План роботи комісії з розвитку міжрегіональних, міжнародних зв’язків та євроінтеграції Громадської ради при Закарпатській ода на 2011 рік icon

План роботи комісії з розвитку міжрегіональних, міжнародних зв’язків та євроінтеграції Громадської ради при Закарпатській ода на 2011 рікНазваниеПлан роботи комісії з розвитку міжрегіональних, міжнародних зв’язків та євроінтеграції Громадської ради при Закарпатській ода на 2011 рік
Дата конвертации26.12.2012
Размер88.62 Kb.
ТипПлан
скачать >>>

ПЛАН РОБОТИ

Комісії з розвитку міжрегіональних, міжнародних зв’язків та євроінтеграції

Громадської ради при Закарпатській ОДА на 2011 рік


 1. Загальна інформація


1.1.Комісія розвитку міжрегіональних, міжнародних зв’язків та євроінтеграції Громадської ради при Закарпатській ОДА (надалі – Комісія) створена у відповідності із добровільним бажанням повноважених членів Громадської ради – представників різних НУО, які на своєму засідання розподілили між собою обов’язки наступним чином:

 • Мітряєва Світлана Іванівна – голова Комісії, Президент Центру стратегічного партнерства, директор регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень в м. Ужгороді, Заслужений діяч науки і техніки України.

e-mail: uf.niss@gmail.com

моб. тел.: 050 579 70 21

 • Кіндрат Олексій Олексійович – заступник голови Комісії, Генеральний директор ТОВ «Закарпатбуд», голова обласного відділення Міжнародного товариства «Україна – Польща - Німеччина».

e-mail: zakarpatbud@gmail.com

тел. : (0312) 61-52-21, (03122) 3-50-24

 • Дубович Наталія Василівна - cекретар Комісії, Голова регіонального відділення Асоціація міст України.

e-mail: dubovych@ukr.net

моб. тел.: 050 944 83 84

Члени Комісії:

 • Волошин Валентин Миронович - Виконавчий директор фонду «Європейський дім».

e-mail: valik.voloshyn@gmail.com

моб.тел.: 050 372 03 27

 • Прокопець Андрій Павлович - Представник обласної громадської організації «Європейський центр»

e-mail: EuropeanCentreUzhgorod@gmail.com

 • Йовні Роберт Іванович - Голова Закарпатського обласного благодійного фонду «Нове покоління».

e-mail: ngfond@i.ua

моб.тел.: 050 998 75 25

 • Бойчук Олена Юріївна - голова територіального тендерного Центру «Сільська Родина», член комісії з питань реалізації тендерної політики.

e-mail: olena-kalyny@rambler.ru

моб. тел.: 097 636 31 76

 • Бреза Ірина Юріївна -

e-mail: renka_uz@yahoo.com

моб. тел.: 050 558 66 75


  1. Комісія у відповідності із спрямованістю своєї діяльності співпрацює з відповідними структурними підрозділами закарпатської ОДА. Зокрема, до таких підрозділів віднесені:

 • Головне управління економіки (начальник - )

 • Головне управління з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних зв’язків та туризму (начальник –^ Нусер Е.Е.)

Комісі співпрацює також з іншими структурними підрозділами ОДА, обласними установами та організаціями, відповідно до спрямованості своєї діяльності та виникнення актуальних питан залучення громадськості до розробки та експертизи проектів управлінських рішень та контролю і моніторингу їх діяльності.


  1. Комісія співпрацює з постійними комісіями Закарпатської обласної ради, зокрема, Комісією з питань транскордонного співробітництва (Голова – Кічковський М.М.; заступник – Харута Ф.Г. секретар – Кінч Г.Й.) з питань громадської оцінки та експертизи проектів рішень, які готуються для розгляду на пленарних засіданнях сесій обласної ради, відповідно до напрямків своєї діяльності.

  2. Комісія встановлює ділові зв’язки та обмінюється інформацією з відповідними комісіями близького тематичного спрямування інших громадських рад, утворених при РДА в Закарпатській області, а також при ОДА в інших регіонах України.

  3. Комісія як підрозділ громадської ради при Закарпатській ОДА діє у повній відповідності до затверджених нормативно-правових, програмних і внутрішньо-організаційних документів громадської ради: Положення, Стратегії та Регламенту роботою
 1. ^ Форми і методи роботи окремих членів та комісії загалом.


2.1 Громадська експертиза проектів рішень нормативно-правових актів та проектів програмних документів у відповідності із спрямованістю роботи Комісії та згідно нормативних положень Постанови Кабінету міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», зокрема, у відповідності із затвердженим Головою ОДА щорічним Орієнтовним планом проведення консультацій з громадськістю: додаток до зазначеної Постанови КМУ – «Порядок проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики»).

2.2.Участь у робот колегій ОДА, засіданнях Постійних комісії Обласної ради та Пленарних засіданнях сесій обласної ради, робочих нарадах та інших організаційних заходах регіонального рівня відповідно до напрямків діяльності комісії (з правом дорадчого виступу за потребою).

2.3.Організація консультацій з громадськістю та залучення до співпраці і партнерства інших громадських організацій, а також незалежних громадських експертів.

2.4.Підготовка, узагальнення та представлення ОДА для реагування: результатів громадської експертизи, експертних виступів та пропозицій, результатів громадського обговорення та громадських консультацій, тощо.

2.5. Здійснення моніторингу і контролю врахування зауважень і пропозицій, внесених комісією, а також – ходу і результатів виконання прийнятих ОДА та обласною радою рішень та програм (відповідно до напрямку роботи Комісії)

2.6. Ініціація та проведення Комісією різноманітних публічних заходів: конференцій, форумів, семінарів, круглих столів, громадських слухань за участі громадськості; організація та проведення моніторингу, соціологічних опитувань та досліджень та інших форм вивчення громадської думки; проведення публічних тематичних дебатів і дискусій, тощо.

2.7.Організація системи поточного планування, інформування та обговорення діяльності та звітності комісії: регулярні робочі наради і засідання з розглядом та затвердження проміжних результатів для уточнення перспективного і поточного плану та звітів про роботу.

2.8. Використання широкого арсеналу комунікаційних та інформаційних можливостей для постійного ознайомлення та звітів для громадськості про роботу комісії для отримання зворотного зв’язку: проведення прес-конференцій, теле-виступів та теле-дебатів, публікацій статей та інформаційних звітів у ЗМІ; ведення постійної рубрики комісії на сайті Громадської ради, тощо.


^ 3. Напрямки роботи Комісії та заходи:


Термін: квітень-травень

^ Зміст заходів: Ознайомлення із структурою управлінь відділів ОДА та інших управлінь, установ та організацій постійних управлінь Обласної ради, робота і діяльність яких відповідає спрямованості діяльності Комісії. Вирішення організаційних питань співпраці нас спільній робочій нараді – зустрічі.

Виконавці: всі члени Комісії, підрозділи ОДА, обласної ради та обласних структур.Термін: 19 квітня

^ Зміст заходів: проведення другого сесійного засідання Національного конвенту України щодо ЄС на тему: «Міжрегіональна співпраця та транскордонне співробітництво в контексті євроінтеграціної стратегії України» за участю представників Кабінету міністрів України, Мінрегіонбуду, голови ОДА, заступника голови Обласної ради, експертів, всіх членів комісії та представників органів державної влади та місцевого самоврядування та НУО Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Чернівецької областей.

Виконавці: голова Комісії
Термін: травень-червень

^ Зміст заходів: ознайомлення з переліком основних чинних програм та нормативно-правових актів ОДА та Обласної ради відповідно до спрямованості діяльності комісії. Аналіз документів, обговорення та розробка громадських висновків на робочій нараді.

Виконавці: всі члени Комісії
Термін: травень

^ Зміст заходів: підготовка експертно-аналітичного матеріалу «Місцевий прикордонний рух (Local Border Traffic): щодо модифікації Угоди між Україною та Словаччиною» для МЗС України, Посольства України в Словацькій Республіці, ОДА на передодні ІХ засідання Міжурядової українсько-словацької комісії з питань транскордонного співробітництва (матеріал розмістити на сайті Громадської ради)

Виконавці: голова Комісії, експерти Центру стратегічного партнерства та інших НУО.
^ Термін: червень

Зміст заходів: ознайомлення з переліком та змістом проектів рішень у плані їх підготовки до обговорення на засіданнях Постійних комісій обласної ради, обговорення та прийняття на пленарних засіданнях сесій ради.

Виконавці: голова Комісії, голови постійних комісій облради
^ Термін: червень

Зміст заходів: проведення круглого столу з питань транскордонного співробітництва спільно з комітетом Верховної Ради України у закордонних справах (виклики, інтегроване управління кордонами, візовий режим напередодні ЄВРО-2012)

Виконавці: голова Комісії, експерти Центру стратегічного партнерства та інших НУО.
^ Термін: липень

Зміст заходів: Моніторинг візової політики та практики в консульських установах Угорщини та Словаччини на території Закарпатської області

Виконавці: голова Комісії, експерти Центру стратегічного партнерства та інших НУО.
^ Термін: липень

Зміст заходів: дослідження міграційного потенціалу України в коне куті набуття безвізового режиму з ЄС

Виконавці: голова Комісії, експерти Центру стратегічного партнерства та інших НУО.
^ Термін: серпень - вересень

Зміст заходів: аналіз реалізації програм транскордонного співробітництва в Закарпатській області, залучення позабюджетних коштів на вирішення проблем транскордонного та міжрегіонального співробітництва

Виконавці: голова Комісії, члени Комісії, партнерські НУО та експерти.
^ Термін: жовтень - листопад

Зміст заходів: аналіз імплементації Закарпатській області постанови Кабінету міністрів України від 01.12. 2010 «Про затвердження Державної програми розвитку транскордонного співробітництва». Розгляд питання на засіданні Громадської ради.

Виконавці: голова Комісії, члени Комісії, партнерські НУО та експерти.
Термін: грудень

Зміст заходів: пропозиції та рекомендації до програми соціально-економічного розвитку області на 2012 рік (в контексті транскордонного співробітництва)

Виконавці: всі члени КомісіїГолова Комісії Мітряєва С.І.


Секретар Комісії Дубович Н.В.Похожие:

План роботи комісії з розвитку міжрегіональних, міжнародних зв’язків та євроінтеграції Громадської ради при Закарпатській ода на 2011 рік iconЗвіт про роботу Комісії з реалізації планів соціально-економічного розвитку області, раціонального використання ресурсів та підвищення інвестиційної привабливості регіону Громадської ради при Закарпатській ода з квітня по грудень 2011 року
Склад Комісії затверджено рішенням зборів Громадської ради при Закарпатській ода від 29 квітня 2011р., пр №2 на основі побажань членів...
План роботи комісії з розвитку міжрегіональних, міжнародних зв’язків та євроінтеграції Громадської ради при Закарпатській ода на 2011 рік iconПлан роботи комісії сприяння захисту прав І свобод громадян, правової експертизи та боротьби з корупцією Громадської ради при Закарпатській ода на 2011 р
Рішенням комісії сприяння захисту прав І свобод громадян, правової експертизи та боротьби з корупцією Громадської ради при Закарпатській...
План роботи комісії з розвитку міжрегіональних, міжнародних зв’язків та євроінтеграції Громадської ради при Закарпатській ода на 2011 рік iconПлан роботи комісії з питань розвитку підприємництва
Комісія з питань розвитку підприємництва Громадської ради при Закарпатській ода (надалі – Комісія) створена у відповідністю із добровільним...
План роботи комісії з розвитку міжрегіональних, міжнародних зв’язків та євроінтеграції Громадської ради при Закарпатській ода на 2011 рік iconРішення Громадської ради при Закарпатській облдержадміністрації «Про підсумки проведення громадської експертизи стану виконання Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області до 2015 року» від 29 червня 2011 року
Економічного розвитку області, раціонального використання ресурсів та підвищення рівня інвестиційної привабливості регіону Громадської...
План роботи комісії з розвитку міжрегіональних, міжнародних зв’язків та євроінтеграції Громадської ради при Закарпатській ода на 2011 рік iconПлан роботи громадської ради при Вінницькій ода на 2011 рік
Участь у консультаціях з громадскістю, що проводиться в форматі публічного громадського обговорення
План роботи комісії з розвитку міжрегіональних, міжнародних зв’язків та євроінтеграції Громадської ради при Закарпатській ода на 2011 рік iconСпільного засідання Президії Громадської ради при Закарпатській ода, Координаційної ради голів громадських рад при рда у Закарпатській області І асоціацій органів місцевого самоврядування краю
Президії Громадської ради при Закарпатській ода, Координаційної ради голів громадських рад при рда у Закарпатській області І асоціацій...
План роботи комісії з розвитку міжрегіональних, міжнародних зв’язків та євроінтеграції Громадської ради при Закарпатській ода на 2011 рік iconРішення №2 виїзного розширеного засідання Президії Громадської ради при Закарпатській облдержадміністрації
Громадської ради при Закарпатській облдержадміністрації, члена Громадської ради при Ужгородській рда, учасники виїзного розширеного...
План роботи комісії з розвитку міжрегіональних, міжнародних зв’язків та євроінтеграції Громадської ради при Закарпатській ода на 2011 рік iconЗагальна інформація
Громадської ради при Закарпатській ода (надалі – Комісія) створена у відповідністю із добровільним бажанням повноважених членів Громадської...
План роботи комісії з розвитку міжрегіональних, міжнародних зв’язків та євроінтеграції Громадської ради при Закарпатській ода на 2011 рік iconРішення 5-х зборів щодо виключення 13 членів Громадської ради та заяв на включення до складу Громадської ради при Донецькій ода 6-ті збори громадської ради при донода постановляють
Згідно гл. 5 Регламенту Громадської ради при Донецькій ода, на підставі рішення 5-х зборів щодо виключення 13 членів Громадської...
План роботи комісії з розвитку міжрегіональних, міжнародних зв’язків та євроінтеграції Громадської ради при Закарпатській ода на 2011 рік iconРішення Громадської ради при Закарпатській обласній державній адміністрації
Громадської ради при Закарпатській обласній державній адміністрації від 23 вересня 2011 р
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов