Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області 03. 09. 2012 Рахів №345 зареєстровано в Рахівському районному управлінні юстиції icon

Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області 03. 09. 2012 Рахів №345 зареєстровано в Рахівському районному управлінні юстиціїНазваниеРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області 03. 09. 2012 Рахів №345 зареєстровано в Рахівському районному управлінні юстиції
Дата конвертации13.12.2012
Размер57.32 Kb.
ТипРозпорядження
скачать >>>
УКРАЇНА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови Рахівської районної державної адміністрації

Закарпатської області


03.09.2012 Рахів № 345


ЗАРЕЄСТРОВАНО


в Рахівському районному

управлінні юстиції

10 вересня 2012 р.

за № 12/394


Про підготовку і проведення приписки громадян України

1996 року народження до районної призовної дільниці

у січні-березні 2013 року


Відповідно до статей 6, 27 і 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статті 14 Закону України „Про військовий обов’язок і військову службу”, на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 10.07.12 № 322 „Про підготовку і проведення приписки громадян України 1996 року народження до призовних дільниць у січні-березні 2013 року”, з метою організованого проведення приписки громадян до районної призовної дільниці:


1. Провести протягом січня-березня 2013 року приписку громадян чоловічої статі 1996 року народження до районної призовної дільниці.


2. Утворити комісію з питань приписки юнаків 1996 року народження до районної призовної дільниці (далі – комісія з приписки) у складі згідно з додатком.


3. Комісії з приписки розпочати роботу з 10 січня 2013 року.


  1. Відділу охорони здоров’я райдержадміністрації (Брехлійчук П.П.):

4.1. Забезпечити необхідними реактивами, медикаментами, інстру-ментарієм та рентгеноплівками лабораторію і рентген-кабінетом для якісного проведення аналізів юнаків до 24 грудня 2012 року.

4.2. Для проведення медичного огляду юнаків:

- забезпечити лікарів медичної комісії необхідними медикаментами, інструментами, медичним обладнанням та господарським майном згідно з додатком 6 наказу Міністра оборони України від 14 серпня 2008 року № 402 до 08 січня 2013 року;

- призначити наказом по районній лікарні медичну комісію з дублерами у складі згідно з додатком, копію наказу подати в районний військовий комісаріат до 17 грудня 2012 року.


4.3. Забезпечити, проведення медичного огляду юнаків, які підлягають приписці згідно з графіком, за днями явки, з метою визначення їх ступеню придатності до військової служби.

    1. Провести необхідні стаціонарні або амбулаторні обстеження юнаків, які мають відхилення у стані здоров’я, згідно з направленнями комісії з приписки.

4.5. Спланувати заходи з перевезення юнаків, які знаходяться на стаціонарному обстеженні в районній лікарні і потребують додаткового обстеження в умовах обласних лікувальних закладів.

4.6. Виділити у відділеннях районної лікарні необхідну кількість ліжко-місць та забезпечити якісне і всебічне обстеження юнаків з наданням актів обстеження стану здоров’я у військовий комісаріат у встановлений термін.

Розрахунок забезпечення призовникам ліжко-місць у районній лікарні та перелік обласних лікувальних закладів подати в районний військовий комісаріат до 17 грудня 2012 року.

Санацію і протезування зубів проводити позачергово, крім того санацію –безкоштовно.

4.7. Забезпечити обов’язкову присутність дільничних лікарів на районній призовній дільниці при проходженні медичного огляду юнаками з їх дільниці.

4.8. Зобов’язати підлітковий кабінет дитячої консультації району, лікарів дільничних лікарень до 24 грудня 2012 року подати до районного військового комісаріату медичні картки амбулаторного хворого, вкладні листи до них Ф-25 та Ф-25 1\у та списки юнаків, що знаходяться на диспансерному обліку в районній лікарні з приводу різних захворювань.


5. Пропонувати головам виконавчих комітетів сільських та селищних рад, керівникам підприємств, організацій та установ району забезпечити, відповідно до статті 38 Закону України „Про військовий обов’язок і військову службу”, своєчасну явку юнаків для проходження комісії з приписки і додаткового медичного обстеження, для чого:

5.1. Зобов’язати інспекторів військово-облікових столів (секретарів сільських та селищних рад) щотижня, з 10 січня 2013 року, особисто проводити звірку даних з районним військовим комісаріатом про явку юнаків і проходження ними додаткового медичного обстеження, про що інформувати голів виконавчих комітетів сільських та селищних рад.

5.2. У взаємодії з дільничними інспекторами районного відділу головного управління МВС України в Закарпатській області вживати заходів стосовно юнаків, які ухиляються від проходження комісії з приписки. Про проведену роботу щодо розшуку юнаків щотижнево інформувати районний військовий комісаріат письмово.

    1. Спланувати та провести доставку юнаків на районну призовну дільницю.


6. Пропонувати районному відділу управління МВС України в Закарпатській області (Басараба П.В.) для забезпечення якісного розподілу призовників за родами та видами військ до 1 грудня 2012 року надати до районного військового комісаріату списки громадян 1996 року народження, які перебувають на обліку в районному відділі управління МВС України в Закарпатській області за антисуспільну поведінку, зловживання алкоголем або наркотичними речовинами тощо.

Забезпечити в повному обсязі виконання статті 38 Закону України „Про військовий обов’язок і військову службу”, для чого, проводити на вимогу районного військового комісаріату, голів виконавчих комітетів сільських та селищних рад розшук, затримання і доставку юнаків на медичну комісію, щотижнево інформувати районний військовий комісаріат про хід розшуку.


7. Відділу освіти райдержадміністрації (Клементєв М.В.) зобов’язати директорів шкіл району:

    1. Відрядити викладачів предмету „Захист Вітчизни” у військовий комісаріат у дні проведення комісії з приписки, згідно з графіком, для вивчення призовників і співбесіди з ними.

7.2. Надати до районного військового комісаріату характеристики та списки юнаків 1996 року народження, які навчалися та навчаються в їх школах, до 1 грудня 2012 року.


8. Відповідно до чинного законодавства України за членами комісії з приписки зберігається місце роботи і виплачується заробітна плата.


9. Пропонувати районному військовому комісаріату інформувати райдержадміністрацію про виконання цього розпорядження до 15 квітня 2013 року.


10. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови державної адміністрації Сабова В.Й.


Голова державної адміністрації Д. Андріюк


^

Додаток


до розпорядження

від 03.09.2012 № 345


СКЛАД


комісії з питань приписки юнаків 1996 року народження

до районної призовної дільниці


^ Голова комісії


ЧЕРЕМІСЬКИЙ

Богдан Миколайович

військовий комісар районного військового комісаріату (за згодою), на час відсутності – заступник військового комісара районного військового комісаріату ГРИМАЛЮК Василь Богданович (за згодою)^ Секретар комісії

РЕТІЗНИК

Олександр Васильович

відповідальний виконавець районного військового комісаріату (за згодою), на час відсутності – МАРФІЧ Сергій Васильович – головний спеціаліст районного військового комісаріату (за згодою)^ Члени комісії:

ПИСАР

Василь Васильович

заступник начальника відділу освіти райдерж-адміністрації, на час відсутності – ШИНКАРЕНКО Наталія Павлівна – головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації


ПАЛАМАРЧУК

Олександр Володимирович

начальник відділення кримінальної міліції у справах дітей Рахівського районного відділу управління МВС України в Закарпатській області (за згодою), на час відсутності – ЦУПЕРЯК Валерій Миколайович – старший оперуповноважений відділення кримінальної міліції у справах дітей Рахівського районного відділу управління МВС України Закарпатській області (за згодою)


СЕНЬКО

Валентина Олександрівна


практичний психолог загальноосвітньої школи №2 м. Рахова (за згодою)


РЕТІЗНИК

Катерина Михайлівна

завідуюча дитячою консультацією районної лікарні (за згодою), на час відсутності – ГРИЦАН Марія Миколаївна – лікар-терапевт районної лікарні (за згодою)Керівник апарату державної адміністрації О. КабальПохожие:

Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області 03. 09. 2012 Рахів №345 зареєстровано в Рахівському районному управлінні юстиції iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області від 08. 06. 11 №369 м. Рахів "Зареєстровано" в Рахівському районному управлінні юстиції
Про тимчасове призупинення надання дозволів на оформлення відводів земельних ділянок на полонині Драгобрат
Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області 03. 09. 2012 Рахів №345 зареєстровано в Рахівському районному управлінні юстиції iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області 02. 10. 2012 Рахів №387
Про Програму правової освіти населення в Рахівському районі”, яке зареєстроване в районному управлінні юстиції
Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області 03. 09. 2012 Рахів №345 зареєстровано в Рахівському районному управлінні юстиції iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 10. 06. 11 №371 м. Рахів "Зареєстровано" в Рахівському районному управлінні юстиції 24 червня 2011 року за №9/373
України, усунення множинності, скасування застарілих і таких, що не відповідають новим умовам економічного і соціального розвитку...
Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області 03. 09. 2012 Рахів №345 зареєстровано в Рахівському районному управлінні юстиції iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області 03. 09. 2012 Рахів №344 зареєстровано в Рахівському районному управлінні юстиції
України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 25-річного...
Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області 03. 09. 2012 Рахів №345 зареєстровано в Рахівському районному управлінні юстиції iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації вiд 04. 07. 11 №425 м. Рахів "Зареєстровано" в Рахівському районному управлінні юстиції 21 липня 2011 року за №10/374
Про організацію контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади
Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області 03. 09. 2012 Рахів №345 зареєстровано в Рахівському районному управлінні юстиції iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області від 02. 12. 11 №648
Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 22. 12. 10 №717, яке зареєстровано у районному управлінні юстиції...
Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області 03. 09. 2012 Рахів №345 зареєстровано в Рахівському районному управлінні юстиції iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 17. 01. 11 №15
Про визнання таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 11. 08. 10 №503, яке зареєстроване у районному...
Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області 03. 09. 2012 Рахів №345 зареєстровано в Рахівському районному управлінні юстиції iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 21. 03. 12 №128
Про визнання таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 01. 04. 11 №188, яке зареєстроване у районному...
Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області 03. 09. 2012 Рахів №345 зареєстровано в Рахівському районному управлінні юстиції iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області від 06. 09. 11 №498 м. Рахів Про втрату чинності розпоряджень голови райдерж-адміністрації, які зареєстровані в районному управлінні юстиції
Відповідно до статей 6 і 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, у зв’язку з приведенням нормативно – правових актів...
Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області 03. 09. 2012 Рахів №345 зареєстровано в Рахівському районному управлінні юстиції iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області від 10. 01. 12 №10
Про визнання таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 22. 12. 10 №718, яке зареєстроване у районному...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов