Немирівська районна державна адміністрація вінницької області icon

Немирівська районна державна адміністрація вінницької областіНазваниеНемирівська районна державна адміністрація вінницької області
Дата конвертации27.06.2013
Размер75.41 Kb.
ТипДокументы
скачать >>>

У
К Р А Ї Н А

НЕМИРІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

В І Д Д І Л О С В І Т И


22800, м.Немирів, вул. Некрасова 9, тел.(факс)2-28-18

e-mail: osvitanemirov@ukr.net


Наказ

від 13 квітня 2012р. № 174

Про підсумки атестації педагогічних

працівників закладів освіти

Немирівського району в 2011-2012 н.р.


Відповідно до частини четвертої ст. 54 Закону України «Про освіту», частини першої ст. 27 Закону України «Про загальну середню освіту», частини першої ст. 32 Закону України «Про дошкільну освіту», ст..25 Закону України «Про позашкільну освіту», Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 930 від 06 жовтня 2010 р. № 930 (далі Типове положення), Змін до Типового положення затвердженими наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 20 грудня 2011 р. № 1473 інструктивно-методичних листів Міністерства освіти і науки України «Про застосування деяких норм Типового положення про атестацію педагогічних працівників» від 22.02.11р. № 1/9-118, на виконання наказів по відділу освіти від 09 вересня 2011 року № 254 «Про атестацію педагогічних працівників навчально-виховних закладів і установ освіти Немирівського району в 2011-2012 навчальному році» та від 04.11.2011 р. № 320 «Про проведення атестації педагогічних працівників Немирівського району у 2011-2012 навчальному році», з метою активізації творчої професійної діяльності педпрацівників, стимулювання безперервної фахової та загальної освіти, якісної роботи, підвищення соціального захисту компетентної педагогічної праці, в навчальних закладах району проведена фахова атестація педагогічних працівників.

Всього в цьому навчальному році на всі види категорій та розрядів атестувалося 169 педпрацівників (17,6%). З них – 150 вчителів (20,4%), 2 вихователі ГПД (16,7%), 2 педагога-організатора (11%), 9 вихователів ДНЗ (10,8%), 1 музичний керівник ДНЗ (4,8%), 1 практичний психолог НВЗ (9,1%), 1 вчитель-логопед (33,3%), 3 методиста РМК (30%).

Із проатестованих педпрацівників 145 мають вищу педагогічну освіту та 24 – середню спеціальну чи базову вищу освіту.

За результатами атестації визнано такими, що відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії:

- «спеціаліст вищої категорії» – 54 чол.

- «спеціаліст першої категорії» – 31 чол.

- «спеціаліст другої категорії» - 2 чол.

- «спеціаліст» - 1 чол.

^ Присвоєна кваліфікаційна категорія:

- «спеціаліст вищої категорії» – 23 чол.

- «спеціаліст першої категорії» – 8 чол.

- «спеціаліст другої категорії» - 26 чол.

визнано такими, що відповідають раніше встановленим

тарифним розрядам - 19 чол.

Встановлено 9-й тарифний розряд - 5 чол.

Присвоєні педагогічні звання:

  • «вчитель –методист»:

1. Стебновській Наталі Іванівні, вчителю української мови та літератури

НВК №2 м.Немирова;

2. Левицькій Раїсі Максимівні, вчителю біології НВК №2 м.Немирова.


- «старший учитель»:

  1. Кудлаєнку Анатолію Артемовичу, вчителю фізики НВК №2 м.Немирова.

  2. Глазковій Олені Михайлівні, вчителю фізичної культури НВК №2 м.Немирова.

  3. Сімон Наталії Яківні, вчителю початкових класів НВК №2 м.Немирова.

  4. Музичук Наталії Віталіївні, вчителю початкових класів Обідненської ЗОШ І-ІІІ ст..

  5. Гавенку Віталію Єремійовичу, вчителю математики Дубовецької ЗОШ І-ІІІ ст..

  6. Гавенко Валентині Григорівні, вчителю математики Дубовецької ЗОШ І-ІІІ ст..

  7. Чернецькій Раїсі Миколаївні, вчителю основ здоров'я

Вищекропивнянської ЗОШ І-ІІІ ст..

8. Семененко Ользі Дмитрівні, вчителю хімії Ковалівської ЗОШ І-ІІІ ст..

9. Чухно Надії Іванівні, вчителю української мови та літератури

Ковалівської ЗОШ І-ІІІ ст..

10. Сташевській Світлані Петрівні, вчителю початкових класів Бугаківської

ЗОШ І-ІІІ ст..

11. Афанащенко Жанні Петрівні, вчителю історії правознавства та етики

Вовчоцької ЗОШ І-ІІ ст..


Визнано такими , що відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «вчитель –методист» 8 учителів та педагогічному званню «старший учитель» - 11 учителів.

За підсумками атестації прийнято рішення нагородити 55 педагогічних працівників району грамотами відділу освіти. Серед них 47 учителів, 2 вихователя ГПД, 1 практичний психолог, 4 вихователя ДНЗ, 1 методист РМК. Порушено клопотання перед атестаційною комісією управління освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації про нагородження Почесною грамотою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України – 4 вчителів та 1 вихователя ДНЗ, Почесною грамотою управління освіти і науки Вінницької облдержадміністрації – 30 вчителів, 1 – вихователя ДНЗ та 2 методистів РМК.

З метою забезпечення вимог Типового положення про атестацію педагогічних працівників, дотримання принципів демократизму, об'єктивності, гласності та прозорості при проведенні атестації використовувалась пам′ятка для перевірки діяльності атестаційних комісій при закладах освіти. Працівники КЗ «Немирівський РМК» та інші члени районної атестаційної комісії вивчали роботу педагогічних працівників, які атестувались на відповідність раніше присвоєних кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічних звань, а також тих, хто претендували на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та на присвоєння педагогічних звань «вчитель-методист», «старший учитель».

Впродовж навчального року питання щодо організації та проведення атестації педпрацівників неодноразово заслуховувалось на нарадах керівників НВЗ. З метою надання практичної допомоги в ході атестації педпрацівників методисти КЗ «Немирівський РМК» постійно надавали консультації педпрацівникам, які атестувалися; розроблені та надіслані в НВЗ методичні рекомендації щодо створення портфоліо педпрацівника під час атестації; у березні 2012 р. проведена інструктивно-методична нарада для керівників навчально-виховних закладів та секретарів атестаційних комісій.


Атестація 2011-2012 року пройшла згідно плану. Всі 169 педпрацівників, які подали заяви на атестацію, проатестовані ( 165 в черговому порядку та 4 – позачергово). Звернень до районної атестаційної комісії з заявами про перегляд рішення шкільної атестаційної комісії не було. Засідання шкільних атестаційних комісій пройшли згідно складеного графіка, у визначені строки та організовано.

Педагогічні працівники, які атестувалися в 2011-2012 н.р. забезпечені курсами підвищення кваліфікації по своєму фаху. Але актуальним залишається питання забезпечення курсами педпрацівників, які атестувалися і мають навантаження з кількох предметів (п.3.20 Типового положення). Без курсів по додаткових предметах атестовано 37 педпрацівників.

Під час атестації в школах виявлені випадки формального підходу до оформлення атестаційних матеріалів, які подавалися на розгляд районної атестаційної комісії (Рубанська ЗОШ І-ІІІ ст.., Ситковецька ЗОШ І-ІІІ ст.., Зяньковецька ЗОШ І-ІІІ ст., Мельниківська ЗОШ І-ІІІ ст.., Марксівська ЗОШ І-ІІ ст.., Червонянська ЗОШ І-ІІ ст..). Секретарі більшості атестаційних комісій І рівня мали певні труднощі з оформленням атестаційних листів за новими зразками.

У наступному 2012-2013 навчальному році з метою якісної організації атестаційного періоду необхідно спрямувати діяльність закладів освіти на:

1. Удосконалення планування курсової перепідготовки працівників ЗНЗ

з урахуванням термінів атестації педагогічних працівників та

забезпечення вимог Типового положення (п.1.7 та п.3.20).

2. Забезпечення системної організації проведення атестації

педпрацівників, сприяння розвитку творчості, неперервному

підвищенню їх професійного рівня.

3. Удосконалення системи об′єктивної комплексної оцінки рівня

кваліфікації, професійної майстерності педагогів відповідно до вимог

Типового положення про атестацію, критеріїв та показників

результативності педагогічної діяльності.

4. Посилення контролю за дотриманням нормативно-правових засад

атестаційного процесу, чіткого алгоритму структури атестаційного

циклу, за якістю оформлення атестаційних листів, управлінських

документів, звітів про атестацію.

5. Сприяння розвитку творчості педагогів, виявлення, вивчення

узагальнення та поширення оригінального й інноваційного досвіду,

накопичення його у шкільних та районній відеотеках (медіатеках).

Враховуючи зазначене вище,

НАКАЗУЮ:

1. Визнати організаційно-управлінську діяльність навчально-виховних закладів району з атестації педагогічних працівників у 2011-2012 н.р. задовільною, такою, що відповідає державним вимогам та стимулює підвищення професійного росту педагогічних працівників.


2. Керівникам НВЗ району у 2012-2013 навчальному році:

2.1. Спрямувати управлінську діяльність на особистісне зростання педагогічних кадрів через розвиток компетентності, рівня професійної майстерності кожного та самореалізацію особистості вчителів.

2.2. Удосконалити планування курсової перепідготовки працівників ЗНЗ з урахуванням термінів їх атестації, а також п.1.7 та 3.20 Типового положення.

2.3. Посилити контроль за дотриманням нормативно-правових засад атестаційного процесу, за якістю оформлення атестаційних листів, управлінських документів, звітності.

2.4. Удосконалити систему об′єктивної комплексної оцінки, критеріїв та показників рівня кваліфікації, професійної майстерності педагогів відповідно до вимог Типового положення , застосовуючи різноманітні методики експертизи їх професійної діяльності.

2.5. Підвищити рівень взаємодії психологічної служби з педкадрами та адміністрацією щодо супроводу атестаційного періоду.

2.6. Забезпечити поповнення шкільних та районної медіатеки матеріалами з досвіду роботи творчих педпрацівників, які мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічні звання, а також можуть претендувати на їх присвоєння.

2.7. Активізувати творчу роботу вчителів з підготовки публікацій у педагогічній пресі.


3. Комунальному закладу «Немирівський РМК»:

3.1. Продовжити системну роботу з підвищення педагогічної майстерності, компетентності вчителів.

3.2. Продовжити виявлення, вивчення, узагальнення та поширення оригінального й інноваційного досвіду.

3.3. Забезпечити поповнення районної медіатеки матеріалами досвіду педагогічних працівників, які атестуються на присвоєння та на відповідність раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічним званням.

3.4. Підготувати методичні рекомендації з питань організації та проведення атестації педкадрів відповідно до вимог Типового положення,

оформлення атестаційних листів та нагородних матеріалів на педпрацівників.

3.5. Продовжити у 2012-2013 навчальному році позитивну практику проведення інструктивно-методичних нарад, практичних семінарів, консультацій для управлінських кадрів та секретарів атестаційних комісій з питань атестації педпрацівників.


4. Наказ про підсумки атестації довести до відома керівників

навчально-виховних закладів району.


5. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника начальника

відділу освіти В.А.Чегу.


Начальник відділу освіти Михайло Чорний


Вик. Януш І.М.Похожие:

Немирівська районна державна адміністрація вінницької області iconНемирівська районна державна адміністрація вінницької області
Немирівської райдержадміністрації від 19 жовтня 2012 року (протокол засідання №1)
Немирівська районна державна адміністрація вінницької області iconНемирівська районна державна адміністрація вінницької області
Внести зміни до Календаря проведення Спартакіади учнів Немирівщини наступним чином
Немирівська районна державна адміністрація вінницької області iconНемирівська районна державна адміністрація вінницької області
Комунікативних умінь та сприяння процесу становлення позитивних відносин у дитячій групі, зміцнення психологічних та емоційних стосунків...
Немирівська районна державна адміністрація вінницької області iconНемирівська районна державна адміністрація вінницької області
Вінницькій області працюватиме делегація з Хмельницької області в другий етап з 15 по 21 серпня 2012 року. З метою визначення підготовленості...
Немирівська районна державна адміністрація вінницької області iconНемирівська районна державна адміністрація вінницької області
Про заходи щодо підготовки та проведення в Україні у 2012 році Року спорту та здорового способу життя та листа управління освіти...
Немирівська районна державна адміністрація вінницької області iconНемирівська районна державна адміністрація вінницької області
Відповідно до п. 1 Типового положення про атестацію педагогічних працівників затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від...
Немирівська районна державна адміністрація вінницької області iconНемирівська районна державна адміністрація вінницької області
Відповідно до п. 1 Типового положення про атестацію педагогічних працівників затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від...
Немирівська районна державна адміністрація вінницької області iconНемирівська районна державна адміністрація Відділ освіти Районний методичний кабінет Немирів 2012-2013 навчальний рік Інформаційно-методичний бюлетень «Освіта Немирівщини»
Спільне навчання батьки і спеціалісти сприймають по-різному: як педагогічну проблему, організаційне питання, проблему моральних,...
Немирівська районна державна адміністрація вінницької області iconУкраїна коломийська районна державна адміністрація івано-франківської області відділ освіти

Немирівська районна державна адміністрація вінницької області iconЗапит* на інформацію
Розпорядник інформації Хмельницька районна державна адміністрація Хмельницької області
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов