Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 27. 12. 11 №702 м. Рахів Про Програму будівництва, реконструкції, ремонту та у icon

Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 27. 12. 11 №702 м. Рахів Про Програму будівництва, реконструкції, ремонту та уНазваниеРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 27. 12. 11 №702 м. Рахів Про Програму будівництва, реконструкції, ремонту та у
Дата конвертации15.12.2012
Размер123 Kb.
ТипРозпорядження
скачать >>>
УКРАЇНА


РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови Рахівської районної державної адміністрації

Закарпатської області


вiд 27.12.11 № 702

м. РахівПро Програму будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Рахівського району на 2012-2014 роки
Відповідно до статей 6 і 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статті 6 Закону України "Про дорожній рух", Закону України „Про автомобільні дороги” та з метою вироблення і втілення єдиної державної політики району в забезпеченні функціонування, будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг комунальної власності населених пунктів району:


  1. Схвалити Програму будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Рахівського району на 2012-2014 роки (додається).
  1. Управлінню економіки райдержадміністрації (Турок В.С.) подати Програму будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Рахівського району на 2012-2014 роки на розгляд чергової сесії районної ради.
  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови державної адміністрації Бендака Ю.Ю.^ Голова державної адміністрації Д. Андріюк


СХВАЛЕНО

розпорядження голови райдержадміністрації

від №ПРОГРАМА

будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Рахівського району

на 2012-2014 роки


Вступ

З метою покращення соціально-економічного становища району, поліпшення його інвестиційного іміджу та створення умов для безпечного і повноцінного життя, праці і відпочинку населення Рахівського району, виникла необхідність змінити на краще ситуацію у сфері дорожнього господарства району.

Проблеми у сфері дорожнього господарства району завжди знаходяться в центрі уваги Рахівської райдержадміністрації. Від того, як вирішуються проблеми даної галузі на державному та регіональному рівнях, залежить життєдіяльність, соціальна стабільність та інвестиційна привабливість району.

На даний час органи місцевого самоврядування спільно з районною державною адміністрацією прикладають всіх зусиль для утримання дорожньої мережі у належному стані, займається вирішенням питань благоустрою, організовує громадськість, проводить роз’яснювальну роботу по правилах утримання територій.

Однією з нагальних і найбільш болючих є проблема капітального ремонту доріг комунального значення населених пунктів району та їхнє утримання в належному стані.

Основою для розроблення даної Програми є Закони України „Про автомобільні дороги”, „Про дорожній рух”, „Про транспорт”, „Про автомобільний транспорт”, „Про джерела фінансування дорожнього господарства України”, постанови Кабінету Міністрів України від 30 березня 1994 р. № 198 „Про затвердження Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони” (із змінами).  1. ^ Головні цілі та завдання


Основними цілями та завданнями даної програми є:

розвиток дорожньої інфраструктури та створення безпечних умов дорожнього руху на території населених пунктів району.

покращення соціально-економічного розвитку району, поліпшення інвестиційного іміджу та розвитку туризму за рахунок будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності району.

забезпечення життєво важливих інтересів населення, об’єктів, підприємств, установ, організацій району незалежно від форм власності в дорожній доступності.

2. Оцінка поточної ситуації

2.1. Загальна характеристика району

Рахівський районза територією найбільший в Закарпатській області, його площа становить 1,9 тис.км2, що становить 14,4 % території області.


За своїм розташуванням район є географічним центром Європи, межує з Румунією, Івано-Франківською областю, і Тячівським районом. Має пряме автомобільне та залізничне сполучення з найбільшими містами західної України: Львовом – 280 км, Чернівцями – 230 км, Івано-Франківськом – 145 км, відстань до обласного центру – 209 км.

Рахівщина – гірський район, 78,0% площі займають ліси. Основними галузями району є лісова та деревообробна промисловості, також активно розвивається туризм. На даний час в районі працює 897 підприємств, установ організацій, що мають статус юридичної особи і близько 3000 фізичних осіб – підприємців. Для здійснення своєї господарської діяльності практично всі вони використовують транспортні засоби, часто – великої місткості і тонажу. Через район проходить одна основна дорога державного значення Н-09 Мукачево-Івано-Франківськ-Рогатин-Львів - 123+800-209+020 протяжністю 85,2 км. В зв’язку з малоземеллям та високогірними умовами проживання в районі немає можливості для побудови об’їзних доріг. Переважна більшість транзитних транспортних потоків проходить через населені пункти, значне транспортне навантаження на вулицях створюють підприємства і підприємці, що здійснюють свою господарську діяльність у районі.

Через населені пункти також проходять міжобласні та загальноукраїнські пасажирські маршрути, які забезпечують автобусні перевезення пасажирів області, нашої та інших держав.

Тому у зв’язку зі значним транспортним навантаженням, шляхова мережа району втратила свої експлуатаційні якості і потребує як утримання та капітального ремонту, а місцями й повної реконструкції чи будівництва. На даний час здійснюється у більшості випадків поточний ямковий ремонт дорожнього покриття у районі, який не має довготривалого ефекту і через деякий час потребує його повторного здійснення. Більш економічно вигідним за ямковий ремонт є капітальний ремонт дорожнього покриття, що відповідає всім сучасним стандартам та буде служити десятки років.

Рахівський район має досить розвинену вуличну мережу. У районі налічується 457 вулиць загальною протяжністю 616,96 км., З них: з цементно-бетонним покриттям – 2,16 км, з асфальтобетонним – 34,125 км, з покриттям чорне шосе – 40,21 км, з білим щебеневим гравійним покриттям – 135,1 км, бруківка – 9,73 км, з ґрунтовим покриттям – 395,64 км.


^ 2.2. Здійснення благоустрою населених пунктів району

та ремонту доріг

Підприємствами, які здійснюють ремонтні роботи доріг та займаються благоустроєм вулиць, на території району є філія „Рахівська ДЕД” Закарпатського облавтодору, ПАТ „Південьзахідшляхбуд” та комунальні підприємства району.

Їхніми основними видами діяльності є ремонт доріг, благоустрій вулиць, будівництво тротуарів, благоустрій територій, в тому числі очистка населених пунктів від снігу в зимовий період.

Підприємства мають необхідні штати інженерно-технічних працівників, кваліфікованих службовців та робітників.

На всіх підприємствах є всі можливості для задіяння виробничих потужностей у повному обсязі, хоча значна частина обладнання і устаткування потребує заміни на більш сучасне.

3. Фінансування

Витрати, пов'язані з будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням автомобільних доріг, здійснюються за рахунок бюджетних та інших коштів для реалізації програм розвитку дорожнього господарства України з метою підвищення соціального рівня життя населення, особливо в сільській місцевості, забезпечення автомобільних перевезень пасажирів та вантажів, оздоровлення екологічної обстановки, створення на дорогах належних умов безпеки руху та сучасних елементів дорожнього сервісу, зменшення збитків через незадовільні дорожні умови.

Заплановані обсяги фінансування на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у Рахівському районі за рахунок державного, місцевих бюджетів та інших джерел фінансування на 2012-2014 роки у розрізі населених пунктів наведені в додатку.

Загальний обсяг фінансування даної Програми складає 6641,9 тис.грн. в тому числі:

у 2012 році - 1991,9 тис.грн.;

у 2013 році - 2200,0 тис.грн.;

у 2014 році - 2450,0 тис.грн.

Розподіл обсягу зазначених коштів за видами видатків:

^ Класифікація видатків

Обсяг коштів за роками, тис.грн.

2012

2013

2014

Капітальні видатки

1991,9

2200,0

2450,0

Поточні видатки

-

-

-^ Очікувані результати

Таким чином, одним із першочергових завдань для району є раціональне фінансування галузі дорожнього господарства, а саме: виділення коштів на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності району.

Вирішення цих проблем дозволить покращити імідж району, що призведе до покращення соціально-економічного розвитку району в цілому, поліпшення інвестиційного клімату, сприятиме залученню нових інвестицій у район та дозволить розвиватися діючим підприємствам району і створенню нових суб’єктів господарської діяльності, сприятиме розвитку туризму та забезпечить повноцінне проживання, роботу і відпочинок мешканців району.


Додаток

до Програми


^ Орієнтовні обсяги фінансування

на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у Рахівському районі за рахунок державного, місцевих бюджетів та інших джерел фінансування на 2012-2014 роки
з/п

Населений пункт

Орієнтовні обсяги фінансування, тис.грн.

2012 р.

2013 р.

2014 р.

місцевий бюджет

інші джерела

місцевий бюджет

інші джерела

місцевий

бюджет

інші

джерела

1.

Рахів

271,9
500,0
400,0
2.

Великий Бичків

250,0
200,0
300,0
3.

Кобилецька Поляна300,0


4.

Ясіня300,0
250,0
5.

Білин

100,0
6.

Біла Церква

200,0
7.

Богдан200,0


8.

Верхнє Водяне

100,0
9.

Видричка

250,0
10.

Водиця150,0


11.

Ділове

200,0
12.

Кваси150,0


13.

Косівська Поляна

200,0
14.

Костилівка200,0


15.

Лазещина

800,0
16.

Луги

150,0
17.

Луг200,0


18.

Розтоки

150,0
19.

Росішка

270,0
20.

Середнє Водяне

150,0
21.

Чорна Тиса

150,0


250,0РАЗОМ:

1991,9
2200,0
2450,0


Похожие:

Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 27. 12. 11 №702 м. Рахів Про Програму будівництва, реконструкції, ремонту та у iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 27. 02. 12 №81 м. Рахів Про внесення змін до розпорядження голови райдерж-адміністрації від 27. 12. 11 №702
Про внесення змін до розпорядження голови райдерж-адміністрації від 27. 12. 11 №702
Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 27. 12. 11 №702 м. Рахів Про Програму будівництва, реконструкції, ремонту та у iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 05. 10. 11 №539 м. Рахів Про внесення доповнень до розпорядження голови райдерж
Закону України „Про державну підтримку малого підприємництва” (зі змінами), на виконання розпорядження голови обласної державної...
Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 27. 12. 11 №702 м. Рахів Про Програму будівництва, реконструкції, ремонту та у iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд № м. Рахів Про Програму правової освіти населення в Рахівському районі
Закарпатської обласної державної адміністрації від 05. 12. 11 №768 „Про Програму правової освіти населення області на 2012-2014 роки”,...
Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 27. 12. 11 №702 м. Рахів Про Програму будівництва, реконструкції, ремонту та у iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 10. 01. 12 №8 м. Рахів Про визнання таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від
Відповідно до статей 6 і 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, з метою приведення розпорядження голови районної...
Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 27. 12. 11 №702 м. Рахів Про Програму будівництва, реконструкції, ремонту та у iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 28. 11. 11 №636 м. Рахів Про районну Програму із
Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. №996 Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної...
Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 27. 12. 11 №702 м. Рахів Про Програму будівництва, реконструкції, ремонту та у iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 14. 12. 11 №668 м. Рахів
Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 29. 09. 06 №403
Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 27. 12. 11 №702 м. Рахів Про Програму будівництва, реконструкції, ремонту та у iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 07. 07. 12 №277 м. Рахів Про районну Програму роботи з обдарованою молоддю на 2012-2014 роки
Відповідно до статей 6 і 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, Закону України „Про освіту”, на виконання розпорядження...
Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 27. 12. 11 №702 м. Рахів Про Програму будівництва, реконструкції, ремонту та у iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області від 17. 10. 11 №553 м. Рахів
Про Програму будівництва та придбання житла для військовослужбовців та інших окремих категорій громадян на 2012-2015 роки
Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 27. 12. 11 №702 м. Рахів Про Програму будівництва, реконструкції, ремонту та у iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 05. 03. 12 №93 м. Рахів Про оплату за навчання на курсах "Державні закупівлі в Україні"
Про Програму районної державної адміністрації для здійснення повноважень, делегованих їй районною радою на 2012-2015 роки”, з метою...
Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 27. 12. 11 №702 м. Рахів Про Програму будівництва, реконструкції, ремонту та у iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 05. 10. 11 №540
Про районну Програму будівництва та придбання житла для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2012 –2015...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов