Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 01. 09. 11 №494 м. Рахів icon

Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 01. 09. 11 №494 м. РахівНазваниеРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 01. 09. 11 №494 м. Рахів
Дата конвертации15.12.2012
Размер55.72 Kb.
ТипРозпорядження
скачать >>>
УКРАЇНА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови Рахівської районної державної адміністрації

Закарпатської області


вiд 01.09.11 № 494

м. Рахів

Про підготовку і проведення приписки громадян України 1995 року народження до районної призовної дільниці у січні-березні 2012 року


Відповідно до статей 6, 27 і 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статті 14 Закону України „Про військовий обов’язок і військову службу”, на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 10.08.11 № 501 „Про підготовку і проведення приписки громадян України 1995 року народження до призовних дільниць у січні-березні 2012 року”, з метою організованого проведення приписки громадян до районної призовної дільниці:


1. Провести протягом січня-березня 2012 року приписку до районної призовної дільниці громадян чоловічої статі 1995 року народження.


2. Утворити комісію з питань приписки юнаків 1995 року народження до районної призовної дільниці (далі – комісія з приписки) у складі згідно з додатком.


3. Комісії з приписки розпочати роботу з 11 січня 2012 року.


  1. Відділу охорони здоров’я райдержадміністрації (Брехлійчук П.П.):

4.1. Забезпечити необхідними реактивами, медикаментами, інстру-ментарієм та рентгеноплівками лабораторію і рентген-кабінетом для якісного проведення аналізів юнаків до 26 грудня 2011 року.

4.2. Для проведення медичного огляду юнаків:

- забезпечити лікарів медичної комісії необхідними медикаментами, інструментами, медичним обладнанням та господарським майном згідно з додатком 6 наказу Міністра оборони України від 14 серпня 2008 року № 402 до 10 січня 2012 року;

- призначити наказом по районній лікарні медичну комісію з дублерами у складі згідно з додатком, копію наказу подати в районний військовий комісаріат до 16 грудня 2011 року.

4.3. Забезпечити, проведення медичного огляду юнаків, які підлягають приписці згідно з графіком, за днями явки, з метою визначення їх ступеню придатності до військової служби.

    1. Провести необхідні стаціонарні або амбулаторні обстеження юнаків, які мають відхилення у стані здоров’я, згідно з направленнями комісії з приписки.

4.5. Спланувати заходи з перевезення юнаків, які знаходяться на стаціонарному обстеженні в районній лікарні і потребують додаткового обстеження в умовах обласних лікувальних закладів.

4.6. Виділити у відділеннях районної лікарні необхідну кількість ліжко-місць та забезпечити якісне і всебічне обстеження юнаків з наданням актів обстеження стану здоров’я у військовий комісаріат у встановлений термін.

Розрахунок забезпечення призовникам ліжко-місць у районній лікарні та перелік обласних лікувальних закладів подати в районний військовий комісаріат до 16 грудня 2011 року.

Санацію і протезування зубів проводити позачергово, крім того санацію –безкоштовно.

4.7. Забезпечити обов’язкову присутність дільничних лікарів на районній призовній дільниці при проходженні медичного огляду юнаками з їх дільниці.

4.8. Зобов’язати підлітковий кабінет дитячої консультації району, лікарів дільничних лікарень до 26 грудня 2011 року подати до районного військового комісаріату медичні картки амбулаторного хворого, вкладні листи до них Ф-25 та Ф-25 1\у та списки юнаків, що знаходяться на диспансерному обліку в районній лікарні з приводу різних захворювань.


5. Пропонувати головам виконавчих комітетів сільських та селищних рад, керівникам підприємств, організацій та установ району забезпечити, відповідно до статті 38 Закону України „Про військовий обов’язок і військову службу”, своєчасну явку юнаків для проходження комісії з приписки і додаткового медичного обстеження, для чого:

5.1. Зобов’язати інспекторів військово-облікових столів (секретарів сільських та селищних рад) щотижня, з 11 січня 2012 року, особисто проводити звірку даних з районним військовим комісаріатом про явку юнаків і проходження ними додаткового медичного обстеження, про що інформувати голів виконавчих комітетів сільських та селищних рад.

5.2. У взаємодії з дільничними інспекторами районного відділу головного управління МВС України в Закарпатській області вживати заходів стосовно юнаків, які ухиляються від проходження комісії з приписки. Про проведену роботу щодо розшуку юнаків щотижнево інформувати районний військовий комісаріат письмово.

    1. Спланувати та провести доставку юнаків на районну призовну дільницю.


6. Пропонувати районному відділу управління МВС України в Закарпатській області (Басараба П.В.) для забезпечення якісного розподілу призовників за родами та видами військ до 1 грудня 2011 року надати до районного військового комісаріату списки громадян 1995 року народження, які перебувають на обліку в районному відділі управління МВС України в Закарпатській області за антисуспільну поведінку, зловживання алкоголем або наркотичними речовинами тощо.

Забезпечити в повному обсязі виконання статті 38 Закону України „Про військовий обов’язок і військову службу”, для чого, проводити на вимогу районного військового комісаріату, голів виконавчих комітетів сільських та селищних рад розшук, затримання і доставку юнаків на медичну комісію, щотижнево інформувати районний військовий комісаріат про хід розшуку.


7. Відділу освіти райдержадміністрації (Клементєв М.В.) зобов’язати директорів шкіл району:

    1. Відрядити викладачів предмету „Захист Вітчизни” у військовий комісаріат у дні проведення комісії з приписки, згідно з графіком, для вивчення призовників і співбесіди з ними.

7.2. Надати до районного військового комісаріату характеристики та списки юнаків 1995 року народження, які навчалися та навчаються в їх школах, до 1 грудня 2011 року.


8. Відповідно до чинного законодавства України за членами комісії з приписки зберігається місце роботи і виплачується заробітна плата.


9. Пропонувати районному військовому комісаріату інформувати райдержадміністрацію про виконання цього розпорядження до 15 квітня 2012 року.


10. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови державної адміністрації Сабова В.Й.


Голова державної адміністрації Д. Андріюк


^

Додаток


до розпорядження

від 01.09.11 № 494

СКЛАД


комісії з питань приписки юнаків 1995 року народження

до районної призовної дільниці


^ Голова комісії


ЧЕРЕМІСЬКИЙ

Богдан Миколайович

військовий комісар районного військового комісаріату (за згодою), на час відсутності – заступник військового комісара районного військового комісаріату (за згодою)^ Секретар комісії

РЕТІЗНИК

Олександр Васильович

відповідальний виконавець районного військового комісаріату (за згодою), на час відсутності – ШОВАРІ Марія Миколаївна – головний спеціаліст районного військового комісаріату (за згодою)^ Члени комісії:

КАТЕРИНЮК

Володимир Васильович

заступник начальника відділу освіти райдерж-адміністрації, на час відсутності – ШИНКАРЕНКО Наталія Павлівна – головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації


ПАЛАМАРЧУК

Олександр Володимирович

начальник відділення кримінальної міліції у справах дітей Рахівського районного відділу управління МВС України в Закарпатській області (за згодою), на час відсутності – ЦУПЕРЯК Валерій Миколайович – старший оперуповноважений відділення кримінальної міліції у справах дітей Рахівського районного відділу управління МВС України Закарпатській області (за згодою)


ПЕТРЮК

Йосип Васильович

практичний психолог загальноосвітньої школи №2 м. Рахова (за згодою)


РЕТІЗНИК

Катерина Михайлівна

завідуюча дитячою консультацією районної лікарні (за згодою), на час відсутності – ГРИЦАН Марія Миколаївна – лікар-терапевт районної лікарні (за згодою)Керівник апарату

державної адміністрації О. КабальПохожие:

Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 01. 09. 11 №494 м. Рахів iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 14. 12. 11 №668 м. Рахів
Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 29. 09. 06 №403
Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 01. 09. 11 №494 м. Рахів iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 10. 01. 12 №8 м. Рахів Про визнання таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від
Відповідно до статей 6 і 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, з метою приведення розпорядження голови районної...
Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 01. 09. 11 №494 м. Рахів iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 01. 06. 12 №223 м. Рахів Про списання легкових автомобілів
Процедуру зняття з обліку легкових автомобілів в Рахівському мрев даі закарпатської області доручити водію районної державної адміністрації...
Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 01. 09. 11 №494 м. Рахів iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 07. 02. 12 №54 м. Рахів
Крим, області, мм. Києва і Севастополя”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 26. 01. 12 №16,,Про обласний контактний...
Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 01. 09. 11 №494 м. Рахів iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 20. 01. 12 №21 м. Рахів Про участь фольклорного колективу
Відповідно до статей 6 і 39 Закону України,,Про місцеві державні адміністрації”, на виконання розпорядження голови обласної державної...
Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 01. 09. 11 №494 м. Рахів iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 18. 08. 11 №478 м. Рахів
Про Положення про відділ фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації
Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 01. 09. 11 №494 м. Рахів iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 01. 07. 11 №424 м. Рахів Про втрату чинності розпорядження голови райдержадміністрації від
Головного управління Держкомзему у Закарпатській області від 27. 05. 11 №02102/2060, з метою приведення розпорядження голови у відповідність...
Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 01. 09. 11 №494 м. Рахів iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 26. 04. 12 №178 м. Рахів
України”, на виконання розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 03. 04. 2012 року №131 „Про проведення...
Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 01. 09. 11 №494 м. Рахів iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 08. 05. 12 №192 м. Рахів
Про склад районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення
Розпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 01. 09. 11 №494 м. Рахів iconРозпорядження голови Рахівської районної державної адміністрації Закарпатської області вiд 26. 09. 11 №530 м. Рахів
Про склад районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов