План роботи відділу фізичної культури та спорту управління у справах сім’ї, молоді та спорту на 2011 рік icon

План роботи відділу фізичної культури та спорту управління у справах сім’ї, молоді та спорту на 2011 рікНазваниеПлан роботи відділу фізичної культури та спорту управління у справах сім’ї, молоді та спорту на 2011 рік
страница1/5
Дата конвертации22.04.2013
Размер0.67 Mb.
ТипПлан
скачать >>>
  1   2   3   4   5


Затверджую:

Заступник міського голови

Г. Кульчинська

“____”____________2011 р.


План

роботи відділу фізичної культури та спорту

управління у справах сім’ї, молоді та спорту

на 2011 рік


м. Рівне


Вступ

Найбільшим спортивним комплексним заходом, що відбувається в місті є проведення чемпіонатів м. Рівного в залік Спартакіада міста з 15-ти видів спорту серед колективів фізичного виховання (баскетбол, волейбол, армспорт серед чоловіків та жінок, настільний теніс, шахи, шашки, гирьовий спорт, міні-футбол, стрільба кульова, легка атлетика, легкоатлетичний крос, плавання).

Управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту також проводяться спартакіади серед підліткових клубів за місцем проживанням, дошкільних навчальних закладів, спільно з управлінням освіти – спартакіада серед працівників загальноосвітніх навчальних закладів, спартакіада серед школярів.

Команда держслужбовців м. Рівного приймала участь у спартакіаді області серед держслужбовців.

Профінансовано фізкультурно-спортивні заходи згідно плану роботи відділу фізичної культури і спорту на 2010 рік; заборгованості по заробітній платі управління і підпорядкованих установ не має.

Протягом 2010 року проведено та взято участь у 144 фізкультурно-спортивних заходах в яких брали участь близько 40 тис. чоловік.

В місті функціонує Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”. Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з РМЦФЗН „Спорт для всіх” проведено змагання з настільного тенісу, шашок, шахів, футболу, баскетболу в залік спартакіади серед підліткових клубів за місцем проживання, збірна команда міста Рівного постійно бере участь у обласних змаганнях серед підліткових клубів за місцем проживання, проводяться традиційні змагання, присвячені державним та місцевим святам (армспорт, гирьовий спорт, шашки-64, шахи, туристична смуга перешкод). Проводяться змагання в місцях відпочинку та проживання населення (першість міста з міні-футболу серед дворових команд, змагання зі стрітболу, волейболу) Управління прийняло участь та надавало методичну та практичну допомогу під час проведення змагань «Сімейні перегони», де приймали участь учні ЗНЗ м. Рівного та їх батьки.

З метою створення умов для забезпечення занять фізичною культурою і формування здорового способу життя усіх учасників навчально-виховного процесу у вихідні дні з 04 жовтня 2010 року розширено мережу «Дозвіллєвих центрів» на базі загальноосвітніх навчальних закладів №№ 2,12,13,23,27,28,РГГ. Окрім того «Дозвіллєві центри» діють з 2009 на базі ЗНЗ №№ 1, 3, 4, 5, 6, 11, 17, 18, 19, 22, 24, 25, 26, де жителі мікрорайону мають змогу безкоштовно відвідувати спортивні зали.

Одним з основних розділів роботи є збереження існуючої матеріально-технічної бази та будівництво нової. За звітний період продовжувалась подальша робота в цьому напрямі. Протягом 2010 року в місті Рівному профінансовано:

- реконструкція стелі ДЮСШ № 3 на суму 60 тисяч гривень;

- ремонт спортивного майданчику в парку культури та відпочинку ім. Т. Шевченка на суму 34,2 тисяч гривень (22,8 тис. грн.. – кошти обласного бюджету, 11,4 тис. грн. – міського бюджету).

- ремонт приміщення та системи водопостачання та водовідведення ДЮСШ № 2 на суму 30 тисяч гривень;

- поточний ремонт ДЮСШ № 1, № 5 на суму 5 тисяч гривень;

- капітальний ремонт спортивного майданчика за адресою м. Рівне, вул. Волинської Дивізії, 11б на суму 30 тисяч гривень.

- в Рівному в квітні 2010 року проведено місячник „Спорт для всіх – спільна турбота”, в ході якого проведено благоустрій на 27 спортивних майданчиках за місцем проживання та у місцях масового відпочинку громадян.

- розроблено міську програму «Спортивний майданчик» на 2010-2014 роки» (Рішення Рівненської міської ради від 28 грудня 2010 року № 39).

Придбано спортивний інвентар для ЗНЗ, ДЮСШ, підліткових клубів за місцем проживання на суму 136,2 тисячі гривень.

Створено необхідні умови по навчанню плаванню в місцях масового відпочинку: проведено благоустрій на міському пляжі, працівниками управління надзвичайних ситуацій оперативного інформування та цивільного захисту населення проведено агітаційну роботу про запобігання нещасних випадків на воді в літній та зимовий період.

Зібрано державну статистичну інформацію за 2010 рік.

Працівники управління у справах сім'ї, молоді та спорту постійно беруть участь у призовній комісії.

Створено комісію з надання другої категорії дитячо-юнацьким школам м. Рівного (наказ управління у справах сім’ї, молоді та спорту № 407 від 15.10.2009 року). Протягом 2010 року присвоєно другу категорію ДЮСШ № 2, ДЮСШ № 3, ДЮСШ з веслування, ДЮСШ № 4.

Забезпечено систему надання стипендій міського голови провідним спортсменам та тренерам міста. Зокрема в 2010 році п’ять кращих тренерів та спортсменів (в тому числі один спортсмен та один тренер облцентру Інваспорт) отримують стипендію міського голови, яка становить 70 відсотків від мінімальної заробітної плати.

Надано разові грошові винагороди О. Помінову, Н. Ніколайчик та тренеру М. Романкевичу, що посіли ІІІ місце на Чемпіонаті світу з дзюдо серед спортсменів з вадами зору, Л. Семенюк, та її тренеру А. Демчуку, що посіли ІІІ місце на Чемпіонаті світу з пауерліфтингу 2010 року в м. Куала-Лампур (Малайзія), Я. Матло та її тренеру О. Палюх, що посіли ІІ місце на чемпіонаті світу з плавання 2010 року серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату та вадами зору в м. Ейндховен (Нідерланди).

На виконання заходів щодо соціального захисту малозабезпечених та багатодітних сімей діє розпорядження міського голови від 17.10.2005р. №1787-р. “Про безкоштовне відвідування міських спортивних споруд дітьми-сиротами, дітьми-інвалідами, дітьми з малозабезпечених та багатодітних сімей, інвалідами різних нозологій”. Вищезгаданим категоріям населення дозволяється безкоштовне відвідування видовищних фізкультурно-спортивних заходів, що відбуваються на КЗ «Стадіон Авангард», стадіоні ДЮСШ з футболу “Верес”, спортзалі ДЮСШ № 4.

Дитячо-юнацькими спортивними школами № 1, 2, 3, 4, 5, ДЮСШ з футболу “Верес”, підлітковими клубами спортивної спрямованості за місцем проживання постійно проводиться робота щодо залучення до занять фізичною культурою і спортом на пільгових умовах дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей; на методичних об’єднаннях управлінням освіти міськвиконкому систематично проводиться відповідна робота з вчителями фізичного виховання щодо подальшого залучення до занять фізичною культурою дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених сімей, а саме їх активної участі в міських спортивних змаганнях.

Мешканці міста можуть займатися спортом на базі підліткових клубів „Олімпія”, „Імпульс”, „Олімп”, «Мередіан», «Омега». Крім того функціонують ще 12 підліткових клубів за місцем проживання різного напрямку роботи.

В літній період в приміських таборах проведено різноманітні фізкультурно-оздоровчі та реабілітаційні заходи з дітьми різного віку.

Згідно з календарем фізкультурно-спортивних заходів відділу фізичної культури і спорту управління у справах сім'ї, молоді та спорту протягом звітного періоду проведено спортивні заходи для ветеранів: НТЗ з футболу, волейболу, ветеранські команди з цих видів спорту беруть участь у регулярному чемпіонаті області серед ветеранів. Збірні міські команди ветеранів прийняли участь у чемпіонаті області серед ветеранів з плавання, Всеукраїнських змаганнях з настільного тенісу.

Управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту проведено традиційні міжнародні змагання: Кубок Рівного з легкої атлетики, Кубок Полісся з гандболу, змагання з баскетболу «Дружба 2010», турнір з боксу пам’яті А. Яндали.

Також проведено наступні традиційні змагання:

 • зимова відкрита першість міста Рівного з футболу, присвячена пам’яті В. Шморгуна (взяло участь 34 команди), змагання з футболу серед юнаків, присвячені пам’яті С. Ісабєгова,;

 • міські зональні та фінальні змагання на призи клубу „Шкіряний м’яч”

 • чемпіонати м. Рівного з видів спорту: баскетбол, волейбол, армспорт серед чоловіків та жінок, настільний теніс, шахи, шашки, гирьовий спорт, міні-футбол, стрільба кульова, легка атлетика, легкоатлетичний крос, плавання;

 • 01 червня 2010 року стартував футбольний турнір «Кубок майбутніх чемпіонів», в якому прийняло участь 34 команди, сформовані з учнів молодших класів ЗНЗ міста;

 • проведено багатоступеневий загальноміський турнір зі стрітболу «Виклик вулиць»;

 • загальноміській турнір з шахів «Шахова корона»;

 • змагання з інтелектуальних ігор «Вчимося разом».

м. Рівне посіло І місце у V літніх спортивних іграх молоді Рівненщини 2010 року та V юнацьких іграх Рівненщини з неолімпійських видів спорту.

Профінансовано навчально-тренувальні збори з легкої атлетики, гандболу, футболу, регбі, плавання, дзюдо, боксу, волейболу.

Постійно надавалась організаційно-фінансова допомога в проведенні календарних ігор чемпіонатів та першостей України з баскетболу за участю команди „БК-93 „Пульсар", БК „Сузір’я”, міні-футболу за участю команди МФК „Рівне", футболу за участю команди „Верес", регбі за участю команди РК „Рівне", гандболу за участю команди ГК „Рівне", волейболу за участю команди „Реґіна " .

Вихованці ДЮСШ з футболу „Верес” (2 команди) беруть участь у чемпіонаті України з футболу серед команд ДЮФЛ.

Функціонують спеціалізовані класи з футболу в Рівненському навчально-виховному комплексі «ЗОШ І-ІІІ ступенів спеціалізована спортивна школа» №26.

Управлінням освіти було проведено:

 • 13-14 травня 2010 року міський військовий юнацький збір „Заграва”;

 • 14 жовтня 2010 року проведено міський огляд-конкурс „Червона калина”;

 • у грудні – місячник військово-патріотичного виховання в загальноосвітніх навчальних закладах міста;

 • ІІ етап фізкультурно-оздоровчого патріотичного фестивалю школярів України „Нащадки козацької слави”;

 • Міські змагання „Старти надій”;

 • Першість міста із спортивного туризму та орієнтування;

Управлінням охорони здоров’я спільно з обласним лікарсько-фізкультурним диспансером постійно проводиться обслуговування змагань в місті Рівному, розроблено організаційні заходи щодо забезпечення належного лікарського контролю за станом здоров’я вихованців спортивних шкіл та провідних спортсменів міста. Покращено систему медичного догляду та диспансеризації обліку інвалідів-спортсменів всіх нозологій. При необхідності спортсмени проходять медичну реабілітацію в міських лікувально-профілактичних закладах.

В місті функціонує обласний центр інвалідного спорту “Інваспорт”, обладнаний спеціальними пристосуваннями для проведення фізкультурно-оздоровчої та спортивно-реабілітаційної роботи з інвалідами , який проводить відповідну роботу і з міськими інвалідами-спортсменами. Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Рівненського співпрацює з облцентром “Інваспорт” зокрема:

- для проведення тренувальних занять та оздоровлення спортсменів-інвалідів безкоштовно надається для користування міська спортивна база: футбольне поле ДЮСШ з футболу „Верес”, плавальні басейни ДЮСШ № 2, ДЮСШ № 3, РГГ; поле КЗ «Стадіон Авангард», ігровий зал ДЮСШ № 4. Для спортсменів облцентру Інваспорт проведено змагання „Тато, мама, я – спортивна сім’я”, турнір з більярду, змагання «Повір в себе».

Розроблено механізм співпраці з міжнародним економіко-гуманітарним університетом ім. ак. С.Дем’янчука щодо отримання другої вищої спеціальної освіти тренерами на факультеті „Здоров’я, фізичної культури і спорту”.

Пріоритетними завданнями, що ставляться перед відділом фізичної культури та спорту на 2011 рік являється:

 • інформатизація спортивного життя міста (наповнення сайту управління у справах сім’ї, молоді та спорту інформацією про спортивні споруди, послуги спортивного спрямування, роботу ДЮСШ міста, масові спортивні турніри, спортивну гордість);

- зміцнення та збереження матеріально-технічної бази:

- облаштування футбольного майданчика зі штучним покриттям на ДЮСШ з футболу „Верес”;

- будівництво майданчиків зі штучним покриттям, силових майданчиків за місцем проживання громадян;

- створення необхідних умов для тренування та виступів провідним спортсменам Рівного;

 • створення сприятливих умов мешканцям м. Рівного для занять спортом за місцем проживання;

 • порушення клопотань перед Рівненською міською, обласною радами щодо покращення житлових та соціальних умов провідним спортсменам міста;

- створення умов для занять спортом всіх верств населення, проведення аматорських турнірів;

- координація дій по будівництву спортивного комплексу, який відповідав би Європейським вимогам;

- надання організаційно-фінансової підтримки спортивним клубам Рівного для участі в чемпіонатах та Кубках України з видів спорту;

- проведення спортивно-масових заходів з метою залучення населення до занять фізичною культурою та спортом.


Затверджую:

Заступник міського голови

^ Г. Кульчинськ

“____”____________2011 р.


План

роботи відділу фізичної культури та спорту

управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому на

2011 рік


з/п

Зміст роботи

Форма

узагальнення

Відповідальний


Січень

І. Робота з підвідомчими закладами, вивчення стану справ.

1

Вибірковий контроль. Організація дозвілля дітей в канікулярний час. Проведення новорічно-різдвяних заходів

Інформація

Ю. Заяць,

О. Новак,

В. Гладков
2

Вибірковий контроль. Ведення документації з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Інформація

Ю. Заяць,

О. Новак
3

Організаційна робота з питань здачі державних статистичних звітів.

Інформація

Ю. Заяць^

ІІ. Контроль за виконанням розпоряджень, наказів та рішень.


1

Збір Державних статистичних звітів

Інформація

Ю. Заяць,

О. Новак
ІІІ. Про організаційно-апаратні наради, надання методичної допомоги.

1

Надання практичної допомоги спортивним клубам „БК-93 „Пульсар”, ВК „Реґіна”, МФК „Рівне”, ГК «Рівне» при підготовці і участі в першостях і чемпіонатах України

План,

протокольні доручення

С. Шевчук,

Ю. Заяць,

О. Новак
2

Здійснення контролю за підготовкою спортивних споруд і роботи в зимово-весняний період

Наказ

С. Шевчук,

Ю. Заяць,

О. Новак
3

Надання методичної та практичної допомоги ДЮСШ № 4, ДЮСШ з футболу „Верес”

План,

протокольні доручення

С. Шевчук,

Ю. Заяць,

О. Новак
4

Організація та проведення підсумків спортивного 2010 року

Сценарій, наказ

С. Шевчук,

Ю. Заяць,

О. Новак
5

Організація та проведення засідання організаційного комітету з підготовки та проведення чемпіонатів м. Рівного в залік спартакіади

Розпорядження міського голови

С. Шевчук,

Ю. Заяць,

О. Новак
6

Співпраця з засобами масової інформації

Інформація

С. Шевчук,

Ю. Заяць,

О. Новак
ІУ. Масові заходи.

1

Чемпіонат міста з волейболу серед команд працівників ЗНЗ (Кубок В. Ковтуна)

Наказ, положення

Ю. Заяць,

О. Новак
2

Турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті А.Мудика

Наказ, положення

Ю. Заяць,
3

Загальноміські заходи з нагоди Новорічних та Різдвяних свят

Наказ

С. Шевчук

Ю. Заяць,

О. Новак
4

Зимова першість м.Рівного з футболу, присвячена пам’яті В.Шморгуна

Наказ, положення

Ю. Заяць
5

Організація та проведення заходів, присвячених Дню Соборності України.

Рекомендації

Ю. Заяць,

О. Новак
6

Проведення заходів із вшанування пам’яті студентів-гімназистів, які загинули в бою під Крутами.

Рекомендації

Ю. Заяць,

О. Новак
7

Проведення НТЗ з видів спорту

Наказ

Ю. Заяць,

О. Новак
Взяти участь:

1

Чемпіонаті України з волейболу серед жіночих команд (вища ліга)

Згідно з календарем

Ю. Заяць
2

Чемпіонаті України з баскетболу серед чоловічих команд (Вища ліга)

Згідно з календарем

Ю. Заяць
3

Чемпіонаті України з міні-футболу. Вища ліга

Згідно з календарем

Ю. Заяць
4

Чемпіонаті України з гандболу серед жіночих команд.

Згідно з календарем

Ю. Заяць
5

Чемпіонаті України з баскетболу серед жіночих команд. Вища ліга


6

Обласних та Всеукраїнських змаганнях з видів спорту

Наказ

Ю. Заяць,

О. Новак
7

Обласних та Всеукраїнських змаганнях центру „Спорт для всіх”

Наказ

Ю. Заяць,

О. Новак
8

Спартакіаді з інвалідного спорту „Повір у себе”

Наказ

Ю. Заяць,

О. Новак
Лютий

І. Робота з підвідомчими закладами, вивчення стану справ.

1

Вибірковий контроль ведення документації ДЮСШ № 4, ДЮСШ з футболу „Верес”

Довідка

Ю. Заяць

О. Новак
ІІ. Контроль за виконанням розпоряджень, наказів та рішень.

1

Контроль за виконанням доручень міського голови

Інформація

О. Новак
ІІІ. Про організаційно-апаратні наради, надання методичної допомоги.

1

Засідання координаційної ради з питань реалізації Програми розвитку фізичної культури і спорту в м. Рівне на період до 2012 року

Рекомендації

С. Шевчук

Ю. Заяць
2

Надання практичної допомоги спортивним клубам „БК-93 „Пульсар”, ВК „Реґіна”, МФК „Рівне”, ФК „Верес” ГК «Рівне» при підготовці і участі в першостях і чемпіонатах України

План


С. Шевчук,

Ю. Заяць,

О. Новак
3

Надання методичної та практичної допомоги ДЮСШ № 4, ДЮСШ з футболу „Верес”

План, протокольні доручення

С. Шевчук,

Ю. Заяць,

О. Новак
4

Участь у роботі педагогічних рад підвідомчих закладів.

Інформація

С. Шевчук,

Ю. Заяць,

О. Новак
5

Співпраця з засобами масової інформації

Інформація

С. Шевчук,

Ю. Заяць,

О. Новак
ІУ. Масові заходи

1

Чемпіонат міста з плавання в залік Спартакіади міста 2011 року серед КФК

Наказ

О. Новак
2

Чемпіонат м.Рівного з волейболу серед чоловічих команд в залік спартакіади міста серед КФК

Наказ

Ю. Заяць
3

Проведення НТЗ з видів спорту

Наказ

Ю. Заяць,

О. Новак
4

Турнір з міні-футболу „Граємо за Україну разом”

Наказ

Ю. Заяць
Взяти участь:

1

Чемпіонаті України з волейболу серед жіночих команд (вища ліга)

Згідно з календарем

Ю. Заяць
2

Чемпіонаті України з баскетболу серед чоловічих команд (Вища ліга)

Згідно з календарем

Ю. Заяць
3

Чемпіонаті України з міні-футболу. Вища ліга

Згідно з календарем

Ю. Заяць
4

Чемпіонаті України з гандболу серед жіночих команд.

Згідно з календарем

Ю. Заяць
5

Чемпіонаті України з баскетболу серед жіночих команд. Вища ліга


6

Обласних та Всеукраїнських змаганнях з видів спорту

Наказ

Ю. Заяць,

О. Новак
7

Обласних та Всеукраїнських змаганнях центру „Спорт для всіх”

Наказ

Ю. Заяць,

О. Новак
8

Спартакіаді з інвалідного спорту „Повір у себе”

Наказ

Ю. Заяць,

О. Новак


Березень

І.Робота з підвідомчими закладами, вивчення стану справ.

1

Контроль за дотриманням вимог ЄСК України в підвідомчих закладах

Наказ,

акт

О.Новак

2

Вивчення системи роботи тренерів, що атестуються.

Інформація

Атестаційної комісія
3

Контроль за наповнюваністю та фактичним відвідуванням дітьми навчально-тренувальних та початкових груп ДЮСШ

Інформація

О. Новак,

Ю. Заяць
ІІ. Контроль за виконанням розпоряджень, наказів та рішень.

1

Контроль за виконанням рішення виконавчого комітету

№ 61 від 16.03.2004 р. „Про комплексну програму енергозбереження в місті на 2004-2011 роки».

Інформація

Ю. Заяць
ІІІ. Про організаційно-апаратні наради, надання методичної допомоги.

1

Надання практичної допомоги спортивним клубам „БК-93 „Пульсар”, ВК „Реґіна”, МФК „Рівне”, ФК „Верес”, ГК «Рівне» при підготовці і участі в першостях і чемпіонатах України

Рекомендації

С. Шевчук

Ю. Заяць
2

Надання методичної та практичної допомоги ДЮСШ № 4, ДЮСШ з футболу „Верес”

План


С. Шевчук,

Ю. Заяць,

О. Новак
3

Проведення засідання комісії з контролю за станом спортивних споруд та інших відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів

План, протокольні доручення

С. Шевчук,

Ю. Заяць
4

Інструктивна нарада з тренерами ДЮСШ з футболу „Верес”

План, протокольні доручення

С. Шевчук,

Ю. Заяць,
5

Співпраця з засобами масової інформації

Інформація

С. Шевчук,

Ю. Заяць,

О. Новак
ІУ. Масові заходи

1

Чемпіонат м.Рівного з волейболу серед жіночих команд в залік спартакіади міста серед КФК

Наказ

Ю. Заяць
2

Чемпіонат м.Рівного з стрільби кульової в залік спартакіади міста серед КФК

Наказ

О. Новак
3

Участь у обласних та Всеукраїнських змаганнях з видів спорту

Наказ

Ю. Заяць,

О. Новак
4

Проведення НТЗ з видів спорту

Наказ

Ю. Заяць,

О. Новак
Взяти участь:
  1   2   3   4   5Похожие:

План роботи відділу фізичної культури та спорту управління у справах сім’ї, молоді та спорту на 2011 рік iconПлан заходів відділу у справах сім’ї та молоді управління у справах сім’ї, молоді та спорту на 2011 рік
Підтримка соціальних проектів міських молодіжних громадських організацій на 2011 рік
План роботи відділу фізичної культури та спорту управління у справах сім’ї, молоді та спорту на 2011 рік iconРішення від № м. Дружківка Про роботу відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради щодо
Дружківської міської ради Гребенникова Ю. О. про роботу відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму щодо розвитку...
План роботи відділу фізичної культури та спорту управління у справах сім’ї, молоді та спорту на 2011 рік iconІнформація про виконання районної Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2008-2011 роки
Відділом у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації проведено ряд заходів щодо реалізації районної Програми розвитку...
План роботи відділу фізичної культури та спорту управління у справах сім’ї, молоді та спорту на 2011 рік iconУ справах сім’ї, молоді та спорту С. Шевчук
Підлітковий клуб за місцем проживання підпорядкований управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту, відділу у справах сім’ї та молоді...
План роботи відділу фізичної культури та спорту управління у справах сім’ї, молоді та спорту на 2011 рік iconГоловам Всеукраїнських фізкультурно-спортивних товариств І відомств, президентам федерацій, асоціацій та спілок з видів спорту України факсограма
Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту повідомляє, що 10 вересня 2011 року в м. Києві на Контрактовій площі відбудеться...
План роботи відділу фізичної культури та спорту управління у справах сім’ї, молоді та спорту на 2011 рік iconРішення від № м. Дружківка Про хід виконання Програм розвитку фізичної культури та спорту у м. Дружківка на 2007 2011 роки та
Дружківської міської ради від 25. 04. 2007 року №5\12-4, стало одним із найважливіших напрямків в роботі відділу з питань культури,...
План роботи відділу фізичної культури та спорту управління у справах сім’ї, молоді та спорту на 2011 рік iconРішення від № м. Дружківка Про хід виконання Програм розвитку фізичної культури та спорту у м. Дружківка на 2007 2011 роки та
Дружківської міської ради від 25. 04. 2007 року №5\12-4, стало одним із найважливіших напрямків в роботі відділу з питань культури,...
План роботи відділу фізичної культури та спорту управління у справах сім’ї, молоді та спорту на 2011 рік iconГоловне управління у справах сім’ї, молоді та спорту Головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації Федерація легкої атлетики м. Києва
Змагання проводяться 13 14 січня 2012 року в м. Києві в легкоатлетичному манежі
План роботи відділу фізичної культури та спорту управління у справах сім’ї, молоді та спорту на 2011 рік iconРішення №707 Від 15 жовтня 2010 року м. Городок Про роль відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації І фст «Колос» в питаннях поліпшення спортивно-масової роботи в районі
Заслухавши й обговоривши доповідь начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації М. Матвієнка про роль...
План роботи відділу фізичної культури та спорту управління у справах сім’ї, молоді та спорту на 2011 рік iconМіністерство україни у справах сім”Ї, молоді та спорту федерація легкої атлетики україни управління з питань фізичної культури та спорту харківської облдержадміністрації федерація легкої атлетики області

Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов