Довідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 9 місяців 2010 року icon

Довідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 9 місяців 2010 рокуНазваниеДовідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 9 місяців 2010 року
Дата конвертации01.07.2013
Размер59.82 Kb.
ТипДовідка
скачать >>>

ДОВІДКА

про підсумки роботи із зверненнями громадян,

що надійшли до райдержадміністрації протягом 9 місяців 2010 року.


Протягом 9 місяців 2010 року до районної державної адміністрації надійшло 1216 пропозицій, заяв і скарг, що на 342 більше ніж за відповідний період минулого року. Серед них 939 письмових та 273 усних, 3 повторних, 52 – колективних звернень, тобто загальна кількість громадян, що звернулись становить 2283, якими порушено 1220 питань.

З них до органів влади вищого рівня за звітній період надійшло 125 звернень від 193 мешканців району, що на 12 звернень більше ніж за відповідний період минулого року.

А саме :

Органи вищого рівня

9 місяців 2009 року

9 місяців 2010 рокуСекретаріат

Президента України

-

-


Верховна Рада України

-

-


Кабінет

Міністрів України

-

-


Обласна рада

-

-


Обласна державна адміністрація

113

125


Детальний аналіз причин надходження такої кількості звернень показує, що найчастіше громадяни звертаються по таких питаннях як :


  • ^ Сільського господарства (495). У нашому гірському районі основною проблемою є малоземелля, яка викликає майнові земельні суперечки громадян району, що мають розглядатися виключно в судовому порядку.

Також таке різке збільшення кількості звернень громадян по даному питанню пояснюється і тим, що майже в усіх населених пунктах району оформляються державні акти на право власності на земельні ділянки. Відповідно до чинного законодавства розпорядником земельних ділянок, які знаходяться за межами населеного пункту є райдержадміністрація, тому громадяни повинні з письмовою заявою звернутись до голови райдержадміністрації - про надання їм дозволу, на право власності на земельну ділянку.


  • ^ Соціального захисту населення (336). По даному питанню найчастіше звертаються про виділення матеріальної допомоги.
  • Житлові питання (55). До цього часу найчастіше громадяни звертаються про виділення будівельних матеріалів та коштів для ремонтів будинків в зв’язку з стихійним лихом, що трапилось 23-27 липня 2008.
  • ^ Комунального та дорожнього господарства, благоустрою (122). Найбільша кількість звернень по даній категорії також стосується стихійного лиха, що трапилось 23-27 липня 2008, а саме щодо ремонту доріг, берегоукріплень, мостів та будівництва дамб.

До даної категорії відносяться і звернення громадян про допомогу у придбанні паливних дров оскільки Рахівський район єдиний не газифікований в нашій області.

Також незначна частина звернень даної категорії стосується стану електроліній, електропостачання та спірних питань між громадянами та районним РЕМом.

  • ^ Питання освіти, науки, виховання і навчання дітей (56). Збільшення кількості звернень по даній категорії можна мотивувати тим, що райдержадміністрацією значно активізовано роботу по видачі посвідчень багатодітної родини. Більшість таких звернень районною державною адміністрацією вирішується позитивно.
  • ^ Питання будівництва (92). По даному блоку питань найчастіше звертаються громадяни про надання їм дозволу на будівництво та з скаргами на порушення будівельних норм. Тут хочеться також відмітити, що 70 % відсотків звернень вирішено позитивно.


З району протягом 9 місяців 2010 року на розгляд до райдержадміністрації надійшло 1091 звернення.

Більша частина звернень вирішено позитивно (або частково позитивно) – 695 , на 447 дані роз’яснення, щодо порядку їх вирішення, решту звернень направлені за належністю або знаходяться на виконанні. Про результати вирішення кожного звернення виконавці інформують особисто голову райдержадміністрації.


Детальний аналіз цих звернень по населених пунктах району показує, що найчастіше звертаються мешканці з м. Рахова- 296, смт. Ясіня- 149, с. Богдан – 69, с. Лазещина- 79. Також до райдержадміністрації надійшло колективне звернення від 535 мешканців с. Косівська Поляна.

Протягом звітного періоду головою райдержадміністрації було здійснено 10 виїзних прийомів, на яких було прийнято 54 громадянина. Першим заступником та заступниками голови райдержадміністрації було здійснено 18 виїзних прийомів, на яких було прийнято 35 громадян. Аналіз проведення особистих прийомів показує, що найбільш наболілими питаннями, які порушували громадяни під час прийомів, є їх соціально-побутовий стан, земельні питання, питання щодо загрози зсувів та питання ремонту доріг, які активізувалися в нашій гірській місцевості.

Що стосується питання виїзних та особистих прийомів керівництвом райдержадміністрації, то тут слід зазначити, що практично всі громадяни йдуть на прийом виключно до голови райдержадміністрації, а не до його заступників чи керівника апарату райдержадміністрації. Це пояснюється, тим що більшість громадян приходять на прийом по питаннях надання матеріальної допомоги чи виділення земельних ділянок у власність, які вирішує голова райдержадміністрації.

Окремо хочеться відмітити, що питання повторних звернень громадян проаналізовано в райдержадміністрації на засіданні комісії з питань розгляду звернень громадян. Даний аналіз показує, що у всіх випадках громадяни відразу звертаються у декілька інстанцій.


Наприклад :


- гр.Чокой С.В. по одному і тому ж питанню звернувся на особистий прийом до голови РДА та відправив листи в ОДА, СПУ та Кабінет Міністрів України, хоча питання порушене у даному зверненні розглядалось райдержадміністрацією і згідно комісійного обстеження виявлено, що будинок заявника не потерпів від паводку, а побудований з порушенням норм будівництва.

- гр. Полтавська (Позднякова) О.С. по одному і тому ж питанню звернулась до голови РДА та 2 рази до голови ОДА і 1 раз до голови ОР, хоча за сприяння райдержадміністрації в її квартирі проведено згідно спільних з нею домовленостей ремонт, а облдержадміністрацією їй виділена матеріальна допомога в сумі 500 грн.


На виконання Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» та з метою забезпечення належного розгляду питань, що порушуються у зверненнях громадян до органів державної влади та органів місцевого самоврядування райдержадміністрацією створено постійно діючу комісію з питань розгляду звернень громадян, яка щомісячно проводить свої засідання. Протягом звітного періоду було проведено 7 засідань даної комісії.

Питання „Про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 2009 року”, „Про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом І кварталу 2010 року” та „Про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 6 місяців 2010 року” розглянуто на засіданнях колегії райдержадміністрації, за підсумками яких прийняті відповідні рішення та доручення голови райдержадміністрації.

Також дане питання щомісячно розглядається на нарадах при керівнику апарату райдержадміністрації.

Постійно узагальнена інформація про звернення громадян подається на розгляд керівництву райдержадміністрації та доводиться до відома керівників структурних підрозділів на щомісячних нарадах при керівнику апарату райдержадміністрації.

В районній державній адміністрації запроваджено повністю єдину комп’ютерну систему обліку звернень та контролю за вирішенням порушених у них питань.

В районній газеті “Зоря Рахівщини” надаються роз’яснення з найбільш актуальних питань керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб. Протягом 9 місяців 2009 року опубліковано понад 42 статей, в яких надаються роз’яснення стосовно порушених громадянами у зверненнях питань.

Райдержадміністрація створює умови для забезпечення реалізації та гарантування закріпленого Конституцією України права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Райдержадміністрацією робиться все необхідне, щоб мешканці району під час відповіді на звернення, залишалися задоволені не тільки у випадку позитивного вирішення, але і кваліфіковано наданим роз’ясненням щодо неможливості надання допомоги відразу, що порушене ними питання потребує певного часу для розгляду або не відноситься до компетенції райдержадміністрації, і в які органи влади заявник повинен звернутися для вирішення своїх питань.Похожие:

Довідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 9 місяців 2010 року iconДовідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 9 місяців 2009 року
Серед них 825 письмових та 49 усних, 8 повторних, 38 – колективних звернень, тобто загальна кількість громадян, що звернулись, становить...
Довідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 9 місяців 2010 року iconДовідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом І кварталу 2010 року
Протягом І кварталу 2010 року до районної державної адміністрації надійшло 466 пропозицій, заяв І скарг. Серед них 382 письмових...
Довідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 9 місяців 2010 року iconДовідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом І півріччя 2010 року
Протягом І півряччя 2010 року до районної державної адміністрації надійшло 752 пропозицій, заяв І скарг, що на 184 більше ніж за...
Довідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 9 місяців 2010 року iconДовідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 6 місяців 2011 року
Серед них 1317 письмових та 328 усних (серед них 91 звернення висловлено на виїзному прийомі), 16 – повторних, 44 – колективних,...
Довідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 9 місяців 2010 року iconДовідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом І кварталу 2011 року
Таке різке збільшення кількості звернень, що надходять до райдержадміністрації можна мотивувати тим, що райдержадміністрацією активізовано...
Довідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 9 місяців 2010 року iconДовідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 9 місяців 2011 року
Серед них 1704 письмових та 422 усних (серед них 102 звернення висловлено на виїзному прийомі), 18 – повторних, 64 – колективних,...
Довідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 9 місяців 2010 року iconПідсумки роботи із зверненнями громадян у і-му кварталі 2008 року Підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації. протягом І кварталу 2008 року
Серед них 593 письмових та 83 усних, 2 повторних, 14 – колективних звернень, тобто загальна кількість громадян, що звернулись становить...
Довідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 9 місяців 2010 року iconДовідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 9 місяців 2012 року у своїй роботі щодо розгляду звернень громадян
Законом України «Про звернення громадян», Указом Президента України «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування...
Довідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 9 місяців 2010 року iconДовідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом І кварталу 2012 року. У своїй роботі щодо розгляду звернень громадян
Законом України «Про звернення громадян», Указом Президента України «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування...
Довідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 9 місяців 2010 року iconДовідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом І кварталу 2012 року. У своїй роботі щодо розгляду звернень громадян
Законом України «Про звернення громадян», Указом Президента України «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов