 2 дітей влаштовані до Харківського обласного притулку для дітей). Обстежено умови проживання – 67 сімей.

Упродовж кварталу велика увага приділялася підготовці до 2011-2012 навчального року. До відділу у справах молоді та спорту звернулось 37 осіб щодо отримання посвідчень, з питань літнього відпочинку та оздоровлення дітей. Було оформлено 44 посвідчення для отримання пільг на комунальні послуги багатодітним сім'ям.

Протягом липня - вересня 2012 року фахівцями із соціальної роботи обстежено 492 сім’ї з дітьми, з них виявлено 108 сімей (227 дітей), які опинилися у складних життєвих обставинах. Для вирішення проблем сімей були залучені організації та установи району, сприяв у вирішенні проблем народний депутат України Д.О.Шенцев.

У звітному періоді до дитячого будинку сімейного типу родини Трохимченко, що мешкає в с. Леб’яже, було передано на спільне виховання та утримання дитину, позбавлену батьківського піклування.

Станом на 01.10.2012 року під соціальним супроводженням центру перебуває 9 прийомних сімей, в них виховується 17 дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та 3 дитячих будинки сімейного типу, де виховується 19 дітей.

Протягом липня організовано медичне супроводження оздоровлення дітей в літньому оздоровчому таборі «Орлятко».

Прийнято участь у нараді з фахівцями поліклінічного відділення з питання покращання рейтингових показників сфери охорони здоров’я району у ІІІ кварталі 2012 року.

Протягом серпня 2012 року проводилась робота щодо збору інформації для поповнення бази даних Державного реєстру виборців про постійну нездатність виборців пересуватися самостійно. Протягом серпня у відділі проводився особистий прийом громадян.

У звітному місяці здійснено 4 виїзди бригад лікарів-фахівців, включаючи офтальмолога до населених пунктів району. Охоплено 256 мешканців району.

Підготовлено до роботи в осінньо-зимовий період 14 лікувальних закладів: 8 амбулаторій та 6 ФАПів.

Архівним відділом прийнято управлінську документацію постійного зберігання в упорядкованому стані за описами справ та актом приймання - передавання справ на постійне зберігання виконавчого комітету Коробочкинської сільської Ради народних депутатів (ф.Р-78) та Коробочкинської сільської ради Чугуївського району Харківської області та її виконавчого комітету (ф.472) загальною кількістю – 312 од.зб. Внесені записи до відповідних облікових документів. Справи закартоновані та розміщені у сховищі.

У липні проведено перевіряння наявності та стану документів фондів:

- Р-80 (виконавчий комітет Кам’яноярузької сільської Ради народних депутатів). За описом значилось 511 (п’ятсот одинадцять) справ, виявилось в наявності 507 (п’ятсот сім) справ;

- Р-410 (управління сільського господарства виконавчого комітету Чугуївської районної Ради народних депутатів). За описом значилось 708 (сімсот вісім) справ, виявилось в наявності 688 (шістсот вісімдесят вісім) справ;

- Р-79 (виконавчий комітет Мосьпанівської сільської Ради народних депутатів). За описом значилось 427 (чотириста двадцять сім) справ, виявилось в наявності 426 (чотириста двадцять шість) справ.

Разом перевірено 1621 од.зб., кількість невиявлених справ становить 27 од.зб. На всі невиявлені справи складені картки обліку невиявлених справ. У ході перевіряння складені аркуші перевіряння наявності та стану справ, у яких зафіксовано усі виявлені недоліки та на підставі яких складено акт перевіряння наявності та стану справ.

Проведено роботу щодо виявлення справ, які містять унікальні документи, переглянуто 1657 од.зб. – унікальних документів не виявлено.

За звітний період проведені такі культурно-масові заходи:

– свято Івана Купала (с. Стара Гнилиця). В заході брали участь колективи художньої самодіяльності району;

– ювілейний концерт з нагоди 60-річчя з Дня народження Заслуженого працівника культури України, директора Малинівського селищного Будинку культури, керівника народного фольклорного колективу «Малинова криниця» Янкової Ольги Григорівни;

– відкритий фестиваль обрядового та сучасного весільного дійства «Весілля в Малинівці – плюс»;

– мітинг, присвячений відкриттю Пам’ятного знаку учасникам бойових дій в Афганістані 79-80-х років (смт Введенка);

– відкритий фестиваль авторської пісні «Осінній Есхар – 2012»;

– 360-річчя заснування селища Малинівка.

– урочистий захід з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек для бібліотечних працівників комунального закладу «Чугуївська районна централізована бібліотечна система».

Усі вказані заходи були відображені у випусках новин «Вісті Чугуївщини» ТРК «Слобожанка» та на сторінках громадсько-інформаційної газети «Красная звезда».

Засідання консультативно-дорадчих органів, створених при районній державній адміністрації, проводилися згідно з Регламентом райдержадміністрації та відповідно до Положень про них.

У цілому план роботи райдержадміністрації на ІІІ квартал 2011 року виконано.


Керівник апарату районної

державної адміністрації І. Ю. КОВТУН
Похожие:

Виконання плану роботи райдержадміністрації за ІIІ квартал 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за серпень 2012 року
Ро виконання плану роботи райдержадміністрації за серпень 2012 року до порядку денного розширеної наради голови райдержадміністрації...
Виконання плану роботи райдержадміністрації за ІIІ квартал 2012 року iconРозпорядження 02 жовтня 2012 року Сколе №484 Про затвердження плану роботи райдержадміністрації на уі квартал 2012 року
На виконання Регламенту районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 16 серпня...
Виконання плану роботи райдержадміністрації за ІIІ квартал 2012 року iconРозпорядження 26 червня 2012 року Сколе №309 Про затвердження плану роботи райдержадміністрації на ІІІ квартал 2012 року
На виконання Регламенту районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 30 грудня...
Виконання плану роботи райдержадміністрації за ІIІ квартал 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за квітень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи райдержадміністрації за ІIІ квартал 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за травень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи райдержадміністрації за ІIІ квартал 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за лютий 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи райдержадміністрації за ІIІ квартал 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за липень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи райдержадміністрації за ІIІ квартал 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за січень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи райдержадміністрації за ІIІ квартал 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за червень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Виконання плану роботи райдержадміністрації за ІIІ квартал 2012 року iconВиконання плану роботи Чугуївської райдержадміністрації за березень 2012 року
Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», Регламенту та плану роботи райдержадміністрації...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов