Довідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 9 місяців 2012 року у своїй роботі щодо розгляду звернень громадян icon

Довідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 9 місяців 2012 року у своїй роботі щодо розгляду звернень громадянНазваниеДовідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 9 місяців 2012 року у своїй роботі щодо розгляду звернень громадян
Дата конвертации01.07.2013
Размер62.25 Kb.
ТипДовідка
скачать >>>

ДОВІДКА

про підсумки роботи зі зверненнями громадян,

що надійшли до райдержадміністрації протягом 9 місяців 2012 року

У своїй роботі щодо розгляду звернень громадян, відділ зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації керується Законом України «Про звернення громадян», Указом Президента України «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» а також іншими нормативними документами.

За 9 місяців 2012 року до районної державної адміністрації надійшло 1485 пропозицій, заяв і скарг, що на 643 звернення менше ніж за відповідний період 2011 року. Серед них 1116 письмових та 366 усних, (з них 67 висловлено на виїзних прийомах), 64 – колективних звернення та 3 телефонних. Загальна кількість громадян, що звернулись до райдержадміністрації становить 3172 особи, які звернулись по 1485 питаннях.

З них до органів влади вищого рівня за звітній період надійшло 119 звернень від 234 мешканців району, що на 18 звернень менше ніж за відповідний період минулого року.

А саме:

Органи вищого рівня

9 місяців 2012 року

9 місяців 2011 року

^

Відхилення 2012 від 2011 р.


Секретаріат

Президента України

-

-

-

Верховна Рада України


-

1

-1

Кабінет

Міністрів України


-

-

-

Обласна рада

9

10

-1

Обласна державна адміністрація

82

97

-15

Урядова гаряча лінія

27

29

-2

РУ УМВС

1

-

+1

Всього:

119

137

-18

Рис. 1. Кількість звернень, переадресованих за належністю від органів влади вищого рівня

Рис. 2. Розподіл звернень громадян за їх типамиРис. 3. Розподіл звернень за типами порушених питань


Аналіз надходження такої кількості звернень показує, що найчастіше громадяни звертаються по таких питаннях:


  • ^ Сільського господарства та земельних питань (557; 36,3%). Однією із основних проблем Рахівського району є малоземелля, яке часто викликає майнові земельні суперечки громадян району.

Оскільки відповідно до чинного законодавства розпорядником земельних ділянок, які знаходяться за межами населеного пункту є райдержадміністрація, то звичною є процедура письмового звернення громадян до голови райдержадміністрації – про надання їм дозволу на право власності на земельну ділянку чи затвердження проекту землеустрою, технічної документації. Дані питання розглядаються комісією щодо розгляду та вирішення земельних питань при райдержадміністрації та районній комісії з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою.

Негативним явищем є тенденція виникнення земельних спорів між сусідами стосовно суміжних ділянок. Це пов’язано із тим, що частина громадян, які користуються земельними ділянками не мають відповідних підтверджуючих документів, які б засвідчували їх законне право власності.


  • ^ Соціального захисту населення (438; 28,5%). По даному блоку питань найчастіше звертаються щодо виділення матеріальної допомоги, яка фінансується завдяки районній програмі «Турбота».
  • ^ Комунального та дорожнього господарства, благоустрою (234; 15,2%). Найбільшу частину звернень в дані категорії становлять ті, які стосуються стану автошляхів та доріг місцевого значення, наслідків стихійних лих, зокрема берегоукріплень, мостів та дамб.

Велика частка звернень громадян в цій категорії пов’язана із потребою в наданні допомоги з придбання паливних дров. Це пов’язано з тим, що Рахівський район єдиний негазифікований в області.

Негативною тенденцією є зростання кількості звернень, які стосуються стану електроліній, їх зношеності, неспроможності безперебійного електропостачання та вирішення спірних питань між громадянами та районним РЕМом.


  • ^ Питання освіти, науки, виховання і навчання дітей (94; 6,1%). Починаючи з 2010 року райдержадміністрацією значно активізовано роботу по видачі посвідчень багатодітної родини. Майже всі такі звернення районною державною адміністрацією вирішуються позитивно.

Частина звернень стосуються покращення матеріальної складової діяльності місцевих закладів освіти, відповідних кадрових питань.


  • ^ Житлові питання (46; 3%). У зв’язку із частими підтопленнями, іншими наслідками несприятливих природних умов, а також пожежами в житлових будинках найчастіше громадяни звертаються про виділення будівельних матеріалів та коштів на ремонт житла.
  • ^ Питання праці (45; 2,9%). У цій категорії найчастіше звертаються з питань працевлаштування.
  • Питання екологічної безпеки, раціонального природокористування (24; 1,6%). Звернення даної категорії стосуються забруднення навколишнього середовища, нераціонального або незаконного використання природних ресурсів.
  • ^ Питання охорони здоров’я (16; 1,0%). Найчастіше громадяни звертаються стосовно пільгового отримання ліків.Рис. 4. Кількість звернень по соціальному стану заявників
Рис. 5. Кількість звернень у розрізі пільгових категорій заявників


Протягом звітного періоду головою райдержадміністрації було здійснено 11 виїзних прийомів, на яких було прийнято 200 громадян по 75 питаннях. Аналіз проведення особистих прийомів показує, що найбільш наболілими питаннями, які порушували громадяни під час прийомів, є їх соціально-побутовий стан, земельні питання, питання ремонту доріг та електропостачання.

З району протягом 9 місяців 2012 року на розгляд до райдержадміністрації надійшло 1485 звернення. Більша частина звернень вирішена позитивно (або частково позитивно), на інші надані роз’яснення, щодо порядку їх вирішення або надіслано за належністю. Про результати вирішення кожного звернення виконавці інформують голову райдержадміністрації.

Характерною особливістю останнім часом стає підвищення рівня правової обізнаності громадян стосовно порядку подання звернень, дотримання їх прав щодо строків розгляду та надання відповідей. Також однією із тенденцій є звернення громадян одразу в кілька інстанцій різних рівнів підпорядкованості, чим зумовлена наявність повторних звернень.

^ Приклади звернень:

Гр. Манівлець Теодозія, звернулася до голови райдержадміністрації, голови облдержадміністрації, Прем’єр міністра України, Міністерства надзвичайних ситуацій та Адміністрацію Президента України, щодо будівництва житлового будинку.

Гр. Костан Михайло, неодноразово звертався до голови райдержадміністрації щодо земельного спору.


Питання “Про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 2011 року”, “Про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом І кварталу 2012 року”. “Про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом півріччя” розглянуто на засіданні колегії райдержадміністрації, за підсумками якої прийняте відповідне рішення.

Також дане питання розглядається на комісії по розгляду звернень громадян та нарадах при керівнику апарату райдержадміністрації.

Постійно узагальнена інформація про звернення громадян подається на розгляд керівництву райдержадміністрації та доводиться до відома керівників структурних підрозділів на щомісячних нарадах при керівнику апарату райдержадміністрації.

Райдержадміністрація створює умови для забезпечення реалізації та гарантування закріпленого Конституцією України права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування.


Керівник апарату

державної адміністрації О. Кабаль


Дячук

2 14 09Похожие:

Довідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 9 місяців 2012 року у своїй роботі щодо розгляду звернень громадян iconДовідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом І кварталу 2012 року. У своїй роботі щодо розгляду звернень громадян
Законом України «Про звернення громадян», Указом Президента України «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування...
Довідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 9 місяців 2012 року у своїй роботі щодо розгляду звернень громадян iconДовідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом І кварталу 2012 року. У своїй роботі щодо розгляду звернень громадян
Законом України «Про звернення громадян», Указом Президента України «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування...
Довідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 9 місяців 2012 року у своїй роботі щодо розгляду звернень громадян iconДовідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом І півріччя 2012 року. У своїй роботі щодо розгляду звернень громадян
Законом України «Про звернення громадян», Указом Президента України «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування...
Довідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 9 місяців 2012 року у своїй роботі щодо розгляду звернень громадян iconДовідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 9 місяців 2009 року
Серед них 825 письмових та 49 усних, 8 повторних, 38 – колективних звернень, тобто загальна кількість громадян, що звернулись, становить...
Довідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 9 місяців 2012 року у своїй роботі щодо розгляду звернень громадян iconДовідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 9 місяців 2010 року
Серед них 939 письмових та 273 усних, 3 повторних, 52 – колективних звернень, тобто загальна кількість громадян, що звернулись становить...
Довідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 9 місяців 2012 року у своїй роботі щодо розгляду звернень громадян iconПідсумки роботи із зверненнями громадян у і-му кварталі 2008 року Підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації. протягом І кварталу 2008 року
Серед них 593 письмових та 83 усних, 2 повторних, 14 – колективних звернень, тобто загальна кількість громадян, що звернулись становить...
Довідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 9 місяців 2012 року у своїй роботі щодо розгляду звернень громадян iconДовідка про роботу із зверненнями громадян управління економіки Броварської міської ради Управління економіки Броварської міської ради в своїй роботі керується Законом України «Про звернення громадян»
«Про затвердження інструкції з організації роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі, відділах та інших структурних підрозділах...
Довідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 9 місяців 2012 року у своїй роботі щодо розгляду звернень громадян iconДовідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом І кварталу 2011 року
Таке різке збільшення кількості звернень, що надходять до райдержадміністрації можна мотивувати тим, що райдержадміністрацією активізовано...
Довідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 9 місяців 2012 року у своїй роботі щодо розгляду звернень громадян iconДовідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом І кварталу 2010 року
Протягом І кварталу 2010 року до районної державної адміністрації надійшло 466 пропозицій, заяв І скарг. Серед них 382 письмових...
Довідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом 9 місяців 2012 року у своїй роботі щодо розгляду звернень громадян iconПро підсумки роботи із зверненнями громадян в райдержадміністрації за 2012 рік
Протягом 2012 року до райдержадміністрації надійшло 895 звернень громадян, що в порівнянні з відповідним періодом 2011 року на 8%...
Разместите кнопку на своём сайте:
Документы


База данных защищена авторским правом ©gua.convdocs.org 2000-2015
При копировании материала обязательно указание активной ссылки открытой для индексации.
обратиться к администрации
Документы

Разработка сайта — Веб студия Адаманов