Положення про проведення чемпіонатів України з шахів серед юніорів, юнаків І дівчат у 2012-2013 роках Мета змагань Змагання проводяться з метою: підведення підсумків навчально-тренувальної роботи в Україні за 2012 icon

Положення про проведення чемпіонатів України з шахів серед юніорів, юнаків І дівчат у 2012-2013 роках Мета змагань Змагання проводяться з метою: підведення підсумків навчально-тренувальної роботи в Україні за 2012НазваниеПоложення про проведення чемпіонатів України з шахів серед юніорів, юнаків І дівчат у 2012-2013 роках Мета змагань Змагання проводяться з метою: підведення підсумків навчально-тренувальної роботи в Україні за 2012
Дата конвертации15.11.2012
Размер73.58 Kb.
ТипПоложення
скачать >>>

ЗАТВЕРДЖУЮ ЗАТВЕРДЖУЮ

Перший віце - президент Перший заступник Голови державної


Федерації шахів України служби молоді та спорту України


М.Я. Селезньов С.В. Глущенко


05 вересня 2012 р. 05 вересня 2012 р.

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення чемпіонатів України з шахів

серед юніорів, юнаків і дівчат у 2012-2013 роках

 1. Мета змагань

Змагання проводяться з метою:

- підведення підсумків навчально-тренувальної роботи в Україні за 2012-

2013 роки та подальшого підвищення майстерності юних шахістів;

- пропаганди шахів і досягнень української шахової школи;

- визначення найсильніших спортсменів для участі у чемпіонатах Європи, світу.

2. Термін та місце проведення змагань

Півфінальні змагання чемпіонатів України з шахів серед юнаків і дівчат проводяться у жовтні – грудні 2012 року в таких вікових групах:

до 12 років 2001 - 2002 рр. н. 01.10 - 10.10 м. Євпаторія АР Крим,

до 14 років 1999 - 2000 рр. н. 16.10 - 25.10 м. Краматорськ Донецької обл.,

до 16 років 1997 - 1998 рр. н. 02.12 - 11.12 м. Дніпропетровськ.

День приїзду вказаний першим.

Фінальні змагання у вищевказаних групах та чемпіонати України у вікових групах:

до 8 років 2005 р.н. і молодші,

до 10 років 2003-2004 рр. н.,

до 18 років 1995-1996 рр.н.,

до 20 років 1993-1994 рр.н.

проводяться у лютому – червні 2013 року за призначенням.

 1. ^ Керівництво проведенням змагань

Загальне керівництво проведенням змагань здійснюється відділом неолімпійських видів спорту, наукового та медичного забезпечення департаменту спорту вищих досягнень Державної служби молоді та спорту України (далі - Держмолодьспорт) та Федерацією шахів України (далі - Федерація).

Відповідальність за підготовку місць та безпосереднє проведення змагань покладається на МОНмолодьспорт Автономної Республіки Крим, управління з питань молоді та спорту обласних держадміністрацій; суддівські колегії, затверджені Держмолодьспортом за поданням Федерації.

 1. ^ Учасники змагань, вимоги до них та умови проведення змагань

Кожен учасник змагань має право грати у будь-якій віковій категорії не молодше свого віку.

Фінальні змагання у всіх вікових групах проводяться окремо серед юніорів, юнаків і дівчат у кожному з трьох видів програми: класична гра, «швидкі шахи» та блискавична гра.

ПІВФІНАЛЬНІ змагання в вікових групах (до 12, 14 та 16 років) проводяться за швейцарською системою в 9 турів з класичної гри.

За результатами чемпіонатів України серед юнаків і дівчат 2012 р. та участі в чемпіонатах Європи та світу 2008-2010 років надається загальна кількість учасників у всіх вікових групах АР Крим, областям, містам Києву та Севастополю. Остаточні дані представництва регіонів у кожному півфіналі повинні бути надіслані на адресу Держмолодьспорту та Федерації не пізніше 25.09.2012 року. У разі неотримання цих даних, розподіл місць проводиться Виконкомом Федерації за поданням дитячо – юнацької комісії (далі - ДЮК).

Загальна кількість учасників у всіх змаганнях складає 550 спортсменів, у т.ч. по регіонах: Львівська, Дніпропетровська, м. Київ, Харківська, Донецька – всі по 30; Миколаївська, Одеська – по 28; Вінницька, Запорізька, Чернігівська, АР Крим – всі по 24; Тернопільська, Луганська, Херсонська – всі по 20; Івано-Франківська, Чернівецька, Київська – всі по 16; Рівненська, м. Севастополь, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Кіровоградська, Полтавська, Сумська, Хмельницька, Черкаська – всі по 14.

Персональне право участі у півфінальних змаганнях мають:

- майстри спорту України з шахів, міжнародні майстри ФІДЕ,

- шахісти, що мають персональне право на участь у фінальних змаганнях старших вікових груп,

- шахісти, які посіли 3 - 12-ті місця у фіналах чемпіонатів України 2012 року серед юнаків і дівчат до 12 - 16 років (тільки у своїй віковій категорії)..

ФІНАЛЬНІ змагання у вікових групах до 12, до 14 та до 16 років проводяться з класичних шахів за коловою системою при 12 учасниках, з «швидких шахів» і блискавичної гри проводяться за швейцарською системою в 9-11 турів. Фінальні змагання серед юнаків і дівчат до 8 та 10 років (2005 р. н. і молодші, 2002–2003 рр.н.) проводяться за швейцарською системою у 9 турів, до 18 та до 20 років (1995-1996 рр.н., 1993-1994 рр.н.) проводяться за швейцарською системою у 9-11 турів.

До участі у фінальних змаганнях допускаються:

 • гравці, які посіли 1-3-ті місця на чемпіонатах Європи та 1-6-ті місця на чемпіонатах світу 2010 – 2012 років (тільки у своїх вікових групах);

 • гравці, які посіли 1-3 місця у фіналах чемпіонатів України 2012 року;

 • гравці, які посіли 1-3 місця у півфіналах чемпіонатів України 2012 року;

 • міжнародні гросмейстери;

 • одне місце може надаватися організаторам фіналу рішенням Виконкому ФШУ за поданням ДЮК.

Місця, що залишились у фіналах, розподіляються рішенням Виконкому ФШУ за поданням ДЮК.

Спортсмени, які мають персональне право на участь у змаганнях, зберігають його у разі переходу до наступної вікової категорії. Спортсмени, які мають персональне право на участь у фінальних змаганнях, повинні письмово підтвердити свою участь до 15 грудня 2012 р. У разі непідтвердження у зазначений вище термін, їх місця розподіляються Виконкомом Федерації за поданням ДЮК.

Контроль часу:

– 90 хвилин на перші 40 ходів плюс 30 хвилин до закінчення партії кожному учаснику з додаванням 30 секунд за кожний зроблений хід, починаючи з першого.

Контроль часу може бути змінений рішенням Виконкому Федерації за поданням ДЮК та колегії суддів ФШУ у разі, якщо ФІДЕ змінить контроль часу у змаганнях юнацьких і юніорських чемпіонатів світу та Європи.


 1. ^ Визначення переможців

Місця визначаються за найбільшою сумою набраних очок.

У разі однакової суми набраних очок у двох або більше учасників змагань місця визначаються: у турнірах за швейцарською системою:

 • за системою коефіцієнтів Бухгольця;

 • за системою прогресуючих коефіцієнтів;

 • за системою прогресуючих коефіцієнтів з відкиданням результатів І, ІІ і т.д. турів;

 • за кількістю перемог;

 • за результатом особистої зустрічі;

у турнірах за коловою системою:

 • за системою коефіцієнтів Бергера;

 • за результатом особистої зустрічі;

 • за кількістю перемог;

 • за результатом тай-брейку: бліц по 5 хвилин з 4-х партій (за рахунку 2:2 – до першої перемоги).

Перший і другий призери чемпіонатів України з шахів у всіх вікових групах отримують право виступати в офіційних змаганнях чемпіонатів Європи чи світу. Переможцям надається право вибору змагань. У разі коли чемпіон не скористався правом вибору одного із змагань у термін до 15 травня 2013 р., це право надається другому призеру до 31 травня 2013 р. Якщо перший або другий призер вчасно не дали згоди виступати у чемпіонатах світу або Європи, їх замінюють відповідно ті, хто посів наступні місця.

 1. ^ Нагородження переможців

Учасники, які посіли 1-3-ті місця у фіналах чемпіонатів України серед юнаків і дівчат нагороджуються медалями та дипломами призами Держмолодьспорту та цінними призами Федерації.

Тренери, які підготували переможців і призерів чемпіонатів України, нагороджуються дипломами Держмолодьспорту.

 1. ^ Умови прийому

Держмолодьспорт несе витрати відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів на 2012-2013 роки згідно з затвердженими кошторисами.

Всі витрати на відрядження учасників і тренерів півфінальних і фінальних змагань усіх вікових груп несуть організації, що відряджають.

 1. Підготовка спортивних споруд

У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 18.12.1998 № 2025 “Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів”

 • підготовка спортивних споруд покладається на їх власників;

 • контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпеченням безпеки під час проведення змагань здійснює робоча комісія, яка утворена відповідними обласними та м.Києва державними адміністраціями.

Власник спортивної споруди не менш ніж за 4 години до початку змагань зобов’язаний подати до робочої комісії акт про готовність до проведення змагань.

Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, тягне за собою відповідальність.


^ 9. Медичне забезпечення змагань

У відповідності до "Положення про медичне забезпечення спортивно-масових заходів", що затверджено наказом Міністерства охорони здоров'я України від 27.10.2008 № 614, медичне забезпечення спортивно-масових заходів здійснюється Українським центром спортивної медицини, обласними та міськими диспансерами, центрами незалежно від їх відомчого підпорядкування, відділеннями спортивної медицини лікувально-профілактичних закладів загальної мережі.

Для медичного забезпечення змагань залучаються кваліфіковані медичні працівники. Присутність лікаря із спортивної медицини обов’язкова на змаганнях усіх рівнів. Лікар змагань входить до складу суддівської колегії на правах заступника головного судді. Усі його рішення в межах компетентності обов’язкові для учасників, суддів, організаторів змагань. Лікар представляє в організаційний комітет або суддівську колегію план медичного забезпечення змагань та звіт з їх закінченням.

^ 10. Заявки, оформлення учасників змагань

Попередні заявки на участь у змаганнях надсилаються на адресу (01019, м. Київ - 19, а/я 100 Захарчуку Івану Романовичу).

Всі учасники до початку змагань подають у суддівську колегію:

 • паспорт або свідоцтво про народження, - копію ідентифікаційного коду,

 • страховий поліс, - іменну заявку.

У заявці, засвідченій МОНмолодьспорту Автономної Республіки Крим, територіальними структурними підрозділами з питань фізичної культури та спорту обласних, Київської та Севастопольських міських державних адміністрацій, довідку, затверджену печаткою лікаря про допуск до змагань, вказуються прізвище, ім’я та по-батькові учасників, рік, число та місяць народження, ідентифікаційний код, спортивний розряд чи звання, належність до спортивного відомства чи товариства. До заявки додаються таблиці відбірних змагань, засвідчені МОНмолодьспорту Автономної Республіки Крим, територіальними структурними підрозділами з питань фізичної культури та спорту обласних, Київської та Севастопольських міських державних адміністрацій та територіальними шаховими федераціями.


Виїзд на змагання дозволяється тільки за викликом Держмолодьспорту!


У разі непідтвердження у встановлений термін участі спортсменів у змаганнях виклик анулюється.

Довідки за телефонами у м. Київ:

Держмолодьспорт - Захарчук Іван Романович 289-67-48 факс

e-mail:zakharchuk@sport.gov.ua або fantazir@mail.ru

Федерація - Мазуренко Ярослав 279-29-33 факс e-mail:rating@ukr.net_


_________________________________________________________________________


Федерація шахів України Департамент спорту вищих досягнень Держмолодьспорту УкраїниПохожие:

Положення про проведення чемпіонатів України з шахів серед юніорів, юнаків І дівчат у 2012-2013 роках Мета змагань Змагання проводяться з метою: підведення підсумків навчально-тренувальної роботи в Україні за 2012 iconПоложення про проведення чемпіонатів України з шахів серед юнаків І дівчат у 2011-2012 роках Мета змагань Змагання проводяться з метою: підведення підсумків навчально-тренувальної роботи в Україні за 2011
...
Положення про проведення чемпіонатів України з шахів серед юніорів, юнаків І дівчат у 2012-2013 роках Мета змагань Змагання проводяться з метою: підведення підсумків навчально-тренувальної роботи в Україні за 2012 iconПоложення про проведення чемпіонатів України з шахів серед юнаків І дівчат у 2009-2010 роках Мета змагань Змагання проводяться з метою: підведення підсумків навчально-тренувальної роботи в Україні за 2009
Півфінальні змагання чемпіонатів України з шахів серед юнаків і дівчат проводяться у жовтні – грудні 2009 року
Положення про проведення чемпіонатів України з шахів серед юніорів, юнаків І дівчат у 2012-2013 роках Мета змагань Змагання проводяться з метою: підведення підсумків навчально-тренувальної роботи в Україні за 2012 iconПоложення про проведення чемпіонатів України з шахів серед юнаків І дівчат у 2006 2007 роках Мета змагань Змагання проводяться з метою: підведення підсумків навчально-тренувальної роботи в Україні за
Півфінальні змагання чемпіонату України з шахів серед юнаків і дівчат проводяться у жовтні – грудні 2006 року
Положення про проведення чемпіонатів України з шахів серед юніорів, юнаків І дівчат у 2012-2013 роках Мета змагань Змагання проводяться з метою: підведення підсумків навчально-тренувальної роботи в Україні за 2012 iconПоложення про проведення чемпіонатів України з шахів серед юнаків І дівчат у 2007 2008 роках Мета змагань Змагання проводяться з метою: підведення підсумків навчально-тренувальної роботи в Україні за 2007
Півфінальні змагання чемпіонату України з шахів серед юнаків і дівчат проводяться у жовтні – грудні 2007 року
Положення про проведення чемпіонатів України з шахів серед юніорів, юнаків І дівчат у 2012-2013 роках Мета змагань Змагання проводяться з метою: підведення підсумків навчально-тренувальної роботи в Україні за 2012 iconПоложення про проведення чемпіонатів України з шахів серед юнаків І дівчат у 2008-2009 роках Мета змагань Змагання проводяться з метою: підведення підсумків навчально-тренувальної роботи в Україні за 2008
Півфінальні змагання чемпіонату України з шахів серед юнаків і дівчат проводяться у жовтні – грудні 2008 року
Положення про проведення чемпіонатів України з шахів серед юніорів, юнаків І дівчат у 2012-2013 роках Мета змагань Змагання проводяться з метою: підведення підсумків навчально-тренувальної роботи в Україні за 2012 iconПоложення про проведення першостей України з шахів серед юнаків І дівчат у 2005-2006 роках Мета змагань Змагання проводяться з метою: підведення підсумків навчально-тренувальної роботи в Україні за 2005- 2006
Півфінальні змагання на першість України з шахів серед юнаків і дівчат проводяться у 2005 році в наступні терміни
Положення про проведення чемпіонатів України з шахів серед юніорів, юнаків І дівчат у 2012-2013 роках Мета змагань Змагання проводяться з метою: підведення підсумків навчально-тренувальної роботи в Україні за 2012 iconПоложення про проведення першостей України з шахів серед юнаків І дівчат в 2003-2004 роках Мета змагань Змагання проводяться з метою
Півфінальні змагання на першість України з шахів серед юнаків і дівчат проводяться
Положення про проведення чемпіонатів України з шахів серед юніорів, юнаків І дівчат у 2012-2013 роках Мета змагань Змагання проводяться з метою: підведення підсумків навчально-тренувальної роботи в Україні за 2012 iconПоложення про проведення першостей України з шахів серед юнаків І дівчат у 2004-2005 роках Мета змагань Змагання проводяться з метою
Півфінальні змагання на першість України з шахів серед юнаків і дівчат проводяться
Положення про проведення чемпіонатів України з шахів серед юніорів, юнаків І дівчат у 2012-2013 роках Мета змагань Змагання проводяться з метою: підведення підсумків навчально-тренувальної роботи в Україні за 2012 iconПоложення про проведення Чемпіонату України серед молодших юнаків I дівчат, юнаків І дівчат, кадетiв I кадеток у роздiлi «Двобiй», «Форма», «Показовий виступ» м. Донецьк, 2013 р. Мета І завдання змагань
Термін проведення: змагання проводяться 12-13 квiтня 2013 р в м. Донецьк, Донецької області
Положення про проведення чемпіонатів України з шахів серед юніорів, юнаків І дівчат у 2012-2013 роках Мета змагань Змагання проводяться з метою: підведення підсумків навчально-тренувальної роботи в Україні за 2012 iconПоложення про проведення чемпіонатів України з шахів серед чоловіків та жінок 2003 р. Мета змагань Змагання проводяться з метою
Чемпіонати України з шахів серед чоловіків та жінок 2003 р проводяться з 3 по 12 листопада 2003р за призначенням.*
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов