Відділ освіти Немирівської райдержадміністрації icon

Відділ освіти Немирівської райдержадміністраціїНазваниеВідділ освіти Немирівської райдержадміністрації
Дата конвертации27.06.2013
Размер74.4 Kb.
ТипДокументы
скачать >>>

Відділ освіти Немирівської райдержадміністрації


Наказ

Від 15 квітня 2011р. № 126

Про підсумки атестації педагогічних

працівників закладів освіти

Немирівського району в 2010-2011 н.р.


Відповідно до п.4., ст. 54 Закону України «Про освіту», ст..24, 27 Закону України «Про загальну середню освіту», ст. 32 Закону України «Про дошкільну освіту», ст..25 Закону України «Про позашкільну освіту», Типового положення про атестацію педагогічних працівників України, затвердженого наказом МОН України № 930 від 06.10.2010 року, інструктивно-методичних листів Міністерства освіти і науки України «Про застосування деяких норм Типового положення про атестацію педагогічних працівників» від 06.01.11р. № 1/9-6, від 26.01.11р. № 1/9-44, від 22.02.11р. № 1/9-118, на виконання наказу по відділу освіти від 20 жовтня 2010 року № 351 «Про атестацію педагогічних працівників навчально-виховних закладів і установ району в 2010-2011 навчальному році» з метою активізації творчої професійної діяльності педпрацівників, стимулювання безперервної фахової та загальної освіти, якісної роботи, підвищення соціального захисту компетентної педагогічної праці, в навчальних закладах району проведена фахова атестація педагогічних працівників.

Всього в цьому навчальному році на всі види категорій та розрядів атестувалося 141 педпрацівник (13,9%). З них: 115 вчителів (13,9%), 4 вихователя ГПД (33,3%), 2 педагога-організатора (10%), 1 соціальний педагог (30,3%), 2 вихователя-методиста ДНЗ (50%), 11 вихователів ДНЗ (12%), 2 музичні керівники ДНЗ (9,5%), 1 практичний психолог ДНЗ (50%), 1 інструктор з фізкультури (50%) та 2 керівників гуртків (18%).

Із проатестованих педпрацівників 122 мають вищу педагогічну освіту та 19– середню спеціальну.

За результатами атестації визнано такими, що відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії:

- «спеціаліст вищої категорії» – 42 чол.

- «спеціаліст першої категорії» – 17 чол.

- «спеціаліст» - 2 чол.

- тарифний розряд (з с/спец. освітою) - 14 чол.

^ Присвоєно кваліфікаційну категорію:

- «спеціаліст вищої категорії» – 12 чол.

- «спеціаліст першої категорії» – 24 чол.

- «спеціаліст другої категорії» - 22 чол.

- «спеціаліст» - 1 чол.

Встановлено:

- 9-й тарифний розряд (з с/спец. освітою) - 7 чол.

Присвоєно педагогічні звання:

  • «вчитель –методист»:

1. Зозулі Леоніду Васильовичу, вчителю трудового навчання

Криковецької ЗОШ І-ІІІ ст..

2. Яхно Зої Петрівні, вчителю початкових класів Кіровської ЗОШ І-ІІІ

ст..

- «старший учитель»:

1. Слюсар Ірині Василівні, вчителю української мови та літератури

Брацлавської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

2. Тарасовій Зої Семенівні, вчителю російської мови Брацлавської ЗОШ

І-ІІІ ст.. №1.

3. Павленко Тетяні Анатоліївні, вчителю біології НВК №1 м.Немирова.

4. Заєць Катерині Володимирівні, вчителю початкових класів

Брацлавської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

5. Баранову Олександру Анатолійовичу, вчителю трудового навчання

Ковалівської ЗОШ І-ІІІ ст..

6. Лютенко Людмилі Іванівні, вчителю української мови та літератури

Ковалівської ЗОШ І-ІІІ ст..

  1. Чернаті Олені Валентинівні, вчителю початкових класів Ковалівської ЗОШ І-ІІІ ст..- «старший вихователь»:

1. Олещук Надії Трохимівні, вихователю-методисту Немирівського ДНЗ

№4 «Сонечко».

- «вихователь - методист»:

1. Адаменко Тетяні Володимирівні, вихователю Немирівського ДНЗ №3

«Дзвіночок».


- «керівник гуртка - методист»:

1. Янушкевич Ользі Миколаївні, керівнику вокального гуртка

Немирівського БДЮТ.

2. Вертипороху Василю Володимировичу, керівнику літературно-

краєзнавчого гуртка Немирівського БДЮТ.


За підсумками атестації прийнято рішення нагородити 36 педагогічних працівників району грамотами відділу освіти. Серед них 26 учителів, 2 вихователя ГПД, 1 педагог-організатор, 1 соціальний педагог, 5 вихователів ДНЗ та 1 інструктор з фізичної культури ДНЗ. Порушено клопотання перед атестаційною комісією управління освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації про нагородження нагрудним знаком «Відмінник освіти України» - 1 вчителя, Почесною грамотою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України – 2 вчителів та 1 вихователя ДНЗ, Почесною грамотою управління освіти і науки Вінницької облдержадміністрації – 23 вчителя, 1 – вихователя ГПД, 1 – вихователя-методиста ДНЗ та 1- вихователя ДНЗ.

Атестація педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів, дошкільних навчальних закладів та позашкільних навчальних закладів перебуває на постійному контролі районного методичного кабінету та відділу освіти. Протягом навчального року питання щодо організації та проведення атестації педпрацівників неодноразово заслуховувалось на нарадах керівників НВЗ. Для надання консультативної допомоги щодо атестації педпрацівників відповідно до вимог Типового положення про атестацію педагогічних працівників затвердженого наказом МОН України № 930 від 06.10.2010 року, яке набрало чинності 30 грудня 2010 р. у лютому місяці було проведено інструктивно-методичну нараду для директорів шкіл та завідувачів ДНЗ, а також інструктивно-методичний семінар для завучів та секретарів атестаційних комісій. Атестаційні комісії НВЗ та ДНЗ отримали

(в електронному варіанті) методичні рекомендації щодо атестації педпрацівників нормативні документи, інструктивно-методичні листи МОН України, зразки написання характеристик та оформлення атестаційних листів, пам'ятки для тих, хто претендує на присвоєння кваліфікаційних категорій, алгоритми роботи атестаційних комісій, зразки звітної документації, тощо).

З метою забезпечення вимог Типового положення про атестацію педагогічних працівників України, дотримання принципів демократизму, об'єктивності, гласності та прозорості при проведенні атестації розроблена пам′ятка для перевірки діяльності атестаційних комісій при закладах освіти. Працівники КЗ «Немирівський РМК» та інші члени районної атестаційної комісії вивчали роботу педагогічних працівників, які претендували на присвоєння та на відповідність раніше присвоєної кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії», а також на присвоєння педагогічних звань.

Атестація 2010-2011 року пройшла згідно плану. Всі педпрацівники, які подали заяви на атестацію, проатестовані ( 118 в черговому порядку та 23 – позачергово). Звернень до районної атестаційної комісії з заявами про перегляд рішення шкільної атестаційної комісії не було. Засідання шкільних атестаційних комісій пройшли згідно складеного графіка, у визначені строки та організовано.

Актуальним залишається питання забезпечення педпрацівників, які атестувалися курсами підвищення кваліфікації. Під час атестації 2010-2011 н.р. з умовою проходження курсів атестовано 6 чол., що є порушенням п.1.7 Типового положення і свідчить про недоліки в перспективному плануванні курсів підвищення кваліфікації (Обідненська ЗОШ І-ІІІ ст., Райгородська ЗОШ І-ІІІ ст., Великобушинська ЗОШ І-ІІ ст., Никифоровецька ЗОШ І-ІІ ст., Муховецький ДНЗ, Немирівський БДЮТ). Певні труднощі виникали у секретарів шкільних атестаційних комісій з оформленням атестаційних листів за новими зразками.

У наступному 2011-2012 навчальному році з метою якісної організації атестаційного періоду необхідно спрямувати діяльність закладів освіти на:

1. Забезпечення дотримання нормативно-правових засад та чіткого алгоритму структури атестаційного циклу, якісного оформлення атестаційних листів, управлінських документів, звітів про атестацію.

2. Системну організацію атестації педкадрів, роботи у міжкурсовий та міжатестаційний період, удосконалення системи об′єктивної комплексної оцінки рівня кваліфікації, професійної майстерності педагогів відповідно до вимог Типового положення.

3. Стимулювання самовдосконалення діяльності та особистісного зростання педагогічних кадрів, підвищення кваліфікації, педагогічної майстерності та якості навчально-виховного процесу через самоосвіту,

розвиток компетентності, рівня професійної майстерності та самореалізацію.

4. Сприяння розвитку творчості педагогів, виявлення , вивчення, узагальнення та поширення оригінального й інноваційного досвіду, накопичення його у шкільних та районній відеотеках (медіатеках).

Враховуючи зазначене вище,

НАКАЗУЮ:

1. Визнати організаційно-управлінську діяльність навчально-виховних закладів району з атестації педагогічних працівників у 2011-2012 н.р. задовільною, такою, що відповідає державним вимогам та стимулює підвищення професійного росту педагогічних працівників.


2. Керівникам НВЗ району у 2011-2012 навчальному році:

2.1. Управлінську діяльність спрямувати на особистісне зростання педагогічних кадрів через розвиток компетентності, рівня професійної майстерності кожного та самореалізацію особистості вчителів.

2.2. Планування курсової перепідготовки працівників ЗНЗ проводити з урахуванням термінів їх атестації, а також п.1.7 та 3.20 Типового положення про атестацію педагогічних працівників.

2.3. Забезпечити дотримання нормативно-правових засад атестаційного процесу, якість оформлення атестаційних матеріалів та управлінських документів.

2.4. Підвищити рівень взаємодії психологічної служби з педкадрами та адміністрацією щодо супроводу атестаційного періоду.
2.5. Удосконалити систему об′єктивної комплексної оцінки рівня кваліфікації, професійної майстерності педагогів відповідно до вимог Типового положення, критеріїв та показників результативності їх педагогічної діяльності, застосовуючи різноманітні методики експертизи їх професійної діяльності.

2.6. Активізувати творчу роботу вчителів, які можуть претендувати на присвоєння та яким присвоєно вищу кваліфікаційну категорію та педагогічні звання «старший учитель», «старший вихователь», «учитель-методист», «вихователь-методист», «керівник гуртка-методист» тощо, з підготовки публікацій у педагогічній пресі, створення власних методичних розробок, поповнення шкільних та районної відеотек (медіатек) матеріалами передового педагогічного досвіду.


3. Комунальному закладу «Немирівський РМК»:

3.1. Продовжити системну роботу з підвищення педагогічної майстерності, компетентності вчителів, виявлення, вивчення, узагальнення та поширення оригінального й інноваційного досвіду.

3.2. Продовжити у 2011-2012 навчальному році позитивну практику проведення інструктивно-методичних нарад, практичних семінарів, консультацій для управлінських кадрів та секретарів атестаційних комісій з питань атестації педпрацівників.

3.3. Підготувати та розповсюдити на навчально-виховні заклади району методичні рекомендації щодо планування, організації та проведення атестації педкадрів відповідно до вимог Типового положення про атестацію педагогічних працівників України, затвердженого наказом МОН України № 930 від 06.10.2010 року.

3.4. Забезпечити поповнення районної відеотеки (медіатеки) матеріалами передового педагогічного досвіду.


4. Наказ про підсумки атестації довести до відома керівників

навчально-виховних закладів району.


5. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника начальника

відділу освіти Чегу В.А.


Начальник відділу освіти Л.В.Зозуля


Вик. Януш І.М.Похожие:

Відділ освіти Немирівської райдержадміністрації iconВідділ освіти Немирівської райдержадміністрації Наказ від 20 жовтня 2011 року №305
Міністерстві юстиції України 14 грудня 2010 р за №1255/18550 та розпорядження Немирівської районної державної адміністрації Вінницької...
Відділ освіти Немирівської райдержадміністрації iconВідділ освіти Немирівської райдержадміністрації Наказ від 26 квітня 2011 року №141
На підставі клопотання атестаційної комісії Немирівської спеціальної загальноосвітньої школи – інтернату інтенсивної педагогічної...
Відділ освіти Немирівської райдержадміністрації iconВідділ освіти Немирівської райдержадміністрації Наказ від 09 вересня 2011 року №255
Семененко О. Д. – заступник директора з навчально-виховної роботи Ковалівської зош І-ІІІ ст
Відділ освіти Немирівської райдержадміністрації iconВідділ освіти Немирівської райдержадміністрації
Учні та вчителі виходять на околиці своїх сіл та селищ, прибирають береги рік, ставків та потічків. Біля вже відомих криничок та...
Відділ освіти Немирівської райдержадміністрації iconВідділ освіти Немирівської райдержадміністрації
Немирів, Брацлавська №1 та Брацлавська №2, Байраківська,Ситковецька,Чуківська, Бугаківська, Воловодівська, Новообіходівська, Вовчоцька,...
Відділ освіти Немирівської райдержадміністрації iconВідділ освіти Немирівської райдержадміністрації Наказ від 09 вересня 2011 року №254
України 14 грудня 2010 р за №1255/18550 (далі – Типове положення) та з метою активізації освітнього процесу, підвищення якості роботи...
Відділ освіти Немирівської райдержадміністрації iconВідділ освіти Немирівської райдержадміністрації
«Освіта і наука України» єдиної державної системи цивільного захисту України в 2011 році, пункт 4, а також Положення про обласний...
Відділ освіти Немирівської райдержадміністрації iconКіцманська районна державна адміністрація відділ освіти, молоді та спорту
Проінформувати про проведену роботу до 02. 11. 2012 р відділ освіти, молоді та спорту Кіцманської райдержадміністрації (Галіцька...
Відділ освіти Немирівської райдержадміністрації iconВідділ освіти 59300 м. Кіцмань, вул. Шевченка, 7 тел. (03736) 2-13-54, факс 2-23-92
Головного управління освіти І науки Чернівецької облдержадміністрації від 12. 09. 2011 №01-31/2076 щодо відвідування учнями занять...
Відділ освіти Немирівської райдержадміністрації iconВідділ освіти 59300 м. Кіцмань, вул. Шевченка, 7 тел. (03736) 2-13-54, факс 2-23-92
З метою запобігання харчових отруєнь І гострих кишкових інфекцій у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах району відділ...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов