Розпорядження голови Жидачiвської районної державної адмiнiстрацiї «07» травня 2012 р. №325 м. Жидачів icon

Розпорядження голови Жидачiвської районної державної адмiнiстрацiї «07» травня 2012 р. №325 м. ЖидачівНазваниеРозпорядження голови Жидачiвської районної державної адмiнiстрацiї «07» травня 2012 р. №325 м. Жидачів
Дата конвертации24.06.2013
Размер68.47 Kb.
ТипРозпорядження
скачать >>>Україна

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови Жидачiвської районної державної адмiнiстрацiї
«07» травня 2012р. № 325


м. Жидачів


Про підсумки роботи підприємств житлово-комунального господарства та бюджетних установ Жидачівського району в зимовий період 2011/12 років та завдання щодо підготовки до опалювального сезону 2012/13 років


З метою забезпечення належної підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2012/2013 років бюджетних установ, організацій та житлово-комунальних підприємств району та відповідно до рішення Колегії Жидачівської райдержадміністрації від 27 квітня 2012 року № 8:

 1. Встановити пріоритетними завданнями на наступний опалювальний сезон 2012/13 років:

  1. Виконання заходів з енергозбереження у бюджетній сфері, житлово-комунальному господарстві, підприємствах, установах, організаціях усіх форм власності, населення району, в тому числі перехід на тверде паливо та інші види альтернативного палива.

  2. Забезпечення повноти сплати розрахунків за спожиті енергоносії усіма споживачами.

  3. Оснащення житлового фонду та бюджетних установ приладами обліку теплової енергії та води.

  4. Забезпечення цільового використання передбачених бюджетних коштів для виконання заходів із забезпечення підготовки до роботи в опалювальний період 2012/13 років підприємств житлово-комунального господарства та бюджетних установ.

  5. Дотримання лімітної дисципліни споживання енергоносіїв усіма споживачами.

 2. Затвердити план заходів з підготовки бюджетних установ району до опалювального сезону 2012/13 років згідно з додатком №1 та погодити план заходів з підготовки підприємств житлово-комунального господарства району до опалювального сезону 2012/13 років згідно з додатком №2.

 3. Керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності:

  1. Провести детальний аналіз роботи підприємств, установ, організацій району за минулий осінньо-зимовий період, визначити першочергові заходи з підготовки життєзабезпечувальних об’єктів до наступного опалювального сезону та джерела фінансування цих робіт.

  2. Забезпечити виконання обсягів необхідних ремонтних робіт на об’єктах житлово-комунального призначення, бюджетної сфери та паливно-енергетичного комплексу для сталого їх функціонування у зимовий період 2012/13 років.

  3. Негайно розпочати підготовку об’єктів та комунікацій до експлуатації в осінньо-зимовий період 2012/13 років.

  4. Звернути увагу на комплектацію котлів автоматикою газової безпеки, підготовку ємностей запасу води, розробку схем та проведення відповідних робіт щодо можливого переведення котелень на резервне енергоспоживання, перевірку газових лічильників, встановлення приладів обліку води та енергоносіїв, оформлення документації для отримання дозволу на пуск газу тощо.

  5. Забезпечити промивку внутрішньо будинкових систем опалення під час підготовки до роботи в осінньо-зимовий період об’єктів житлового та соціального призначення і видачі паспортів готовності.

  6. Забезпечити в повному обсязі та у встановлені терміни виконання спільного наказу Мінпаливенерго України та Мінжитлокомунгоспу України від 10 грудня 2008 року №620/378 «Про затвердження Правил підготовки теплових господарств до опалювального сезону», звернувши особливу увагу на терміни завершення підготовчих робіт з отримання акту готовності.

  7. Провести інвентаризацію технічного стану інженерних комунікацій, житлового фонду комунальної власності та подати в управління економіки райдержадміністрації для узагальнення та можливості подання пропозицій з включення в загальнодержавні та обласні цільові Програми для фінансування робіт з попередження виникнення надзвичайних ситуацій та ліквідації можливих наслідків аварійності об’єктів у термін до 1 липня 2012 року.

  8. Впроваджувати активну політику енергозбереження в бюджетній, житлово-комунальній сферах, приватному та виробничому секторах ( в т.ч. заміна застарілих котлів на універсальні енергоощадні), переведення об’єктів на альтернативні, нетрадиційні, відновлювальні джерела електроенергії та електроопалення.

 1. Керівникам установ та організацій, що фінансуються з місцевих бюджетів:

  1. Відповідно до кошторисних призначень на оплату енергоносіїв та житлово-комунальних послуг у 2012 році довести обсяги передбачених асигнувань до енергопостачальних та житлово-комунальних організацій та укласти угоди. При необхідності упродовж року вносити відповідні зміни.

  2. З метою економії бюджетних коштів, зменшення витрат на оплату енергоносіїв впроваджувати заходи з енергозбереження та енергоощадності, пошуку нових і альтернативних джерел енергопостачання.

  3. Забезпечити споживання твердого палива, природного газу, електричної та теплової енергії, води в натуральних показниках в межах установлених лімітів та здійснювати жорсткий контроль за їх споживанням.

  4. Щомісячно забезпечувати надавачам комунальних послуг стовідсоткову поточну оплату за спожиті енергоносії в межах кошторисних призначень.

  5. Провести інвентаризацію залишків вугілля у бюджетних установах станом на 1 травня 2012 року, забезпечити повну потребу вугілля для бюджетних установ на опалювальний період 2012/13 років.

  6. Посилити контроль за використанням та обліком енергоносіїв, визначити наказом установ відповідальних осіб за зняття показників використання води, тепла, газу та електроенергії.

 2. Управлінню економіки райдержадміністрації (Т.Трембецька):

  1. Забезпечити контроль за станом погашення заборгованості за спожиті енергоносії усіма категоріями споживачів.

  2. Забезпечити контроль за своєчасним виконанням робіт з підготовки усіх підприємств до роботи в осінньо-зимовий період 2012/13 років.

  3. Забезпечити щомісячне подання (10 та 25 числа) в термін до 10 жовтня 2012 року форм 1-ЖКГ «Зима» в головне управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

  4. Постійно проводити моніторинг споживання енергоносіїв бюджетними установами з метою недопущення у натуральних показниках понадлімітного споживання енергоносіїв.

  5. Підготувати матеріали та заслухати до початку опалювального сезону на Колегії райдержадміністрації про виконання заходів із забезпечення підготовки до роботи в опалювальний період 2012/13 років підприємствами житлово-комунального господарства та бюджетними установами.

 3. Керівникам підприємств житлово-комунального господарства району:

  1. Подавати управлінню економіки райдержадміністрації за встановленою формою щомісячно 22 та 8 числа в період з травня до жовтня включно звіти про виконання заходів з підготовки галузевих підприємств до роботи в осінньо-зимовий період 2012/13 років.

  2. Забезпечувати розрахунок за спожиті енергоносії згідно підписаних угод з енерго-, газопостачальними організаціями.

  3. Продовжити роботу з населенням щодо належної оплати житлово-комунальних послуг та погашення допущеної заборгованості за них.

 4. Рекомендувати міським, селищним головам:

  1. Затвердити відповідними рішеннями виконкомів місцевих рад заходи з підготовки житлово-комунального господарства до осінньо-зимового періоду 2012/13 років та забезпечити постійний контроль за їх виконанням.

  2. До 1 жовтня 2012 року укласти угоди зі сторонніми організаціями на залучення техніки до снігоочищувальних робіт у населених пунктах.

  3. До початку опалювального сезону привести у відповідність тарифи на послуги теплопостачання до економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво з обов’язковим дотриманням вимог чинного законодавства.

  4. Здійснити до 1 вересня 2012 року укладення договорів між власниками майна, виробниками, надавачами та споживачами житлово-комунальних послуг.

  5. Постійно проводити роз’яснювальну роботу серед населення про необхідність забезпечення стовідсоткової оплати за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги, про порядок оформлення субсидій, можливість одержання пільгових кредитів на впровадження заходів з енергозбереження, використовуючи для цього засоби масової інформації, особисті зустрічі тощо.

  6. До 15 червня 2012 року провести аналіз фінансово-економічного стану підпорядкованих підприємств житлово-комунального господарства, розробити та затвердити заходи, спрямовані на їх фінансове оздоровлення та скорочення енергоємності послуг.

  7. Сприяти утворенню організацій об'єднань співвласників багатоквартирних будинків та діяльності управляючих компаній по обслуговуванню житлового фонду.

  8. Здійснювати своєчасне фінансування та контроль за освоєнням коштів, передбачених у видатках бюджетів на 2012 рік, для виконання робіт на об’єктах житлово-комунального господарства.

 5. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Л.Регусевич), управлінню Державного казначейства у Жидачівському районі (Ю.Гаранчук) своєчасно проводити схеми розрахунків за енергоносії в рахунок субвенцій, передбачених у державному бюджеті на покриття пільг і субсидій.

 6. Відділу з питань НС райдержадміністрації (М.Романів) спільно з управлінням економіки райдержадміністрації (Т.Трембецька):

  1. Вжити конкретних заходів для недопущення виникнення надзвичайних ситуацій в системах життєзабезпечення в осінньо-зимовий період 2012/13 років.

  2. Розробити конкретні пропозиції для внесення до Комплексного плану заходів щодо попередження надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в осінньо-зимовий період 2012/13 років, термін до 01.09.2012р.

10. Управлінню економіки райдержадміністрації (Т.Трембецька) забезпечити контроль за виконанням робіт з підготовки підвідомчих підприємств до роботи в осінньо-зимовий період 2011/12 років та їх координацію.

11.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.В.о. голови,

перший заступник голови

райдержадміністрації (підпис)Роман ГРИЦІВ

Похожие:

Розпорядження голови Жидачiвської районної державної адмiнiстрацiї «07» травня 2012 р. №325 м. Жидачів iconРозпорядження голови Жидачiвської районної державної адмiнiстрацiї «21» травня 2012 р. №347 м. Жидачів
Про внесення змін до показників районного бюджету Жидачівського району на 2012 рік
Розпорядження голови Жидачiвської районної державної адмiнiстрацiї «07» травня 2012 р. №325 м. Жидачів iconРозпорядження голови Жидачiвської районної державної адмiнiстрацiї «0 7» травня 2012 р. №326 м. Жидачів
Про організацію в Жидачівському районі оздоровлення і відпочинку дітей та учнівської молоді влітку 2012 року
Розпорядження голови Жидачiвської районної державної адмiнiстрацiї «07» травня 2012 р. №325 м. Жидачів iconРозпорядження голови Жидачiвської районної державної адмiнiстрацiї «10» травня 2012 р. №3 36 м. Жидачів
Про створення робочої групи із сприяння проведенню чергових виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року
Розпорядження голови Жидачiвської районної державної адмiнiстрацiї «07» травня 2012 р. №325 м. Жидачів iconРозпорядження голови Жидачiвської районної державної адмiнiстрацiї «03» травня 2012 р. №3 12 м. Жидачів
Відповідно до розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 26. 04. 2012 року №263/0/5–12 «Про розподіл субвенцій», та...
Розпорядження голови Жидачiвської районної державної адмiнiстрацiї «07» травня 2012 р. №325 м. Жидачів iconРозпорядження голови Жидачiвської районної державної адмiнiстрацiї «07» травня 2012 р. №3 30 м. Жидачів
Ониськіву Ігорю Івановичу, жителю м. Львів, вул. Кульпарківська, 108 б/15 на території Вербицької сільської ради Жидачівського району...
Розпорядження голови Жидачiвської районної державної адмiнiстрацiї «07» травня 2012 р. №325 м. Жидачів iconРозпорядження голови Жидачiвської районної державної адмiнiстрацiї «11» травня 2012 р. №33 7 м. Жидачів
«Про розподіл субвенції» (надання допомоги малозабезпеченим громадянам області за розпорядженням голови обласної ради), керуючись...
Розпорядження голови Жидачiвської районної державної адмiнiстрацiї «07» травня 2012 р. №325 м. Жидачів iconРозпорядження голови Жидачiвської районної державної адмiнiстрацiї «18» травня 2012 р. №345 м. Жидачів
Йосипа Сліпого, Роком Олекси Новаківського», розпорядження голови Жидачівської райдержадміністрації від 26 березня 2012 року №236...
Розпорядження голови Жидачiвської районної державної адмiнiстрацiї «07» травня 2012 р. №325 м. Жидачів iconРозпорядження голови Жидачiвської районної державної адмiнiстрацiї «2 5» червня 2012 р. №41 7
Про визнання таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 10 травня 2011 року №330
Розпорядження голови Жидачiвської районної державної адмiнiстрацiї «07» травня 2012 р. №325 м. Жидачів iconРозпорядження голови Жидачiвської районної державної адмiнiстрацiї «14» травня 2012 р. №33 9 м. Жидачів
Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки фг «Птиця» для ведення фермерського господарства на території...
Розпорядження голови Жидачiвської районної державної адмiнiстрацiї «07» травня 2012 р. №325 м. Жидачів iconРозпорядження голови Жидачiвської районної державної адмiнiстрацiї «2 4» січня 2012 р. №61 м. Жидачів
Кондаревичу Василю Васильовичу, жителю м. Жидачів, вул.І. Франка, 40/1, Львівської області для ведення особистого селянського господарства...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов