Проект icon

ПроектНазваниеПроект
Дата конвертации28.06.2013
Размер73.2 Kb.
ТипПостанова
скачать >>>

ПРОЕКТ

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 2009 р. № 

Київ


Про внесення змін до Порядку і умов здійснення митного контролю

товарів та інших предметів, що переміщуються (пересилаються)

через митний кордон у міжнародних поштових відправленнях і

Порядку і умов здійснення митного контролю товарів та інших предметів,

що переміщуються (пересилаються) через митний кордон у

міжнародних експрес-відправленнях
Кабінет Міністрів України постановляє:


1. Внести до Порядку і умов здійснення митного контролю товарів та інших предметів, що переміщуються (пересилаються) через митний кордон у міжнародних поштових відправленнях, Порядку і умов здійснення митного контролю товарів та інших предметів, що переміщуються (пересилаються) через митний кордон у міжнародних експрес-відправленнях, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2002 р. № 1948 (Офіційний вісник України, 2003 р., № 1 (17.01.2003), ст. 11), зміни, що додаються.


2. Мiнiстерствам та іншим центральним органам виконавчої влади привести власні нормативно-правові акти у вiдповiднiсть з цією постановою.


3. Ця постанова набирає чинності через 45 днів з дня її опублікування.^ Прем’єр-міністр України

Ю.Тимошенко

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України

від 2009 р. № 


^ ЗМІНИ,

що вносяться до Порядку і умов здійснення митного контролю товарів та

інших предметів, що переміщуються (пересилаються) через митний кордон

у міжнародних поштових відправленнях


1. У пункті 2 слова та цифри: „від 17 серпня 2002 р. № 1155 „Про затвердження Правил надання послуг поштового зв’язку” (Офіційний вісник України, 2002 р., № 34, ст. 1586)” замінити словами та цифрами: „від 5 березня 2009 р. № 270 „Про затвердження Правил надання послуг поштового зв’язку” (Офіційний вісник України, 2009 р., № 23, ст. 750)”.


2. В пункті 4 слова „за погодженням із” замінити словом „та”.


3. Підпункт „б” пункту 7 викласти у такій редакції:


„б) вантажна митна декларація – у разі пересилання громадянами у відправленнях товарів та інших предметів, сумарна митна вартість яких перевищує 1000 євро та/або загальна вага яких перевищує 100 кг, а також в інших випадках, передбачених законодавством;”.


4. Пункт 17 доповнити абзацом другим такого змісту:


„Під час здійснення митного оформлення товарів та інших предметів, що надходять на адресу громадян чи пересилаються громадянами у відправленнях, сумарна митна вартість яких не перевищує 200 євро та (або) загальна вага яких не перевищує 50 кг, зазначені в абзаці першому цього пункту документи про здійснення відповідних видів контролю (відмітки органів державної влади) не вимагаються.”.


5. Пункт 20 викласти у такій редакції:


„Нарахування податків і зборів під час митного оформлення товарів та інших предметів здійснюється:


за вантажною митною декларацією, у разі, коли для декларування використовується вантажна митна декларація;


за оглядовим розписом М 15 (зразок додається) в порядку, встановленому спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади в галузі митної справи, у разі, коли адресатом (одержувачем) є громадянин.”.


6. Пункт 21 вилучити. У зв’язку з цим пункти 22 – 28 вважати, відповідно, пунктами 21 – 27.

____________

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України

від 2009 р. № 


^ ЗМІНИ,

що вносяться до Порядку і умов здійснення митного контролю товарів та

інших предметів, що переміщуються (пересилаються) через митний кордон

у міжнародних експрес-відправленнях  1. У пункті 2:абзац перший після слів „експрес-перевізник” доповнити словами „міжнародне експрес-відправлення”;


абзац дев’ятий вилучити;


у зв’язку з цим абзаци десятий, одинадцятий вважати відповідно абзацами дев’ятим, десятим.


Доповнити пункт абзацом одинадцятим такого змісту:


„місце зберігання міжнародних експрес-відправлень – спеціально визначене й обладнане експрес-перевізником складське приміщення чи відокремлена експрес-перевізником частина приміщення (відгороджена територія, що виключає можливість вилучення відправлень поза митним контролем), що призначені для зберігання міжнародних експрес-відправлень під митним контролем. Митний орган визначає місце зберігання міжнародних експрес-відправлень зоною митного контролю.”  1. Пункт 3 викласти у такій редакції:„Митний контроль і митне оформлення товарів та інших предметів здійснюється митним органом, у зоні діяльності якого розташована центральна (регіональна) сортувальна станція або митним органом, у зоні діяльності якого розташований відправник або одержувач (проживає або тимчасово перебуває громадянин).


Якщо для декларування товарів та інших предметів відповідно до законодавства використовується вантажна митна декларація, митний контроль і митне оформлення здійснюється митним органом, у зоні діяльності якого розташований відправник або одержувач (проживає або тимчасово перебуває громадянин). ”.  1. Пункти 8 та 9 викласти у такій редакції:„8. Для декларування використовуються:


а) митна декларація М 16 – у разі пересилання громадянами або надходження відправлень на адреси громадян, сумарна митна вартість товарів (предметів) у яких перевищує суму, еквівалентну 200 євро, та (або) загальна вага яких більше 50 кг;

б) вантажна митна декларація – у разі пересилання громадянами у відправленнях товарів та інших предметів, сумарна митна вартість яких перевищує 1000 євро та/або загальна вага яких перевищує 100 кг, а також в інших випадках, передбачених законодавством.”.


9. Порядок заповнення митної декларації М 16 визначається спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади в галузі митної справи.


Бланки митної декларації М 16, зразок якої додається, виготовляються перевізником або роздруковуються за допомогою комп’ютера.”.  1. У пункті 19:слова „або митної декларації” вилучити;


доповнити пункт абзацом другим такого змісту:


„Митне оформлення товарів та інших предметів, для декларування яких вантажна митна декларація чи митна декларація М 16 не використовуються, здійснюється у порядку, встановленому спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади в галузі митної справи.”.  1. Пункт 20 доповнити абзацом другим такого змісту:„Під час здійснення митного оформлення товарів та інших предметів, що надходять на адресу громадян чи пересилаються громадянами у відправленнях, сумарна митна вартість яких не перевищує 200 євро та (або) загальна вага яких не перевищує 50 кг, (крім вогнепальної зброї всіх видів і боєприпасів до неї, холодної зброї та інших предметів, спеціально призначених для нападу чи оборони, лікарських засобів, радіоактивних речовин) зазначені в абзаці першому цього пункту документи про здійснення відповідних видів контролю (відмітки органів державної влади) не вимагаються.”.


6. Пункт 23 вилучити. У зв’язку з цим пункти 24 – 33 вважати, відповідно, пунктами 23 – 32.


7. Пункт 26 викласти у такій редакції:


„Нарахування податків і зборів під час митного оформлення товарів та інших предметів здійснюється:


за вантажною митною декларацією, у разі, коли для декларування використовується вантажна митна декларація;


за митною декларацією М 16, у разі, коли одержувачем є громадянин, в порядку, встановленому спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади в галузі митної справи.”.


8. Абзац четвертий пункту 28 після слів „(ліцензування, сертифікація тощо”) та пункт 30 після слова „торгівлі” доповнити словами в дужках:


„(крім випадків, коли відправлення адресовані громадянам або пересилаються громадянами та сумарна митна вартість товарів в яких не перевищує 200 євро, а загальна вага не перевищує 50 кг за виключенням вогнепальної зброї всіх видів і боєприпасів до неї, холодної зброї та інших предметів, спеціально призначених для нападу чи оборони, лікарських засобів, радіоактивних речовин)”.

____________Похожие:

Проект iconПредложения бюджетного комитета и других в проект бюджета на 2000 г
В процессе рассмотрения в правительственный проект бюджета включено дополнительно 17 статей и исключено 43 статьи, что кардинально...
Проект iconПроект єс презентує результати аналізу аграрного сектору України Київ, 13 грудня 2005
В цьому контексті Представництво єк започаткувала проект «Аналіз аграрного сектору України з метою підготовки секторальної програми...
Проект iconПроект фінансується Європейським Союзом проект «місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Тел./факс: (+380 44)

Проект iconПроект спів-фінансується Європейським Союзом
Проект «Ефективне управління трудовою міграцією та її кваліфікаційними аспектами»
Проект iconШановна Оксано Петрівно! Мінекономіки розглянуло проект закон
Мінекономіки розглянуло проект Закону України „Про єдиний соціальний внесок (далі проект Закону), надісланий листом Ради підприємців...
Проект iconПроект
М63 Проект «Человек Будущего». Высшая критериология. Философия жизнеутверждения. Тула: иам, 2003. 288 с
Проект iconПривет всем!
Я пока никого никуда не ставлю мы обсуждаем проект. Так давайте его и обсуждать как проект
Проект iconПроект «Велике читання»: практика проведення у світі. (дайджест за матеріалами фахових видань та Інтернет – ресурсів)
До розділів дайджесту включено: проект «Одна книга», «Одна книга – два города: Москва и Чикаго», Американская программа "The Big...
Проект iconРегиональный проект поддержки защиты беженцев
Цели: планирование деятельности Ожидаемый результат: Проект плана разработан; консультации проведены с партнерами
Проект iconУкраїнсько-нідерландський проект “Впровадження нового Цивільного кодексу в Україні”
Проект здійснюється за підтримки Міністерства закордонних справ Нідерландів Програма матра
Проект iconНеприбуткова організація «Асоціація «Інноваційні підприємства України» Проект: «Проект будівництва підприємства з виробництва тазостегнових імплантатів»
Проект будівництва підприємства з виробництва тазостегнових імплантатів з нанесенням біоактивного покриття (10 000 штук на рік),...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов