Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 29. 12. 11 №709 icon

Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 29. 12. 11 №709НазваниеРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 29. 12. 11 №709
Дата конвертации15.12.2012
Размер68.24 Kb.
ТипРозпорядження
скачать >>>
УКРАЇНА


РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови Рахівської районної державної адміністрації

Закарпатської області


вiд 29.12.11 № 709

м. Рахів

Про стан військового обліку і бронювання військовозобов’язаних на підприємствах, в установах, організаціях, навчальних закладах і органах місцевого самоврядування району по підсумках перевірок в 2011 році


Відповідно до статей 6, 27, 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статей 33-38 Закону України „Про військовий обов’язок і військову службу”, Положення про військовий облік військовозобов’язаних і призовників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 червня 1994 року № 377, з метою вжиття відповідних заходів щодо покращення військово-облікової роботи та на підставі аналізу стану військового обліку і бронювання військовозобов’язаних на підприємствах, в установах, навчальних закладах і органах місцевого самоврядування району в 2011 році:


  1. Рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій, та навчальних закладів району, враховуючи проаналізований Рахівським райвійськкоматом стан військового обліку і бронювання військовозобов’язаних на підприємствах, в установах, організаціях і навчальних закладах району по підсумках перевірок в 2011 році (додається), привести роботу з військового обліку та бронювання військовозобов’язаних у відповідність до вимог нормативно-правових актів з цих питань.
  1. Звернути увагу органів внутрішніх справ, реєстрації актів громадянського стану, дізнання та попереднього слідства, медико-соціальних експертних комісій, лікувальних закладів у військово-обліковій роботі щодо дотримання вимог статті 38 Закону України „Про військовий обов’язок і військову службу”.
  1. Пропонувати голові виконкому Середньоводянської сільської ради Шіману Н.І., голові виконкому Білинської сільської ради Боркану В.І., голові виконкому Видричанської сільської ради Шемоті М.М., голові виконкому Костилівської сільської ради Сметанюк О.В., привести стан військового обліку і бронювання у відповідність до вимог керівних документів та про усунення недоліків проінформувати Рахівський районний військовий комісаріат до 30 січня 2012 року.


4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Сабова В.Й.


Голова державної адміністрації Д. Андріюк


Додаток


до розпорядження

від 29.12.11 № 709


А Н А Л І З

стану військового обліку і бронювання військовозобов'язаних на підприємствах, в установах, організаціях, навчальних закладах та

органах місцевого самоврядування району по підсумках перевірок в

2011 році


Військовий облік і бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час органами місцевого самоврядування, підприємствами і організаціями району організовано і проводиться відповідно до статей 33-38 Закону України „Про військовий обов’язок і військову службу”, Положення про військовий облік військовозобов’язаних і призовників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 червня 1994 року № 377.

Згідно з планом перевірок військового обліку та бронювання на підприємствах, установах, організаціях та органах місцевого самоврядування Рахівського району у 2011 навчальному році, затвердженого 22.11.2010 року військовим комісаром Рахівського районного військового комісаріату та погодженого 22.11.2010 року головою Рахівської районної державної адміністрації, протягом 2011 року підлягало перевірці та було перевірено 20 підприємств, 3 селищних та 17 сільських рад.

Проведені протягом 2011 року представниками Рахівського районного військового комісаріату перевірки стану військового обліку та бронювання військовозобов’язаних свідчать про те, що деякі керівники органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і закладів району не приділяють належної уваги цій важливій державній справі, не здійснюють постійний контроль за повнотою та якістю ведення обліку та бронювання, дотриманням військовозобов’язаними правил військового обліку.


  1. ^ Стан військового обліку і бронювання в органах місцевого самоврядування

Краща організована та проводиться робота з обліку і бронювання військовозобов’язаних у Великобичківській селищній раді – голова Зеленко Одарка Дмитрівна, інспектори військово-облікового столу – Локота Галина Василівна та Шпилька Світлана Дмитрівна; Лазещинській сільській раді – голова Пранничук Іван Ількович, інспектор військово-облікового столу – Дячук Валентин Ярославович; Діловецькій сільській раді – голова Романюк Людмила Іванівна, інспектор військово-облікового столу – Боднар Галина Йосипівна. Задовільно у Лужанській сільській раді – голова Волощук Григорій Іванович, інспектор військово-облікового столу – Танчинець Вікторія Василівна; Білоцерківській сільській раді – голова Беріндє Юрій Юрійович, інспектор військово-облікового столу – Івашко Надія Веніамінівна. Гірше ця робота проводиться в Білинській сільській раді – голова Боркан Василь Іванович, інспектор військово-облікового столу – Федірцан Марія Іванівна, Видричанській сільській раді – голова Шемота Микола Миколайович, інспектор військово-облікового столу – Шандру Ганна Василівна. На вкрай низькому рівні ведеться робота по військовому обліку військовозобов’язаних та призовників у Середньоводянській сільській раді – голова Шіман Нуцу Іванович, інспектор військово-облікового столу – Змерега Ніца Іванівна. На неодноразові нагадування щодо необхідності прибути для проведення звірки з обліковими даними РВК та приведення стану військового обліку у відповідність до вимог керівних документів посадова особа цієї сільської ради проігнорувала.


  1. ^ Стан військового обліку і бронювання в установах, підприємствах, організаціях і навчальних закладах

Під час проведення перевірок встановлено, що керівники більшості підприємств та організацій з державною формою власності в основному здійснюють контроль за повнотою та якістю ведення військового обліку та бронювання на задовільному рівні, чого не можна сказати про керівників приватних підприємств.

На належному рівні ведеться робота з питань військового обліку та бронювання у Карпатському біосферному заповіднику, ДП «Рахівське ЛДГ», Рахівській районній санепідемстанції, та ТОВ «ЕВК». Ці установи, в основному, виконують вимоги ст.38 Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу».

Протягом року покращено роботу по військовому обліку та бронюванню Рахівською районною лікарнею.

Крім вище вказаних підприємств та установ, практично всі інші підприємства, установи та організації, розташовані на території Рахівського району, не виконують вимоги ст. 10 Постанови Кабінету Міністрів України від 09.06.94 № 377 «Про затвердження Положення про військовий облік військовозобов’язаних і призовників»:

- не доводиться в семиденний термін до військового комісаріату інформація щодо військовозобов’язаних і призовників, прийнятих на роботу або звільнених з роботи;

- не перевіряється наявність у військовозобов’язаних і призовників у разі прийняття на роботу необхідних військово-облікових документів;

- прийняття на роботу військовозобов’язаних і призовників здійснюється без відомостей про перебування їх на військовому обліку.

Так, за наслідками перевірки стану військового обліку та бронювання було притягнуто до адміністративної відповідальності керівника ТОВ «ВГСМ» за зрив графіку проведення звірки карток П-2 підприємства з обліковими документами військового комісаріату та неподання цих карток та списків працюючих військовозобов’язаних і призовників у військовий комісаріат для проведення звірки. Лише після проведення всебічних заходів щодо приведення стану військового обліку та бронювання на ТОВ «ВГСМ» у відповідність до вимог керівних документів, його стан значно покращився.

Є причини, які впливають на якість ведення військового обліку, бронювання і залежать цілком від керівників підприємств, організацій та установ, а саме :

-недостатня увага з боку голів сільрад, керівників підприємств до ведення облікової роботи військовозобов’язаних, залучення облікових працівників до виконання інших завдань, сумісництво посад (паспортистка, секретар - інспектор військово-облікового столу);

-неповне вирішення питань з військового обліку і бронювання на підприємствах і в організаціях з недержавною формою власності;

-картотеки на військовозобов’язаних ведуться, але вчасно не уточнюються та не звіряються з обліковими даними райвійськкомату;

-при оформленні карток первинного обліку та карток форми П-2 допускаються неточності, деякі з них потребують заміни;

-другий розділ карток П-2 заповнюється невірно;

-оформлення бронювання працівників проводиться не у повній відповідності з діючими переліками посад та професій, за якими бронюються військовозобов’язані. Посвідчення та повідомлення Ф-4 заповнюються з порушенням вимог інструкції щодо бронювання військовозобов’язаних за підприємствами, установами і організаціями на період мобілізації та воєнного часу.

^ З метою покращення військово-облікової роботи необхідно:

-керівникам підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування;

-своєчасно повідомляти райвійськкомат про призначення, переміщення, звільнення працівників, які виконують обов'язки щодо ведення обліку та бронювання військовозобов'язаних;

-рекомендувати органам внутрішніх справ, реєстрації актів громадянського стану, лікувальним закладам у військово-обліковій роботі сурово дотримуватися вимог статті 38 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу";

-надавати працівникам райвійськкомату за їх запитом необхідні відомості про реєстрацію та скасування підприємств і організацій в районі.

-посилити контроль за виконанням керівниками цих вимог та правил військового обліку і бронювання;


Керівник апарату державної адміністрації О. КабальПохожие:

Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 29. 12. 11 №709 iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 10. 01. 12 №8 м. Рахів Про визнання таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від
Відповідно до статей 6 і 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, з метою приведення розпорядження голови районної...
Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 29. 12. 11 №709 iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 22. 02. 12 №74
Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 14. 03. 11 №140 „Про комітет конкурсних торгів районної державної...
Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 29. 12. 11 №709 iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 01. 06. 12 №223 м. Рахів Про списання легкових автомобілів
Процедуру зняття з обліку легкових автомобілів в Рахівському мрев даі закарпатської області доручити водію районної державної адміністрації...
Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 29. 12. 11 №709 iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 14. 12. 11 №668 м. Рахів
Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 29. 09. 06 №403
Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 29. 12. 11 №709 iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 07. 02. 12 №54 м. Рахів
Крим, області, мм. Києва і Севастополя”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 26. 01. 12 №16,,Про обласний контактний...
Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 29. 12. 11 №709 iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 26. 04. 12 №178 м. Рахів
України”, на виконання розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 03. 04. 2012 року №131 „Про проведення...
Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 29. 12. 11 №709 iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 20. 01. 12 №21 м. Рахів Про участь фольклорного колективу
Відповідно до статей 6 і 39 Закону України,,Про місцеві державні адміністрації”, на виконання розпорядження голови обласної державної...
Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 29. 12. 11 №709 iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 01. 07. 11 №424 м. Рахів Про втрату чинності розпорядження голови райдержадміністрації від
Головного управління Держкомзему у Закарпатській області від 27. 05. 11 №02102/2060, з метою приведення розпорядження голови у відповідність...
Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 29. 12. 11 №709 iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 17. 01. 11 №15
Про визнання таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 11. 08. 10 №503, яке зареєстроване у районному...
Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 29. 12. 11 №709 iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 18. 08. 11 №478 м. Рахів
Про Положення про відділ фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов